רשימת מוקדי המבחנים

עירמקום המבחןכתובת מקום המבחןהתחלהסיום
אופקיםכולל "נחלת משה" בביהכנ"ס "שערי תפילה"רח' הרב פנקוס 29:4512:00
אופקיםבית המדרש "היכל דב"10:0012:00
אור יהודהבית הכנסת "עץ חיים"סמטת חברון 410:0012:00
אלעדבית הכנסת "דרך החיים"רח' רבי מאיר 710:0012:30
אפרתישיבת "תורה מציון"רח' נצר ישי 29:0011:00
אשדודישיבת "בית ישראל"8:3010:00
אשדוד - רובע ג'בית הכנסת בעלז (קומה ג')רח' חטיבת הנגב 359:3011:30
אשדוד - רובע ז'בית המדרש מאקווארח' התלמוד 110:1512:15
אשדוד - רובע ח'בית המדרש מעליץ (עזרת נשים)רח' הרותם 2910:0012:00
באר יעקבבית הכנסת יהודהרח' האיילה9:0010:30
בית אלהישיבה הגבוהה (בנין הכיתות קומה תחתונה)9:3011:30
בית חלקיהבית הכנסת "אוהל יוסף"9:0011:00
בית שמשבית המדרש "שערי תורה"רח' שפת אמת 24 בית ומנוחה9:3012:00
בית שמש - חפציבהבית הכנסת "מתמידים"רח' בן ציון אבא שאול 510:0012:00
בית שמש - רמה א'בית המדרש "לב אליהו" (קהילות יעקב)רח' נחל שורק 299:3011:30
בית שמש - רמה ב'בית הכנסת "קהל פרושים"רח' נהר הירדן 3010:0012:00
בית שמש - רמה ג'בית הכנסת "אהבת תורה"רח' עידו הנביא 69:3011:30
בית שמש - רמה ג' 2בית הכנסת דזיקוב-ויזניץרח' אהבת שלום 19:3011:30
ביתר עילית-גבעה Aכולל ישיבת הר"ןרח' זוועיהל 210:3012:30
ביתר עילית-גבעה Bבית הכנסת קרליןרח' פחד יצחק פי' ברים10:0012:00
בני ברק-חידושי הרי"םבית המדרש "נדבורנא"רח' חידושי הרי"מ 169:3012:00
בני ברק-יואלבית הכנסת 'נאות יוסף'רח' יואל 189:3012:00
בני ברק-סורוצקיןבית הכנסת "צא"י יד אהרן"רח' הרב סורוצקין 99:3012:00
בני ברק-סי' האר"יכולל "חזון איש"סמטת האר"י 39:3012:00
בני ברק-פרדס כץבית הכנסת "אילת השחר"רח' אוסישקין 219:3011:45
בני ברק-קהילות יעקבבית הכנסת "משכנות יעקב"רח' קהילות יעקב 29:3012:00
בני ברק-קרית הרצוגבית הכנסת "היכל שמואל"רח' נויפלד 1010:0012:00
גבעת זאבבית הכנסת קרלין סטוליןרח' האתרוג 899:0011:00
גבעת זאב החדשהבית המדרש "עטרת ישועה" - דז'יקוברח' האיילות 2010:0012:00
זכרון יעקבבית הכנסת "מסילת ישרים"רמת צבי10:4512:45
חדרהבית הכנסת ע"ש בוסקילהרח' האיריס 149:4511:45
חולוןבית המדרש "עטרת חכמים"רח' החי"ם 4 תל גיבורים9:0011:00
חזון יחזקאלישיבת "כנסת אליהו"11:0013:00
חיפהבית המדרש שאץ-ויזניץרח' הרצל 609:4512:00
חיפה-נווה שאנןבית הכנסת המקלטרח' מנדלי מוכר ספרים 110:0012:00
חיפה-רמת ויזניץבית המדרש הגדול "מקור ברוך"רח' מקור ברוך 510:0012:00
חצור הגליליתבית החסידים "דברי אמת" - גורקריה חסידית גור9:0011:00
טבריהבית הכנסת "אור תורה" (עזרת נשים)רח' ורנר9:5011:50
טבריה עיליתבית הכנסת "קהילות החסידים"רח' שז"ר 69:3011:30
טלזסטוןבית הכנסת "נחלי דעת"רח' אזנים לתורה 79:3011:30
יד בנימיןישיבת "תורת החיים"10:0012:00
יסודותבית הכנסת יסודות (בשטיבל החדש)9:0011:00
ירוחםבית הכנסת "בית פנחס" - המרכזקריה חרדית10:0012:00
ירושלים-בית וגןבית הכנסת "חניכי הישיבות"רח' הפסגה 709:3012:00
ירושלים-בית ישראלבית כנסת קרליןרח' אבינועם ילין11:0013:00
ירושלים-גאולהבית המדרש גוררח' רלב"ח10:0012:00
ירושלים-גבעת מרדכיבית הכנסת "משכן שמואל"רח' גולד 39:0011:00
ירושלים-גבעת שאולבית הכנסת "ברכת יוסף"רח' אלקבץ 489:4512:00
ירושלים-גילהבית הכנסת "חזון נחום"רח' המור 310:0012:00
ירושלים-העיר העתיקהבית הכנסת "החורבה"הרובע היהודי10:0012:00
ירושלים-הר נוףבית הכנסת "קהילת בני תורה" (היכל ים התלמוד)רח' אגסי 59:4511:45
ירושלים-נווה יעקבבית הכנסת "אוהל איתן"רח' פרדס 717:008:00
ירושלים-נווה יעקבבית הכנסת "חניכי הישיבות"רח' ויקטור ויוליוס10:0012:00
ירושלים-נווה יעקבביהכנ"ס "מגן אברהם" היכל "אהבת ישראל"רח' כפר עברי 1310:0012:00
ירושלים-קבר רחלקבר רחלנץ החמה11:00
ירושלים-קטמוןישיבת ערלוירח' יותם 111:0013:00
ירושלים-קרית בעלזבית הכנסת הגדול בעלזא (קומת כניסה)רח' בינת יששכר10:0012:30
ירושלים-קרית יובלבית הכנסת "בני תורה - המרכזי"רח' אולשונגר 99:3011:30
ירושלים-קרית משהישיבת "מרכז הרב"רח' הרב צבי יהודה 129:3011:30
ירושלים-רוממהבית הכנסת "היכל שמואל - אשכנז"רח' פנים מאירות 19:3012:00
ירושלים-רמות אבית כנסת "משכן שרגא"רח' שיבת ציון 109:3012:00
ירושלים-רמות גבית הכנסת טשכנוברח' שלום סיון 711:0013:00
ירושלים-רמות פוליןבית הכנסת "אהל יוסף" קומה ב'9:3012:00
ירושלים-רמת אשכולבית הכנסת "בני הישיבות"רח' זלמן ארן 710:0012:00
ירושלים-רמת שלמהבית הכנסת "משכן משה"רח' הרב מאיר חדש 12 פי' רח' חזו"א10:0012:00
כוכב השחרישיבת "נועם שיח"ד.נ. מזרח בנימין9:0011:00
כרם ביבנהספריה שע"י ישיבת "כרם ביבנה"9:3011:30
כרמיאלבית המדרש "כרם אל"רח' נתיב הלוטוס 119:4511:45
לוד - אחיסמךמתחם ה' - בחניון10:3012:30
מגדל העמקכולל "מגדל אור - נוף העמק"רח' היסמין 1110:0012:00
מודיעין עילית - ברכפלדבית הכנסת "ישועות דוד"רח' רשב"י ברכפלד10:0012:30
מודיעין עילית - גרין פארקבית הכנסת "בני הישיבות"רח' הרב מפוניבז' 710:0012:00
מודיעין עילית - ק"סבית הכנסת "זכרון משה"רח' נתיבות המשפט 409:3012:00
מושב עוצםישיבת "נר זרח"11"0013:00
מיצדבית הכנסת "מצודת דוד"9:0010:30
מעלה אדומיםבית הכנסת "יצחקי"רח' הגיתית 29:3011:30
מעלה אדומיםישיבת "ברכת משה"רח' מצפה נבו 219:0011:00
מצפה רמוןישיבת ההסדר[ליד הספריה]8:0010:00
מקום זמני0:000:00
נווהבית הכנסת בישוב (באולם הקטן)
נוף הגליל - הר יונה גבית הכנסת בעלזרח' האדמו"ר מבעלז 139:3012:00
נס ציונהבית הכנסת "יד אליעזר"רח' נחשון 710:0012:00
נתיבותבית הכנסת "בית מהריץ" (עזרת נשים)שכונת שלום בוניך9:4511:45
נתניהכולל "תפארת למשה"רח' אריה בן אליעזר 40 (קומה ב')10:0012:00
נתניה-נוף גליםבית הכנסת "שערי שלום ואסתר"רח' חטיבת הראל 710:3011:30
נתניה-קרית צאנזבית הכנסת "אהבת תורה"רח' רבי מאיר 1410:1512:15
עמנואלבית הכנסת "חניכי הישיבות"ככר הרמב"ם9:4511:45
עפולה עיליתבית הכנסת ויזניץ "תפארת יואל"רח' הזית 19:3011:30
עפולה-גבעת המורהבית הכנסת "אוהל משה"רח' עליית הנוער 69:3011:30
ערדמלונית ברקתרח' ברקת10:0012:00
ערדכולל "נחלת יצחק"רח' בן יאיר 649:4511:45
פתח תקוהבית הכנסת יוצאי חברון "היכל יחזקאל"רח' טרומפלדור 62 ב9:0011:00
פתח תקווהבית הכנסת "ישורון"רח' שבט אשר 5-710:0012:00
פתח תקווה-גני הדרבית הכנסת "שירת מרים"רח' קהילות יעקב 39:3011:30
צפתבית המדרש "ברוך שאמר" (מוסדות יתד התשובה)רח' הנריטה סאלד 19:1511:15
צפת-העיר העתיקהכולל שע"י ישיבת צפת-הרב קפלןרח' האר"י 39:4511:45
קדומיםישיבת קדומים10:0012:00
קרית ארבעבית הכנסת "אבות ובנים" (תוניסאים)9:0011:00
קרית גתבית הכנסת "תורת חכם"רח' נתיבות שלום 8 אחוזת הדר9:3011:30
קרית מלאכיישיבת קרית מלאכירח' הרב ניסים 1011:0013:00
ראשון לציוןישיבת "נזר ישראל - גור"יאיר דורון 99:1511:00
ראשון לציוןישיבת "עטרת שלמה"רח' שדרות היובל 112:0014:00
רחובותבית הכנסת "לומדי תורה"רח' יעקובזון 39:3011:30
רכסיםבית הכנסת "חניכי הישיבות"גבעת החרובים9:3012:00
רמת השרוןבית הכנסת "גאולת ישראל"רח' רבינו תם 410:0012:00
שדרותישיבת ההסדר "אפיקי דעת"רח' משה זרח 9239:0011:00
שעלביםישיבת הסדר שעלבים10:0012:00
תל אביבישיבת "מעלה אליהו"רח' הנרייטה סולד 49:0011:00
תל אביב-רמת החילבית הכנסת "דרכי איש"רח' הדף היומי 89:1511:15
תל ציוןבית הכנסת "אבי עזרי"רח' אהבת אמת 1610:3012:30
תפרחבית הכנסת "אוהל יעקב וחיה" (בנדריים)רח' רמב"ם 4410:0012:00
תפרח-גבעהבית הכנסת "בית יוסף"10:3012:30
שמות כוללים ליל שישי.עירשכונהשם הכוללכתובת הכוללזמן המבחן
אופקיםישיבת אופקיםקהילות יעקב 1513:30-14:20
אופקיםשיכון חזו"אקיויתי ד'רחבת הארי22:15-23:30
אופקיםביהכנ"ס אילת השחרטיילת הרי"ף19:30-21:00
אופקיםכולל עטרת שלמהרבי עקיבא18:30-19:00
אופקיםזכרון אליהו (יום שישי)קהילות יעקב11:30-12:15
אור עקיבאמרכז התורה - יום שישיהלל 65510:00-11:00
אזורהדרת מלך (יום שישי)ויצמן 38:30-9:30
אילתאילת השחרששת הימים 18014:00-15:00
אלעדתורת חסדבן זכאי 619:00-20:00
אלעדישיבת תורת חייםרבי עקיבא 1721:00-22:00
אלעדעטרת שלמהאבטליון 11 (ביהמ"ד)19:15-20:15
אלעדעטרת שלמהיהודה הנשיא 3218:00-19:00
אלעדויזניץיונתן בן עוזיאל 3418:15-19:30
אלעדביהכנ"ס הצלחרש"י 517:00-18:00
אלעדמדרש אליהו - הרב פכטרחוני המעגל 10 (ביהמ"ד)19:10-20:10
אלעדכנסת יחזקאלהרא"ש23:00
אפרתשבות ישראל (יום שישי)
אשדודרובע זנחלת ישראלרשב"י 522:00-23:00
אשדודרובע גבעלזחטיבת הנגב 3517:00-18:00
אשדודרובע גאורות חיים ומשההאדמור מבעלז 4316:30-17:30
אשדודרובע זביהמ"ד בית נפתלי בעלזאיהודה הנשיא 1221:00-22:00
אשדודרובע זעטרת צביהאדמור מגור 819:20-20:20
אשדודרובע גדעת יוסף בביהכנ"ס בית שמואלשדרות פיצבורג 4619:00-20:00
אשדודרובע גביהמ"ד וכולל הוראה - גורחטיבת הנגב 1117:40-18:30
אשדודרובע חהיכל התורההרקפת 1417:30-18:30
אשדודרובע זאמרי חייםר' מאיר בעל הנס 1419:00-20:00
אשקלוןעוד יוסף חיהפרדס 1017:00-18:00
אשקלוןכולל שמן המשחה שע"י ביהכנ"ס אהבת אחיםהציונות 7221:00-22:00
אשקלוןביהכנ"ס משכן בוקובזההציונות 5916:00-17:00
באר יעקבכנסת שלוםזבוטינסקי 2822:30-23:15
באר שבעביהכנ"ס באר מריםראובן הכט 5217:00-17:45
בית חלקיה ד.נ. עמק שורקביהכנ"ס אוהל יוסף20:00-22:00
בית שמשרמה געטרת שלמה יונה בן אמיתי 3 (ביהכנ"ס המרכזי)19:15-20:15
בית שמשקריה חרדיתביהמ"ד דחסידי לעלובמנחת יצחק 1521:00-22:00
בית שמשרמה גביהכנ"ס אהבת תורהעידו הנביא 619:00-20:00
בית שמשקריה חרדיתצדקת אפריםשפת אמת 28 ב18:00-18:30
בית שמשרמה בויז'ניץנהר הירדן 1821:00-22:00
בית שמשרמה אפני שמואלנחל לוז 312:15-13:00
בית שמשרמה אשער המלךנחל לכיש 2321:00-22:00
בית שמשרמה בויז'ניץ מונסיר' יהושע 1821:00-22:00
בית שמשרמה בבעלזא - בית גדליהאוהל יהושע 817:45-18:45
בית שמשהעיר הישנהחניכי הישיבותהמשלט 1021:00-22:00
בית שמשבית ישיגרוסמן 521:00-22:00
בית שמשקריה חרדיתתולדות אברהם יצחקחזו"א 721:00-22:00
בית שמשרמה בביהכנ"ס בית יעקב שמשוןדובר שלום 721:00-22:00
בית שמשרמה גמתמידים (יום שישי)דבורה הנביאה 239:30-10:30
בית שמשרמה אמשכן רפאלנחל שורק 2318:15-19:15
בית שמשחפציבהמתמידיםאבא שאול 221:30-22:30
בית שמשחפציבהמנין אברכים (חפציבה)רחבת בתי כנסיות20:00-21:00
בית שמשרמה אביהכנ"ס לב אליהונחל שורק21:00-21:45
בית שמשרמה בברסלב נחלת חןר' מאיר בעל הנס 519:20-20:10
בית שמשהעיר הישנהתפארת אוהל משהתפארת אוהל משה 110:30-11:30
בית שמשקריה חרדיתתורת עולםאור שמח 2114:00
ביתר עיליתגבעה Aבאיאןר' עקיבא 2913:30-14:30
ביתר עיליתגבעה Aקרליןחתם סופר 819:15-20:15
ביתר עיליתגבעה B2עטרת שלמההחוזה מלובלין21:30-22:30
ביתר עיליתגבעה Aישיבת הר"ןזוויל 219:00-20:00
ביתר עיליתגבעה Aביהכנ"ס באיאןר' עקיבא 3121:00-22:00
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס קהל עדת ירושליםדרכי איש 3021:00-22:00
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס בית יעקב חיים קרלין סטוליןדרכי איש19:15-20:15
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס באיאןהחוזה מלובלין 119:15-20:30
ביתר עיליתגבעה B1אור התלמוד - בני הישיבותהמגיד ממעזריטש 2214:15
ביתר עיליתגבעה B1מתיבתא להוראהפחד יצחק 89:30-10::30
ביתר עיליתגבעה Aגן רווההבעל שם טוב 616:20-17:20
ביתר עיליתגבעה Aישיבת קרליןר' עקיבא 10019:30
ביתר עיליתגבעה B1עטרת שלמהפחד יצחק 119:15-20:15
ביתר עיליתגבעה Aסדיגורהאגרות משה פינת הרב קניבסקי17:30-18:30
ביתר עיליתגבעה B1ישיבת תורת רפאלהמגיד ממזרעיטש 5714:15-15:00
בני ברקמרכז העיר כולל צאנזר' יהודה הלוי 2219:15-20:45
בני ברקמערב העירסלבודקההרב שר 1221:30-22:00
בני ברקחניכי הישיבותעזרא 6021:00
בני ברקזכרון מאיררשב"יהשל"ה 119:30
בני ברקקרית הרצוגאהלי אברהםגרינברג 718:00-19:00
בני ברקביהכנ"ס דרכי אישהאדמור מגור 1618:30-19:00
בני ברקקרית הרצוגלומדי תורההגליל 1018:00-19:00
בני ברקקהילות יעקבמשכנות יעקבבן דוד 3320:30-22:00
בני ברקמרכז העיר ביהכנ"ס הגדול חניכי ישיבת חברוןר' עקיבא 5320:00-21:00
בני ברקנחלת דןבן יעקב20:30-21:15
בני ברקתורה וחייםר' עקיבא 13317:00-18:30
בני ברקקרית הרצוגכולל הר"ן (יום שישי)אברמסקי 2611:00-12:00
בני ברקויז'ניץויזניץ - יש"גאמרי חיים 119:00
בני ברקפוניבז' הקטנהמלצר 515:20-15:50
בני ברקאורחות תורהשלמה המלך 1022:40-23:40
בני ברקנאות יוסףכולל דחסידי דאראגיצחק נפחא 1019:30-21:00
בני ברקמערב העיראלכסנדר (יום שישי)אחיעזר 49:30-12:00
בני ברקראחמיסטריווקא (יום שישי)האדמור מגור 499:30-10:30
בני ברקעומקה של הלכהצירלזון 1419:30-20:30
בני ברקנחלת משהמלצר 3618:30-19:15
בני ברקעטרת שלמה - רק לישיבהחגי 719:30-20:00
בני ברקנאות יוסףמנחת יצחקהושע 814:20-15:00
בני ברקישיבת צעירים (הרב פרומר)שמשון הגיבור 521:00-22:00
בני ברקבית אליהובר אילן 2218:30-19:30
בני ברקשיכון חזו"אגאון יעקבנחמיה 1322:15-23:15
בני ברקקהילות יעקבתפארת מרדכיעוזיאל 2711:00
בני ברקנתיבות עולםהשלושה פינת השומר21:15-22:15
בני ברקביהמ"ד דחסידי לעלובהשומר 2022:15
בני ברקקרית הרצוגכולל שע"י ישיבת אור אליצורהרב בן שמעון פינת אברמסקי17:45-18:30
בני ברקפרדס כץאור גבריאל - פרדס כ"ץמנחם בגין 4818:15-19:00
בני ברקהיכל התורה-נדבורנאחידושי הרי"ם 1621:00-22:30
בני ברקמרכז העיר משך חכמה (יום שישי)ראב"ד פינת ח"ח9:00-10:00
בני ברקדרכי משהוילקומירר 2219:00-19:30
בני ברקרמת אהרןביהכנ"ס בית אברהםראדזמין 316:10-16:50
בני ברקביאלאחידושי הרי"ם 819:00-19:30
בני ברקמרכז העיר תפארת ציוןירושלים 3918:45-19:20
בני ברקמרכז העיר קרית מלךירושלים 4420:00-21:00
בני ברקמודז'יץחבקוק 2021:00-22:00
בני ברקשיכון גקהילות יעקבשדרות רמז 618:30-19:30
בני ברקישיבת שערי תורהמהרשל 2020:45-21:50
בני ברקקרית הרצוגחניכי הישיבות כרם ישראלגניחובסקי 721:30-22:30
בני ברקדעת שלמה בביהמ"ד הליגמןר' עקיבא 9718:45-19:15
בני ברקעץ חיים ליוצאי צרפת בביהכנ"ס קול יעקבטולדאנו 1216:30-18:00
בני ברקמרכז העיר גור אמרי אמת - רק לישיבה-יש"קר' טרפון 2213:40-14:15
בני ברקכולל עטרת שלמהגניחובסקי 27-כיכר אחד עשר9:00-10:00
בני ברקמרכז העיר אוהבי תורתךרבינו תם 718:00-19:30
בני ברקמרכז העיר עטרת שלמה - הליכות חייםראב"ד 20 קומה ג' (מאחור)19:30-20:30
בני ברקפרדס כץמנין אברכים תל גיבוריםאבוחצירה 922:00-23:00
בני ברקעטרת שלמה צעירים - משכן דודהאדמור מצאנז 10 (בביהמ"ד המרכזי)19:30-20:30
בני ברקמרכז העיר כולל חזו"א (פרשבורג)סמטת הארי 319:30-20:30
בני ברקבית תלמוד להוראה - גורמלצר 15 (היכל תהילה לדוד)18:30-19:30
בני ברקפרדס כץמשכנות שמעוןברוט 2022:30-23:30
בני ברקמרכז העיר אור ישראלחבקוק 2718:00-18:45
בני ברקמרכז העיר פוניבז'דסלר 7 (עז"נ ביהכנ"ס אהבת חסד) קומה ג'19:00-20:20
בני ברקקרית הרצוגהיכל בניהובני אברהם 119:45-20:45
בני ברקויז'ניץבית הללדמשק אליעזר 3522:00
בני ברקישיבת כנסת התורה בביהכנ"ס תפארת נחמןאבן שפרוט 219:30-20:15
בני ברקויז'ניץויזניץתורת חיים 619:00-20:00
בני ברקמרכז העיר כולל ברסלבאלשיך 819:20-20:20
בת יםהיכל התורההרב עוזיאל 2516:00-18:00
גבעתייםברכת חיים (בביהכנ"ס בית יוסף)הגלבוע 1117:00-18:00
דימונהמשכן שאולטיילת הספורט17:30-18:30
הוד השרוןביהמ"ד חסידי ברסלב הוד השרוןיהושע בן גמלא12:30-13:30
זכרון יעקבכולל שיר חדשרח' הדורות19:00-18:00
חיפההדריחל ישראלמקור ברוך 518:00-19:00
חמדמאור יצחק20:30-21:30
חספיןישיבת הגולן (יום שישי)10:00-12:00
טבריהאור אלחנןעוזיאל 212:45
יסודותישיבת יסודות (יום שישי)11:30
ירוחםהסדר ירוחםאליהו הנביא 113:30-14:30
ירושליםבית ישראל שושנים לדודזוננפלד 121:00-22:00
ירושליםסנהדריהביהכנ"ס שערי ניסים-בעז"נשאול המלך 4015:00-16:00
ירושליםמטרסדורףמענה שמחהפנים מאירות 113:30-14:30
ירושליםבוכריםצאנז קלויזנבורגאביתר הכהן 820:30-22:30
ירושליםרמות גיד אהרן לצעיריםרוזנבלט19:00-19:30
ירושליםנווה יעקב ביהכנ"ס מנין אברכים ישכילטבנקין 121:15-22:00
ירושליםרמות דקרליןרובין 3019:30-20:15
ירושליםגבעת שאול אש התלמודמרכז ספיר22:30
ירושליםבית ישראל מיר פרידמן- ביהמ"דבית ישראל 314:15-15:15
ירושליםשוועת רחלקבר רחל13:30-15:00
ירושליםבנין אבדרוק 5
ירושליםקרית צאנזצאנזדברי חיים 220:00-21:00
ירושליםסנהדריה המורחבתבאר יהודהחכם עזרא עטיה 419:00
ירושליםבית ישראל ביהמ"ד דחסידי לעלובבהרן 1521:00-22:00
ירושליםהר נוף כנסת מרדכי (חברון גאולה)אבן דנאן 418:30-19:30
ירושליםגבעת מרדכיחברוןסרנא 414:00-14:40
ירושליםבעלזמתמידים - תורת ד'מנחת יצחק 1420:00-21:00
ירושליםגאולהקרן השבתשטראוס 1912:30-13:15
ירושליםרמות פוליןאוצר התורהחזקיהו שבתאי14:00-15:00
ירושליםמטרסדורףשארית יוסףסורוצקין 2418:45-20:30
ירושליםגבעת שאול יששכר באהלךעמרם גאון 718:30-19:00
ירושליםכרם אברהםויזניץ המרכזינחמיה 1419:15-20:15
ירושליםרמות 06אוהל יוסףמשורר אצ"ג 5419:00-20:00
ירושליםגאולהלאסוקי שמעתתאחזנוביץ 113:30-15:30
ירושליםגוש שמונים שבט הלוי (יום שישי)אהלי יוסף 179:55-11:55
ירושליםשמואל הנביא עץ חיים - רק לישיבהשמואל הנביא 2614:15-15:00
ירושליםמקור ברוך עטרת שלמה אריהאלעזר המכבי 322:00-22:30
ירושליםמאה שערים תולדות אברהם יצחקעונג שבת 721:00-22:00
ירושליםמאה שערים אלכסנדרזוננפלד 119:30-20:30
ירושליםגאולהישיבת רש"יישא ברכה 3519:00
ירושליםרמות דתפארת משה בצלאל -רק לישיבהחזקיהו שבתאי 613:30-14:15
ירושליםרמת שלמהאוהל יוסףז'ולטי 619:00-20:00
ירושליםשערי חסדנועם התלמוד - זיוקק"ל 6114:30
ירושליםגאולהבאיאןבתי הורנשטיין14:00-15:00
ירושליםרמת שלמהתורת רפאלז'ולטי 614:00
ירושליםבוכריםקהל חסידי ירושליםרבנו גרשום 821:30-23:00
ירושליםבית וגן עטרת ישראלהפסגה 5721:30-22:15
ירושליםהר חומההר המוראריה ורשבסקי 814:15
ירושליםסנהדריה המורחבתכנסת יהודה אוהל יוסףסנהדריה מורחבת 14019:30-20:30
ירושליםרמות גביהכנ"ס עטרת מלכותרוזנבלט 1422:45-23:15
ירושליםהרובע היהודי ברכה מציוןביהכנ"ס החורבה16:15-17:00
ירושליםרמות דאמרי נועםמירסקי14:30-15:00
ירושליםשמואל הנביא משכן שלמהפולנסקי 1413:30-14:10
ירושליםבית וגן מנין אברכיםהחיד"א 2119:00-20:00
ירושליםדרכי הללהאדריכל 4 (בבנין של אש התורה)19:30-20:30
ירושליםגבעת שאול אור אלחנן קטנהאלקבץ19:15-20:00
ירושליםגוש שמונים אור לציוןאהלי יוסף 1922:10-23:00
ירושליםרוממהאור אלחנן גדולהאהליאב 2720:30-21:20
ירושליםהר נוף ישיבת דעת אהרוןהקבלן 5714:45-15:30
ירושליםהר נוף ויז'ניץ דמשק אליעזרקצנלבוגן 8019:30-20:00
ירושליםקרית יובל שלום בניךדרך כרמית 118:30
ירושליםשערי חסדזיוקק"ל 6118:00-19:00
ירושליםנהר שלוםשילה 616:30-17:30
ירושליםרחביהביהכנ"ס חורבאבן גבירול 2214:00
ירושליםהר נוף שבות יהודההקבלן 3418:15-19:00
ירושליםגבעת מרדכימכון לב בביהמ"ד בעזרת נשיםהועד הלאומי13:00-14:00
ירושליםמאה שערים מתמידים- יום שישיעבודת ישראל 2012:00-13:30
ירושליםמאה שערים נחלת מאירזכריה הרופא 1017:50-18:50
ירושליםגוש שמונים נחלת יעקב בביהכנ"ס מכנובקא-בעלזאברוכים 1019:30-20:30
ירושליםבית וגן נתיבות חכמהזילברג, קרית נוער שער 513:45-15:15
ירושליםשמואל הנביא דושינסקישמואל הנביא 5221:00-22:00
ירושליםאמרי משהפנים מאירות19:15-20:15
ירושליםרמות דישיבת פני יהושעחזקיהו שבתאי21:10-21:45
ירושליםמאה שערים תולדות אהרן (יום שישי)מאה שערים 9112:15-13:00
ירושליםרמות אשערי תבונהשירת הים 119:30-20:30
ירושליםגאולהקמניץ הקטנה -רק לישיבהיחזקאל 2013:30
ירושליםגוש שמונים תפארת יעקב (יום שישי)גבעת משה 811:40
ירושליםרמת שלמהיששכר באהלך - רמת שלמהכהנמן 16 ביהכנ"ס המרכזי18:45-20:00
ירושליםגאולהעטרת שלמה - גאולהדוד ילין 19 - עטרת שלמה (מפלגות ראובן)19:00-20:00
ירושליםרוממהמעין התלמודשמגר 1514:15-15:00
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס בית אנאליוסף חכמי 2621:00-22:00
ירושליםמאה שערים כולל ברסלב להוראהשבטי ישראל 4817:30-18:30
ירושליםנווה יעקב בית תפילהצוקרמן 122:20-23:00
ירושליםמטרסדורףדעת משהסורוצקין 3921:30-22:30
ירושליםעזרת תורהביהמ"ד הגדול בית ישראלעזרת תורה 18/ אבן האזל 1918:30-19:30
ירושליםקרית משהאור שמואלריינס 16 בבנין של ישיבת דיסקין (בחדר שיעורים)21:30-22:30
ירושליםמטרסדורףתורה אורסורוצקין 318:45-19:45
ירושליםהרובע היהודי נחמת ציון (שובו בנים - ברסלב)העיר העתיקה חברון 3214:45-15:45
ירושליםתלפיותאיתרי (יום שישי)דרך משה ברעם 112:30
ירושליםבית ישראל מיר- (ביהמ"ד בית ישעיה)בית ישראל13:30-15:00
ירושליםבית ישראל מיר (ביהמ"ד בית יוסף)זוננפלד 2318:30-20:00
ירושליםגאולהשפת אמתשפת אמת 3 (בחדר שיעורים)13:45-14:30
ירושליםהרובע היהודי כולל הרב נבנצלמעל רחבת הכותל מעלות הרב שלמה גורן14:20-15:20
ירושליםרמת אשכול ביהמ"ד גן מח"למח"ל 919:15-20:15
ירושליםרמות דרבינו הגרי"שמירסקי14:15
ירושליםרמות פוליןביהכנ"ס ספרדי רמות פולין (יום שישי)ולנשטיין 368:30-10:00
ירושליםרמת אשכול ביהכנ"ס בני הישיבותזלמן ארן 722:00-23:00
ירושליםמטרסדורףבאר שמואלסורוצקין 4520:20-22:00
ירושליםבית וגן יש"ק קול תורההפסגה 32 (ביהמ"ד של היש"ק)21:35-22:30
ירושליםקרית משהדרכי הוראה לרבניםריינס 1713:00-14:30
ירושליםרמות בחניכי הישיבותסמוך לצונדק 12921:00-22:30
ירושליםקרית משהמשכן ישראלריינס 16 (בנין דיסקין)21:30-22:30
ירושליםנווה יעקב עטרת שלמה תורה ותפילהמאיר בלבן 617:00-18:00
ירושליםהר נוף קהילת בני תורהאגסי 5 (בעזרת נשים שבקומת כניסה)18:30-19:30
ירושליםים התלמוד בביהכנ"ס ירושלים השלמהליפתא עילית12:30-13:20
ירושליםהר נוף חניכי הישיבות מאור ישראלברנד 1818:30-19:30
ירושליםגאולהמבוא התלמודפרס 414:15-15:00
ירושליםגאולהמאור עינייםדוד ילין 3413:45-14:20
ירושליםמקור ברוך יקירי ירושלים - באר התלמודמלכי ישראל 7714:00-15:00
ירושליםרוממהכנסת יעקב (חינקיס) (יום שישי)פתח תקוה 1611:10-11:45
כפר עציוןמקור חייםכפר עציון
כרמיאלאורחות תורה-כרמיאלהזית20:00-21:00
מבשרת ציוןתפארת בית דודמבצע קדש 7 (ביהכנ"ס ישורון)20:00-20:45
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס סלבודקא - מ"מ מיוחד לבחורי יש"ק מו"ע(מתחת אנשי ירושלים)-רח' ח"ח פינת אור החיים22:00
מודיעין עיליתברכפלדויזניץר' עקיבא21:00
מודיעין עיליתקרית ספרהמרכזישדה חמד 1819:00-19:45
מודיעין עיליתקרית ספרנאות שמחהמסילת יוסף 4219:15-20:30
מודיעין עיליתקרית ספרעטרת שלמהנודע ביהודה 36 ב'19:00-20:00
מודיעין עיליתגרין פארקבני הישיבותשד' הרב מפוניבז' 720:30-22:00
מודיעין עיליתגרין פארקמלכות התורההבעש"ט 621:30-22:15
מודיעין עיליתקרית ספרחמדת משה - רק לישיבהשערי תשובה 1822:10
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד קול תורה (בעז"נ)נתיבות המשפט 7519:20-20:20
מודיעין עיליתחפציבהכולל השכונתי חפציבהאביעזרי 2421:00-23:00
מודיעין עיליתקרית ספרמאור חייםנתיבות המשפט 219:20-20:20
מודיעין עיליתברכפלדאלכסנדריהודה הנשיא 3720:45-22:15
מודיעין עיליתקרית ספראמרי ברוך בביהכנ"ס משובב נתיבותנתיבות המשפט 8819:00-20:00
מודיעין עיליתקרית ספרחכמת התורהבית שמאי 1315:00
מודיעין עיליתברכפלדברסלברב ושמואל 1514:00-15:00
מודיעין עיליתקרית ספרתורת מרדכימסילת ישרים21:30-22:00
מודיעין עיליתברכפלדכולל מיר בביהכנ"ס שערי תפילהכיכר פלוק18:30-20:00
מודיעין עיליתברכפלדויז'ניץר' טרפון 820:00-21:00
מודיעין עיליתנאות הפסגהביהמ"ד המרכזיהריטב"א 121:30-22:15
מודיעין עיליתברכפלדכולל הר"ן - ברכפלדמול בנין יהודה הנשיא 2219:00-19:30
מודיעין עיליתברכפלדיששכר באהלךרשב"י 3618:00-19:00
מודיעין עיליתקרית ספרקהילות משך חכמהמשך חכמה 41 (בביהכנ"ס - למעלה)18:00-19:00
מודיעין עיליתברכפלדנחל אברהםשד' יחזקאל 3318:00-19:00
מודיעין עיליתקרית ספריד בנימין ליבו חפץביהכנ"ס שאגת אריה (מול מס' 17)18:30-20:00
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס חזון דודחזון דוד 119:30-20:30
מודיעין עיליתקרית ספרזכרון משהנתיבות המשפט 4019:20-20:00
מודיעין עיליתקרית ספרבית אבאאור החיים 2718:30-19:15
מודיעין עיליתקרית ספרהיכל יוסףשער המלך19:40-20:20
מודיעין עיליתקרית ספרבן איש חיחתם סופר 1017:30-19:30
מודיעין עיליתברכפלדר' עקיבא (היכל ב')ר' עקיבא 2323:15-24:30
מעלה אדומיםקלייפדה - ביהכנ"ס יצחקיהגיתית 216:45-17:45
נווהביהמ"ד נווהדואר נע הנגב13:30-14:30
נס ציונהבן איש חימכבי 413:30-16:00
נצרת עיליתביהכנ"ס המרכזי הר יונההרב עובדיה יוסף19:00-20:00
נתיבותמשכן התורה (יום שישי)הרב מזוז9:00-11:00
נתיבותשכר שכיר (יום שישי)חזו"א 911:00-12:00
נתיבותיששכר באהלך (בביהכנ"ס בית יצחק)הרב גרשונוביץ15:00-16:00
נתניהביהכנ"ס מנין אברכים (יום שישי)גבע 2510:00-12:00
נתניהצאנזדברי חיים 521:30-22:30
עכוהסדר עכואריה דושינסקי 18:30-10:00
עפולהאהל משהעלית הנוער 618:40-19:40
ערדנחלת יצחקבן יאיר13:30-14:15
פתח תקווהגני הדרעטרת שלמהקהילות יעקב 118:00-19:00
פתח תקווהמרכז העיר בית כנסת שע"י כולל לומז'ההרצל 7 בחניה - בקרוון18:40-19:20
צפתבאר מים חיים (יום שישי)צה"ל 312:00-12:45
קרית אונופני חנההרצל 3415:00-17:00
קרית אתאכולל קרית אתאהמיסדים 1520:00-21:00
קרית גתסלוניםבית יוסף 4518:00-19:00
קרית יעריםמאורות התורהדרך אברהם 2813:45-14:45
ראש העיןנחלת ישורוןהנביאים 1215:00-16:00
ראש העיןאור זרועחזון איש 915:00-16:00
ראש העיןאמת ושלום (יום שישי)חפץ חיים 610:00-11:00
ראשון לציוןעטרת שמעון בביהכנ"ס פא"י(יום שישי)הרב קוק11:15-12:00
ראשון לציוןעטרת שלמההיובל 114:00-15:00
רחובותקרטשניףההגנה 3317:30-18:30
רחובותעטרת גבריאלזכריה מדאר 3019:00-20:00
רכסיםנר ישראל בבית יצחקהרקפות 719:35-20:15
רכסיםתשב"ר הרב - יום שישימעלות דוד 110:00-11:00
רכסיםישיבת רכסיםדרך הרב 1014:15-15:15
רכסיםכנסת חזקיהו לצעירים- רק לישיבה-יום שישישמעונוביץ 321:00-22:00
רכסיםישיבה לצעירים רכסיםהרב קוק 2814:00-15:00
רמלהאשל אברהםפנקס 1215:00-17:00
רמת השרוןביהכנ"ס תהילת השרוןבית גוברים
רעננהקול חייםאחוזה 9819:50-20:40
שבי שומרוןשבי שומרון13:45-14:45
שדרותאפיקי דעתמשה זרח 93219:00-20:00
שומריהביהכנ"ס שומריה20:30
תל אביב - יפודרך עץ החייםמסילת ישרים 8216:30-17:30
תל אביב - יפוהישובפומבדיתא 1316:30
תל אביב - יפוהיכל התלמודיהודה הלוי 1314:00-14:30
תל אביב - יפוחידושי הרי"םנמירובר 24 (בחדר שיעורים)13:15-15:00
תל אביב - יפובית שלמהאחיעזר 116:30-17:30
תל אביב - יפוזכר שלמהברודצקי 1717:30-18:30
תפרח ד.נ. הנגבביהמ"ד אוהל יעקב וחיהרמב"ם 4422:30-23:30
עירכתובתשם הכוללשם ביהכנ"סשעות מבחן
אופקיםטיילת שכונת הרי"ףרצופותאיילת השחר19:30-21:00
אופקיםקהילות יעקב זכרון אליהוזכרון אליהו18:00-19:00
אלעדחוני המעגל 34 אבי עזריהיכל זרח17:00-18:00
אלעדחייא 6 זכרון נפתלי הערץבית החסידים17:30-18:30
אלעדחייא 8 תורתם קבע מחנובקא17:30-18:30
אשדודאדמו"ר מפיטסבורג 44 כולל ערבבית שמואל21:30-22:30
אשדודאדמור מגור 8 כולל עטרת צביביהמ"ד של ישיבת עטרת צבי19:20-20:20
אשדודאור החיים 13היכל אברהם ושלמהאור החיים15:30-16:30
אשדודהאדמור מבעלזא 43מאורות חיים ומשהמאורות חיים ומשה17:00-18:00
אשדודהרקפת 14היכל התורההיכל דב17:30-18:30
אשדודחטיבת הנגב 11חנצינסקי גור13:40-15:00
אשדודיהודה הנשיא 12 מורשה ודעתבעלזא בית נפתלי21:00-22:00
אשדודנמל אשדודהדרת יוסףנמל אשדוד17:00-18:00
אשקלוןההסתדרות 16בית פרץשטיבלעך אוהל משה17:00-18:30
באר שבעחשין 13קרן משיאורות הזוהר20:30-22:00
באר שבעראובן הכט ממול 52באר מריםבאר מרים12:00-13:00
באר שבעראובן הכט ממול 52 באר מרים- כולל חצותבאר מרים04:00-05:30
בית שמשהמשלט 10חניכי הישיבותחניכי הישיבות21:00-22:00
בית שמשנהר הירדן 18כולל ויזניץ ויזניץ21:00-22:00
בית שמשנהר הירדן 30כולל ערב המרכזיפרושים19:45-22:45
בית שמשתפארת משה 1תפארת אוהל משהתפארת אוהל משה10:30-12:30
ביתר עיליתאגרות משה 2 כולל סדיגורא ביתרסדיגורא17:30-18:30
ביתר עיליתבעש"ט 6 ביתר עיליתגן רווהעץ חיים16:15-17:15
ביתר עיליתדרכי איש 28דורשי ציוןמתמידים11:30-12:30
ביתר עיליתהמגיד ממזריטש 47זכרון יוסף (כולל ערב)פינסק קרלין21:20-22:20
ביתר עיליתחתם סופר 8נזר הוראהתפארת אברהם אלימלך קרלין סטולין18:45-19:45
ביתר עיליתמזריטש פי' מהרי"ץ - ליד רמי לויכולל בויאןבויאן19:15-20:15
ביתר עיליתמפעל הש"ס 2נחלת משה ביתרמפעל הש"ס17:30-18:30
ביתר עיליתפחד יצחק 8מתיבתא להוראהמתמידים11:30-12:30
בני ברק רבי עקיבא 97דעת שלמההליגמן17:30-18:30
בני ברקאברבנאל 109דרך אמונהדרך אמונה17:30-18:30
בני ברקאברמסקי 26 כולל שע"י ישיבת אור אליצורישיבת אור אליצור18:00-19:00
בני ברקאדמו"ר מגור 16דרכי אישדרכי איש17:00-19:00
בני ברקאורליאן 2זכרון קלםמשכן חיים17:45-18:45
בני ברקאחיעזר 4כולל ערב אלכסנדראלכסנדר20:40-22:00
בני ברקאלשיך 3כולל ברסלבברסלב17:30-18:30
בני ברקברוט 20משכנות שמעון (ערב)משכנות שמעון22:30-23:30
בני ברקגבעת פנחס 9כולל ויזניץ שטיבלעך בית הלל קומה ב20:10-21:30
בני ברקהירקון 79 קרית הרצוגתפארת משה אור הצפון18:30-19:30
בני ברקהרב מלצר 26נחלת משהנחלת משה17:30-18:30
בני ברקטולידנו 12 עץ חיים ליוצאי צרפתקול יעקב16:30-18:00
בני ברקיהודה הלוי 7נחלת משה בני ברקבית במברגר11:30-12:30
בני ברקיונה הנביא 1אוהל תמראוהל תמר18:00-19:00
בני ברקיצחק שדה 5קהילות יעקב ישיבת קהילות יעקב19:15-20:15
בני ברקסמטת ארי 3 חזון אישכולל חזון איש19:00-21:00
בני ברקסרוצקין 9יששכר באהליךיד אהרון17:30-19:00
בני ברקעזרא 60שתילי זתים (כולל ערב)חניכי הישיבות 21:30-23:00
בני ברקצירלזון 14 שיכון העומקה של הלכה - הרב גלאיהרב גלאי15:00-16:00
בני ברקראדזמין 3 בכתר תורהבית אברהם16:10-17:10
בני ברקרבי עקיבא 133תורה וחייםהרב בעדני17:30-19:00
בני ברקרבי עקיבא 53אשמורת מורשה ודעתביהכנ"ס הגדול04:30-07:00
בני ברקרבי עקיבא 53מורשה ודעת -ערבביהכנ"ס הגדול16:00-19:00
בני ברקרבינו תם 7ביהמ"ד גבוה לתורה שבע"פבית החסידים רבינו תם17:30-20:00
בני ברקרח' מלצר 15בית תלמוד להוראהבית תלמוד להוראה גור17:30-18:30
בת יםסמטת הכרמל 9בית יעקבבית יעקב11:00-12:00
בת יםעוזיאל 25היכל התורהתורת ישרים15:30-17:30
בת יםרח' אורט ישראל 1המייש"רמוסדות המייש"ר16:00-17:00
הוד השרוןיהושע בן גמלא 30כולל ברסלב (הוד השרון)ברסלב12:30-13:30
חיפהבית א-ל 17ש"ס ברציפותאוהל יצחק18:00-19:00
חיפהמקור ברוך 5 משנת אליהומקור ברוך17:00-19:00
חצורקריה חסידית כולל גורביהכנ"ס המרכזי דברי אמת17:00-18:00
ירושליםאגסי 5קהילת בני תורהקהילתו בני תורה18:30-19:30
ירושליםבית ישראל כולל שע"י ישיבת מירביהמ"ד פרידמן14:15-15:15
ירושליםבצלאצל אשכנזי 7משמרות כהונהמשמרות הכהונה17:00-18:00
ירושליםבר יקר תפארת בחורים (ערב )מנין אברכים בר יקר21:30-22:30
ירושליםברוכים 10כולל נחלת יעקבנחלת יעקב19:30-20:30
ירושליםדוד ילין 19עטרת שלמהעטרת שלמה18:00-20:00
ירושליםהחיד"א 21כולל ערבמנין אברכים21:10-22:30
ירושליםהמור 3 גילהחזון נחוםבית המדרש המרכזי חזון נחום21:00-22:00
ירושליםהרב פרדס 65ארחות תורה (כולל ערב)בית המדרש הגדול21:00-23:00
ירושליםויקטור ויוליוס ליד בנין 608חניכי הישיבותחניכי הישיבות21:20-22:20
ירושליםז'ולטי 6 אוהל יוסףאוהל יוסף19:00-20:00
ירושליםזוננפלד 1כולל ערב אלכסנדראלכסנדר21:00-22:00
ירושליםזוננפלד 23כולל שע"י ישיבת מירבית יוסף18:15-20:00
ירושליםזלמן ארן 5 בני הישיבותבני הישיבות22:00-23:00
ירושליםליפתא עילית ים התלמודישיבת ים התלמוד11:30-13:30
ירושליםמעל רחבת הכותל- בבנין ישיבת פורת יוסףצילו של היכלבבנין ישיבת פורת יוסף15:15-16:45
ירושליםסורוצקין 24 שארית יוסףשארית יוסף18:40-20:15
ירושליםסורוצקין 3תורה אורישיבת תורה אור19:20-20:20
ירושליםסורוצקין 45באר שמואלבאר שמואל20:20-21:45
ירושליםעובדיה סומך 11כי מציון תצא תורהכי מציון תצא תורה11:30-12:30
ירושליםעמרם גאון 9יששכר באוהליךאוהל יהונתן18:00-19:00
ירושליםקשאני 26 ארמון הנציבאור אליהומשכן ראובן14:00-16:00
ירושליםרוזנבלט 14כולל ערבעטרת מלכות21:30-22:30
ירושליםרח' הרשלר 13 (מאחורי הגינה)נחלת משה - רמת שלמהאגרות משה17:30-18:30
ירושליםרחוב שפת אמת 8שפת אמתשפת אמת13:45-14:45
ירושליםרמות פוליןאוהל יוסףאוהל יוסף קומה ג'17:30-18:30
ירושליםשאול המלך 40שערי ניסיםשערי ניסים15:00-16:00
ירושליםשבטי ישראל 48כולל להוראה (ברסלב)ברסלב16:30-17:30
ירושליםשטרן 30 לב אחדביהכנ"ס המרכזי18:00-19:00
ירושליםשמואל הנביא 52כולל דושנסקיאביהמ"ד הגדול דושנסקיא21:00-22:00
ירושליםקבר רחלביהמ"ד קבר רחל20:00-21:30
מגדל העמקהנשיאים 3חסדי רחלחסדי רחל16:00-17:00
מודיעין עמק זבולון 9 פינת שניאיילת השחראיילת השחר17:30-18:30
מודיעין עיליתאבי עזרי 24כולל ערב השכונתיהמרכזי החדש חפציבה21:00-23:00
מודיעין עיליתאבני נזר 23ש"ס ברציפותבית אליהו18:00-20:00
מודיעין עיליתאור החיים 27נזר ישראלביהמ"ד בית אבא16:45-17:45
מודיעין עיליתחפץ חיים 12 תורת משה קרית יצחק17:00-18:00
מודיעין עיליתיהודה הנשיא 1קצות החושןחניכי הישיבות כיכר פלוק18:00-19:00
מודיעין עיליתיהודה הנשיא 37כולל אלכסנדר (ערב)אלכסנדר21:00-22:00
מודיעין עיליתמסילת יוסף 13דף הכוללעטרת יוסף21:00-22:30
מודיעין עיליתנודע ביהודה 31נחלת משה מודיעין עיליתאוהל מנחם17:45-18:45
מודיעין עיליתפוניבז' 7רצופות הדרת תורהפרושים11:45-12:45
מודיעין עיליתרמב"ם- מול 22נאות עילית (כולל ערב)נאות עילית21:30-23:00
מודיעין עיליתרשב"י 36רנה של תורהחניכי הישיבות22:30-23:30
מודיעין עיליתשד' יחזקאל 33משנת אברהם17:45-19:00
מודיעין עיליתשערי תשובה 16זכרון רחלרצופות17:30-18:30
מעלה אדומיםהנחלים 96אוהל יצחק ושרהביהכנ"ס המרכזי מעלה אדומים15:30-16:30
נצרת עיליתהרב עובדיה יוסף 2אורחות תורה – הר יונהביהכנ"ס המרכזי 19:00-20:00
נשרבר מוחא 14 בית מדרש גבוה לתורהאוהל קדושים17:30-18:30
נתיבותגרשנוביץ 10בית יצחקבית יצחק 15:00-16:00
נתיבותהר' מאזוז 1 משכן התורהמשכן התורה17:30-18:30
נתיבותחזון איש 5הנגבישיבת הנגב16:45-17:45
נתיבותיובל 53בית בוכריס (כולל ערב)ורד לדוד20:30-22:30
נתניהבן אלעזר 40תפארת למשהישיבת תפארת משה16:00-17:00
נתניהדברי חיים 5כולל צאנזצאנז21:30-22:30
עפולהעליית הנוער 6אוהל משה אוהל משה18:40-19:40
פתח תקוהבגין 102 גני הדראוהל חנהיוצאי חברון גני הדר18:00-19:00
פתח תקוהירקונים 13 אוהל רחלאוהל רחל17:00-19:00
פתח תקוהקדושי תרפ"ט 1 (טרומפלדור 62 ב)שערי תקווהמרכז תורני חברון פתח תקוה17:30-19:00
פתח תקוהשמואל הנגיד 4תפארת מאירתפארת מאיר17:00-18:00
צפתצה"ל 3באר מים חייםבאר מים חיים19:30-20:30
קרית אתאעמנואל דוד אשבילי 34 תפארת משה וסימוןעמנואל דוד אשבילי15:00-16:00
ראש העיןחזון איש 9אור זרועביהמ"ד אור זרוע15:00-16:00
ראשון לציוןשדרות היובל 1עטרת שלמה סורוצקין בית הלל19:00-20:30
רחובותזכריה מאדר 30עטרת גבריאלעטרת גבריאל17:30-19:30
רכסיםהדקל 31 (מקום זמני)משנת אליהוהיכל משה בני ביתך (זמני)17:30-18:30
רמת גןאלוף דוד 187תורת חייםימין משה16:00-17:15
רמת השרוןבית ג'וברין 4 הסדר רמת השרוןישיבת ההסדר רמת השרון20:30-21:30
תל אביבהמעפילים 19הרב דרעישערי שמים18:19:30
תל אביבהנריטה סולד 7מעלה אליהו- ת"אמעלה אליהו09:00-11:00
תל אביבנמירובר 24חידושי הרי"ם ת"אישיבת חידושי הרי"ם17:45-18:45
תל ציוןאהבת ישראל 11קול יצחקקול יהודה17:30-18:30