מאות שיעורי 'דף היומי בהלכה' ברחבי הארץ


עיר מסירהשכונהמקום השיעורכתובת השיעורזמן השיעורשם מוסר השיעורשפה
אופקיםישיבת הדרת תורההחידא 513:20הרב שלום דרעי שליט"אעברית
אופקיםשיכון חזו"אביהכנ"ס קויתי ה' בביהמ"ד היכל שמואלרח' האר"י20:30הרב יהודא טשזנר שליט"אעברית
אופקיםשיכון חזו"אביהכנ"ס קיויתי ה'רחבת הארי 122:40 - 23:00הרב יוסף מרדכי שפירא שליט"אעברית
אור הגנוזביהכנ"ס המרכזיישוב אור הגנוז19:00 - 19:30הרב ישראל מאיר שר שליט"אעברית
אלעדביהכנ"ס צמח צדיק ויז'ניץבן עוזיאל 3420:20הרב מנחם שטרן שליט"אאידיש
אלעדביהכנ"ס "מאור שרגא"אבן גבירול 17/2113:15-14:00הרב יחיאל מרדכי רוטלוי שליט"אעברית
אלעדביהכנ"ס נודע ביהודהרש"י 5אחרי תפילת מעריב 22:15הרב יעקב סטל שליט"אעברית
אלעדביהמ"ד בערגאסזיוסף קארו 1121:00 - 21:20הרב יוסף בעריש דייטש שליט"אאידיש
אלעדביהכנ"ס קהל חסידיםרבי פנחס בן יאיר 21אחרי הנץהרב מנחם שטרן שליט"אעברית
אלעדישיבה לצעיריםבן זכאי 7920:20הרב יוסף ברכץ שליט"אעברית
אלעדביהכנ"ס מאור שרגאאבן גבירול 228:55הרב יוסף פנירי שליט"אעברית
אלעדאביעזריביהכנ"ס קול יעקבחוני המעגל 1021:00הרב חיים שלמה נחמני שליט"אעברית
אלעדאחיעזרביהכנ"ס חניכי הישיבות נחלת בנימיןיהודה הנשיא 2621:45 - 22:00הרב יעקב גולד שליט"אעברית
אלעדדגל התורהדגל התורהבן זכאי 8121:15 - 21:45הרב אליהו רייך שליט"אעברית
אלעדהוילותביהמ"ד יערפו טלרבן גמליאל 3219:00 - 19:30הרב יחיאל אלקריף שליט"אעברית
אלעדויז'ניץ'סלאנים'בן זכאי 2220:20-20:45הרב יוסף דוד וינברג שליט"אאידיש
אלעדמערב העירישיבת ויז'ניץרשב"י 1519:30 - 20:15הרב שלמה צבי גרינברגר שליט"אאידיש
אלעדנועם אלימלךביהכנ"ס ויז'ניץיונתן בן עוזיאל20:00הרב חיים שטרן שליט"אאידיש
אלעדנועם אלימלךביהמ"ד צאנזיונתן בן עוזיאל 1018:45 - 19:00 לאחמ"כ מנחההרב גדליה וינגרטן שליט"אאידיש
אלעדרמת מאירביהכנ"ס מאור שרגאאבן גבירול 2210:15הרב יוסף פנירי שליט"אעברית
אלעדרמת מאירביהכנ"ס בית מאוראבן גבירול 2021:15 - 21:30הרב שלמה פרלמן שליט"אעברית
אלעדרמת מאירביהכנ"ס ישועות משה - ויז'ניץאבן גבירול20:30 - 21:15הרב מנחם מנדל גפנר שליט"אאידיש
אספר-מצודת דודמיצד21:00הרב שמואל קויטני שליט"אעברית
אפרתביהכנ"ס כפות תמריםהציפורן פינת מתתיהו הכהן20:30 אחרי מעריבהרב ג'רמי רוזנבאום שליט"אאנגלית
אשדודביהכנ"ס מנחת ישראלהורקנוס 2307:30-08:00הרב שמחה רוזנפלד שליט"אעברית
אשדודרובע אביהכנ"ס אביר יעקבשיבת ציון פינת הראשונים20:30 - 21:15הרב יוסף בנגי שליט"אעברית
אשדודרובע בביהכנ"ס יצחק ירנןדוד ילין 3שחרית: 07:30, לאחמ"כ השיעורהרב חיים בר ששת שליט"אעברית
אשדודרובע בבית מדרש "משכיל לדוד"דוד ילין 118:30הרב דוד מלכה שליט"אעברית
אשדודרובע גביהכנ"ס בית שמואלפיצבורג 466:15 לפני שחריתהרב דוד ארנפלד שליט"אעברית
אשדודרובע גביהכנ"ס בעלזחטיבת הנגב 3521:40הרב חיים פסח הורוביץ שליט"אאידיש
אשדודרובע זביהכנ"ס נפש החיים (בעז"נ)האדמו"ר מויז'ניץ 514:45 - 15:15הרב יהושע ובר שליט"אאידיש
אשדודרובע זביהמ"ד סערט ויז'ניץ תפילה למשהבעל הנס 4409:40 - 10:00הרב יצחק זאב לנדאו שליט"אעברית
אשדודרובע זביהכנ"ס בעל הנסבעל הנס 2010:30 (לאחר שיעור בגמרא)הרב אברהם גרובייס שליט"אעברית
אשדודרובע זביהכנ"ס מנחת ישראלרבי אליעזר בן הורקנוס19:00 -19:20הרב שמחה טשערסקי שליט"אעברית
אשדודרובע זביהמ"ד ישועת משהיוחנן בן זכאי20:30 - 21:30הרב שלמה זלמן וייס שליט"אאידיש
אשדודרובע זביהכנ"ס ויז'ניץ אמרי חייםבעל הנס 1421:00 - 21:20הרב יחזקאל ליבוביץ שליט"אאידיש
אשדודרובע זכולל עטרת צביהאדמו"ר מגור 820:50הרב שמעון נמירובסקי שליט"אעברית
אשדודרובע זביהכנ"ס אמרי חיים - כולל בית מאירבעל הנס 1409:45 - 10:05הרב דוד שטיין שליט"אאידיש
אשדודרובע זביהכנ"ס אמרי חייםרבי מאיר בעל הנס 220:05הרב יעקב שמשון גנוט שליט"אאידיש
אשדודרובע חישיבת אהל דבהנרקיס 311:00, יום ה' השיעור ב- 15:00הרב נפתלי וירניק שליט"אעברית
אשקלוןביהכנ"ס בית אהרןשי אגנון 818:15 - 19:00הרב אשר ועקנין שליט"אעברית
אשקלוןברנעכולל שמן המשחה שע"י ביהכנ"ס אהבת אחיםהציונות 7218:45 - 20:45הרב חיים הלוי שליט"אעברית
אשקלוןגבעת ציוןביהכנ"ס המאור הקדושדניאל 6/220:15 - 21:00הרב יוסף עמוס שליט"אעברית
באר שבעמרכז העיר סניף ראשי בדואר באר שבעשדרות רגר11:15 - 12:15הרב חיים ברקוביץ שליט"אעברית
בית חלקיה ד.נ. עמק שורקביהכנ"ס 'אהל יוסף'מושב בית חלקיה18:00 - 18:20הרב אבינועם גרשון בראונר שליט"אעברית
בית לחם הגליליתקבר רחלקבר רחל13:40 מנחה ב14:00הרב אבישי אליהו שליט"אעברית
בית שמשבית ומנוחהישיבת אור לישריםאור שמח 1714:00הרב יאיר מישור שליט"אעברית
בית שמשבית ומנוחהביהמ"ד קהילת חניכי הישיבותאור שמח 1312:10 - 12:20הרב מיכאל עזריאל שליט"אעברית
בית שמשהקריה החרדיתביהכנ"ס לעלובמנחת יצחק 1521:30 - 22:00הרב אהרן מרדכי גרין שליט"אעברית
בית שמשהקריה החרדיתביהכנ"ס תפילה למשה סלאניםהרב מבריסק 1621:15הרב חיים צבי איזנבך שליט"אאידיש
בית שמשהקריה החרדיתביהכנ"ס תולדות א"יחזון איש 7בין מנחה למעריבהרב יעקב ראטה שליט"אאידיש
בית שמשרמה אביהכנ"ס משאת מרדכינחל דולב 3412:25הרב פנחס בלויא שליט"אעברית
בית שמשרמה גביהכנ"ס אהבת תורהעידו 621:30 - 22:00הרב יצחק שוס שליט"אעברית
בית שמשרמה דביהכנ"ס "אמשינאוו"אביי 3 06:45 עד זמן תפילת שחרית (07:00)הרב יעקב יצחק מאסקאוויטש שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס משאת מרדכינחל דולב 3319:00 - 19:15הרב צבי דוידוביץ שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס אהבת שלוםנחל לכיש 3320:15 - 20:30הרב יהודה ליכטמן שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס אהבת שלוםנחל לכיש 3319:15 - 19:45הרב ידידיה כהן שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס לב אליהונחל שורק15:30הרב נדב פרץ שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס ביאלאנחל לוז 420:00 - 20:15הרב יחיאל מיכל ויינר שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס זכות אבותנחל שורק 2512:40 - 13:15הרב גמליאל כהן שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס נחל נחשוןנחל נחשון 909:30 - 09:40הרב יחיאל כהנוביץ שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס ישועות דודנחל ערוגות 3017:50 - 18:20הרב גד אלוש שליט"אצרפתית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס בני הישיבות (בעז"נ)נחל שורק 15מעריב: 20:15 שיעור 20:40הרב אברהם מרקס שליט"אאנגלית
בית שמשרמת בי"ש בביהכנ"ס חניכי הישיבותרבי טרפון22:00 - 22:35הרב יעקב שטינברג שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש בביהמ"ד בעלזהאדמור מבעלז 620:30הרב יששכר מייזליק שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש בבית המדרש בויאןנהר הירדן 2022:15 - 22:30הרב שמעון פישמן שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש בביהמ"ד ויז'ניץ מונסיר' יהושע 1806:00הרב אהרן שמואל לונדנר שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש בביהכנ"ס ראחמיסטריווקאמעלות הרמ"א07:15הרב אשר אנשיל למברגר שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש בביהכנ"ס קהל עדת ירושלים רמת בית שמשרבי אלעזר 31בין מנחה למעריבהרב מאיר סירוטה שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש בביהכנ"ס תולדות א"יר' אלעזר21:15הרב אהרון ברש"א סמט שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש גביהכנ"ס המרכזייונה בן אמיתי 609:00:09:15הרב שוס יצחק שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש גביהמ"ד קאלישדבורה הנביאה (מול 22)21:15-21:30הרב משה ריבלין שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה Aביהמ"ד באר אברהם - האלמיןנדבורנה 112:00 - 12:15הרב יעקב ישעיה זאב גרוס שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה Aבאיאן - היכל מרדכי שלמהנדברונא 919:45 - 20:10הרב מרדכי שלמה פריינד שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה Aבית הצלהקניג 220:00הרב אברהם אייזנבך שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה Aישיבת הדרת מנחםכף החיים 712:40 - 13:20הרב מרדכי מייזליק שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה Aביהכנ"ס אמשינובנדבורנא 2522:40הרב מאיר זונאבנד שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה Aביהכנ"ס בית משהכף החיים פינת אגרות משהבין מנחה למעריבהרב יעקב טלר שליט"אאנגלית
ביתר עיליתגבעה Aביהמ"ד באר אברהם - האלמיןנדבורנא 120:15 - 20:30הרב יעקב ישעיה זאב גרוס שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה Aביהכנ"ס 'עטרת צבי'כף החיים 1412:00 - 13:00הרב דוד שפירא שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B1ביהכנ"ס חסד לאברהםקדושת לוי 2521:00הרב יעקב גוטליב שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B1ביהכנ"ס קרלין סטוליןברים 1205:30הרב משה זלצמן שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B1ביהכנ"ס ברסלבפחד יצחק 2619:30הרב ישראל ברזובסקי שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B1ביהמ"ד צאנזפנים מאירים 418:40הרב יחזקאל כהנא שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B1קהל יראים בודאפעסטהמגיד ממעזריטש 2121:00 - 22:00הרב משה טוביה ויסברגר שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B1ביהכנ"ס שבט הלויחב"ד 1721:00הרב אברהם אייזנבך שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B1ביהכנ"ס שבט הלויחב"ד 1705:30הרב אברהם אייזנבך שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B1ביהכנ"ס טוב דעתפנים מאירים 921:45 - 22:00הרב ישראל קינד שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B1קלויז תפארת אהרון באיאןקדושת ציון 621:00 - 21:30הרב צבי אלימלך פריזנד שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B1כולל דורשי ציון בביהמ"ד מתמידיםדרכי איש 3012:40 - 13:15הרב בן ציון אריה שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B1ישיבת 'שער התלמוד'בנין דוד 114:10 - 14:20הרב יצחק אקער שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B1ביהמ"ד צאנזפנים מאירים 421:30 - 22:00הרב יחזקאל כהנא שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס היכל עמית חייםאוהב ישראל 3622:15 - 22:00 לאחמ"כ תפילת ערביתהרב שמואל ועקנין שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס תולדות א"יקדושת ציון20:15 - 21:45הרב יוסף אייזנער שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B2כולל חצותמוצפי 45שלוש שעות לפני הנץהרב גמליאל עקשטיין שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס אמשינובדרכי איש 2122:20הרב חיים אלעזר אלתר שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B2ת"ת עץ חייםהחוזה מלובלין 3210:30הרב אברהם ברנד שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס מנין אברכיםיסוד העבודה 420:30 - 20:45הרב יצחק זאב וייס שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B2ביהמ"ד יד סופר ערלויהמגיד ממעזריטש 5722:15 - 22:30הרב שמעון ברויאר שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס ויז'ניץדרכי איש 1922:00 - 22:15הרב אהרן דב וינברגר שליט"אאידיש
בני ברקביהכנ"ס 'דרכי איש'אדמור מגור 1615:45הרב ישי קרעי שליט"אעברית
בני ברקביהכנ"ס ברסלבאלשיך 515:40 - 15:55הרב יצחק אגמי שליט"אעברית
בני ברקביהכנ"ס קהילת חניכי הישיבותמנחם 2220:40הרב משה חיים פרץ שליט"אעברית
בני ברקביהכנ"ס 'בית אברהם'ראדז'מין 3 ב'19:25 - 19:40הרב אברהם ישעיהו הבר שליט"אעברית
בני ברקביהכנ"ס מאור ישראלהחלוצים 219:15 - 19:45 אחר ערביתהרב ערן פנחס שליט"אעברית
בני ברק-כולל יששכר באהליך - ביהכנ"ס יד אהרןרמת אהרן18:45הרב צבי נוישטט שליט"אעברית
בני ברקאור החייםביהכנ"ס אהל יעקב ולאהפרדו 213:10 - 13:25הרב זאב פוקס שליט"אעברית
בני ברקזכרון מאירביהכנ"ס רבינו תםרבינו תם 711:40 - 12:00הרב מאיר רייזמן שליט"אעברית
בני ברקמערב העירביהכנ"ס לעלוברבי עקיבא 6519:15הרב יונה זאב וינברג שליט"אאידיש
בני ברקמערב העירבית המדרש - מתיבתא (קומה ב')הרב קוק 310:00 - 10:15הרב דניאל שטרן שליט"אעברית
בני ברקמערב העירביהכנ"ס צאנז זימיגראדמינץ 24הרב אפרים קר שליט"אעברית
בני ברקמערב העירביהכנ"ס מתיבתאהרב קוק 307:00 - 07:15הרב שמואל אליעזר שטרן שליט"אעברית
בני ברקמרכז העיר ביהמ"ד מודז'יץחבקוק 2008:20הרב ישי מרדכי מנדל שליט"אאידיש
בני ברקמרכז העיר ביהמ"ד הליכות חייםראב"ד 2012:40 - 13:00הרב שאול לוסטיג שליט"אעברית
בני ברקמרכז העיר ביהמ"ד בעלזבעלז 519:15 - 19:45הרב שמואל צבי רייזמאן שליט"אאידיש
בני ברקמרכז העיר ביהכנ"ס הליגמןרבי עקיבא 9709:00 - 09:15הרב אהרן
עוברני שליט"א
עברית
בני ברקמרכז העיר ביהכנ"ס יומם ולילהחגי 807:20-07:40הרב עובדיה גינתי שליט"אעברית
בני ברקמרכז העיר ביהכנ"ס לדרמןרשב"ם 1922:45הרב חיים אונגר שליט"אעברית
בני ברקמרכז העיר ביהמ"ד הגדול אמרי אש מודז'יץחבקוק 2010:00הרב טוביה לרנר שליט"אעברית
בני ברקמרכז העיר ביהכנ"ס נחלת משהמלצר 3616:30 - 16:50הרב דוד היימן שליט"אעברית
בני ברקפרדס כץבית הכנסת "ישמח ישראל"הגליל 1018:15הרב אליהו כהן שליט"אעברית
בני ברקפרדס כץביהכנ"ס אליהו הנביאהמכבים 5118:15 - 19:00הרב נתנאל נהרי שליט"אעברית
בני ברקקהילות יעקבביהכנ"ס שבת אחיםקבוץ גלויות 2819:20 - 19:55הרב מאיר דינר שליט"אעברית
בני ברקקרית הרצוגביהכנ"ס צא"י אשכנז נחלת סירוקה (בעז"נ)אברמסקי 2608:50 - 09:00הרב אליה טובים שליט"אעברית
בני ברקקרית הרצוגביהכנ"ס היכל שלמהקובלסקי 2019:30-20:20הרב אליהו הורביץ שליט"אעברית
בני ברקקרית הרצוגביהכנ"ס אשכנז נחלת סירוקהאברמסקי 2619:30 - 20:00הרב אליהו ראם שליט"אעברית
בני ברקקרית הרצוגביהכנ"ס נחלת סירוקה (בית שני)אברמסקי 2621:15הרב אליהו הורביץ שליט"אעברית
בני ברקקרית הרצוגכולל עטרת שלמהככר אחד עשר09:00 - 09:15הרב אברהם ישעיהו הבלין שליט"אעברית
בני ברקקרית הרצוגביהכנ"ס מנין אברכיםככר האחד עשר20:25 - 20:45הרב יהודה אריה שוורץ שליט"אעברית
בני ברקרמת אהרןביהמ"ד ביאלארוזנהיים 1908:30הרב אברהם אביש רבינוביץ שליט"אאידיש
בני ברקרמת אהרןביהמ"ד ביאלארוזנהיים 1921:30הרב יהודה לנדאו שליט"אעברית
בני ברקרמת אהרןביהכנ"ס קול יעקבטולידאנו 1218:30 - 19:00הרב יהושע ברכץ שליט"אצרפתית
בני ברקשיכון גביהמ"ד בית אריהבעל התניא פינת גרוסברד08:10הרב שריאל רוזנברג שליט"אעברית
בני ברקשיכון הביהכנ"ס חניכי הישיבותבני אברהם 119:20 - 19:45הרב גד קדוש שליט"אעברית
בני ברקשיכון ו'ביהכנ"ס שיח תפילהקהילות יעקב 7222:40הרב שמואל וינוגרד שליט"אעברית
בני ברקשיכון ו'ביהכנ"ס שיח תפילהקהילות יעקב 72מיד אחרי תפילת נץהרב אברהם קסטנר שליט"אעברית
דימונהטיילת הספורטביהמ"ד משכן שאולטיילת הספורט17:15 - 17:55הרב דניאל בן שושן שליט"אעברית
דימונהטיילת הספורטכולל גאון יעקברחבת שאול המלך - מול הצרכניה20:30 - 21:15הרב יצחק שריקי שליט"אעברית
זכרון יעקבביהכנ"ס מסילת ישריםאליהו בית צורי 716:00הרב יחזקאל רוז שליט"אעברית
חדרהביהכנ"ס שירת ציוןשניר 6לאחר מנחההרב יעקב שובע שליט"אעברית
חיפההדרביכהנ"ס הגדול ויז'ניץמקור ברוך ג12:50הרב ישראל ליפשיץ שליט"אאידיש
חיפההדרביהמ"ד הגדול מקור ברוךמקור ברוך 522:00הרב ישראל ליפשיץ שליט"אאידיש
חיפההדרביהכנ"ס בית המדרש הגדול מקור ברוךמקור ברוך 521:00הרב ברוך שכטר שליט"אעברית
חיפההדרבית מדרש אריאלהרב הרצוג 709:15 - 10:00הרב ברוך קינד שליט"אעברית
חיפההדרישיבת יחל ישראלהנגב 4113:00הרב שמואל מליק שליט"אעברית
חיפההדרביהכנ"ס ביאלאמיכאל 120:15 - 20:45הרב עוזר גליקסברג שליט"אעברית
חיפההדרביהכנ"ס צאנזמיכאל 3209:30הרב זאב יהודה אליאס שליט"אאידיש
חיפהנווה שאנןישיבת 'נחלת הלווים'רחבת בן ארצי 2708:10הרב עוזר גליקסברג שליט"אעברית
חרישביהכנ"ס כוכבי אורהגפן 8בין מנחה למעריבהרב דוד ברנד שליט"אעברית
טבריהביהכנ"ס שערי דעתהמגינים 3220:45 - 21:15הרב יעקב יוסף ועקנין שליט"אעברית
טבריהביהכנ"ס אור תורההרב ורנר 20בין מנחה למעריבהרב משה נחמו הכהן שליט"אעברית
טבריהשיכון גביהכנ"ס ליד אור החייםהאבות 13אחרי הנץהרב אברהם מסס שליט"אעברית
טל שחרביהכנ"ס המרכזי "טל שחר"נהר הירדן 2409:30-10:00הרב יצחק כהן שליט"אעברית
יד בנימין ד.נ. עמק שורק-ביהמ"ד נר אביגדוריד בנימין20:45הרב גלעד דהרי שליט"אעברית
יסודות-ביהכנ"ס יסודותיסודות21:15, לאחר מעריבהרב מנחם ביכמן שליט"אעברית
ירוחםביהכנ"ס קול יעקבאליהו הנביא 118:30 - 19: 30הרב נתנאל חיים שליט"אעברית
ירושליםכולל 'בית מאיר ונחמן' גוראלקנה18:45 - 19:10הרב ישראל זילברשטיין שליט"אעברית
ירושליםביהכנ"ס בתי ורשא - גוריהודה המכבי 5 כניסהה א'19:30 - 20:00הרב יהושע קלופמן שליט"אעברית
ירושליםישיבת תורה אורסורוצקין 309:00-09:30הרב דוד מונק שליט"אעברית
ירושלים-ים התלמוד בביהכנ"ס ירושלים השלמהליפתא עילית 12:30 - 13:15הרב שמואל בקר שליט"אעברית
ירושליםבוכריםכולל דבר המלךישא ברכה 4212:00הרב פנחס קוריץ שליט"אאידיש
ירושליםבית וגן פניני דוד ירושליםבית וגן 810:00 (לאחר שיעור בגמרא)הרב אליהו יהושע מאיר שליט"אעברית
ירושליםבית וגן פניני דוד ירושליםבית וגן 819:00הרב אליהו יהושע מאיר שליט"אעברית
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס מנחת שלמהמוצפי 1119:40 - 20:00הרב אברהם ליפקה שליט"אעברית
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס הגר"אהפסגה 49-5112:40 - 13:15הרב יעקב מאיר וידר שליט"אעברית
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס מנין אברכיםהחיד"א 2120:40 - 21:00הרב אברהם ויג שליט"אעברית
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס אהל מלכהרח' שערי תורה18:30 - 19:00הרב יונתן שושן שליט"אעברית
ירושליםבית וגן ישיבת 'וולפסון'משה זילבר קרית נוער שער 523:00 - 23:30הרב ברוך נויבירט שליט"אעברית
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס הגר"אהפיסגה 4912:40הרב אליעזר גליק שליט"אעברית
ירושליםבית ישראל ישיבת מירבית ישראל 309:30הרב יוסף הרשלר שליט"אאידיש
ירושליםבית ישראל ביהכנ"ס בית יוסףזונפלד 3613:00 - 13:30הרב אמיתי כהן שליט"אעברית
ירושליםבית ישראל ישיבת "מיר" ביהמ"ד פרידמןבית ישראל 314:15הרב ישראל גורדון שליט"אעברית
ירושליםבית ישראל ישיבת מיר - ביהמ"ד המרכזיבית ישראלבימי ו' בין השעות: 12:00 - 09:00הרב יעקב רוזנשטיין שליט"אעברית
ירושליםבית ישראל ישיבת מיר המרכזיחסידי קרלין09:30 - 09:40הרב יעקב חיים פטשניק שליט"אעברית
ירושליםבר אילן ביהכנ"ס אור הצפוןרח' אבינדבאחרי הנץהרב דוד קורץ שליט"אעברית
ירושליםגאולהישיבת עטרת שלמהדוד ילין 1913:05 - 13:30הרב ראובן פרידמן שליט"אעברית
ירושליםגאולהישיבת מאור חייםחפץ חיים 124:00הרב יעקב ישראל כהן שליט"אעברית
ירושליםגבעת משהביהמ"ד אהל משהגבעת משהאחרי הנץהרב שלמה אנגל שליט"אעברית
ירושליםגבעת משהרחמסטריווקאגבעת משה 1010:00הרב ישראל מאיר ארלנגר שליט"אאידיש
ירושליםגבעת שאול ביהכנ"ס יד שלמהיונתן בן עוזיאל 418:40 - 19:10הרב יעקב בקר שליט"אעברית
ירושליםגבעת שאול ישיבת אש התלמודמרכז ספיר (בנין 2)13:45הרב יהודה לוינגר שליט"אעברית
ירושליםגוש שמונים ישיבת תפארת יעקבגבעת משה 818:00-19:00הרב אביגדור גולדבלט שליט"אעברית
ירושליםגילהביהכנ"ס החדש מתחת לביהכנ"ס אביעזרהסנונית20:45הרב מתתיהו מנת שליט"אעברית
ירושליםגני גאולה ביהכנ"ס נחלת עקיבאתכלת מרדכי08:40 - 09:00הרב דוד אייזנשטיין שליט"אאידיש
ירושליםהר נוף ישיבת "כנסת מרדכי"אבן דנן 420:00-20:30הרב יהודה צבי מרצבך שליט"אעברית
ירושליםהר נוף ישיבת 'דבר ירושלים'קצנלבוגן 5317:00-18:00הרב מנחם גולדשטיין שליט"אאנגלית
ירושליםהר נוף ביהכנ"ס חניכי הישיבותקצנלבוגן 7115:45 - 16:00הרב יעקב פלס שליט"אעברית
ירושליםהר נוף ביהכנ"ס חדות שמחהפרנס 1040 דק' לפני הנץהרב ברוך קלמן שליט"אעברית
ירושליםהר נוף ביהכנ"ס הגר"א (בעז"נ)קצנלבוגן 1419:00הרב בן ציון דרוטמן שליט"אעברית
ירושליםהרובע היהודי ביהמ"ד צילו של היכלבנין פורת יוסף קומה ב' (בעזרת נשים)14:00 - 14:15הרב יצחק גראב שליט"אעברית
ירושליםהרובע היהודי ישיבת פורת יוסף, כולל צילו של היכלמעל רחבת הכותל מעלות הרב שלמה גורן16:45הרב משה רוקח שליט"אעברית
ירושליםהרובע היהודי ישיבת פורת יוסףרחבת הכותל המערבי18:45 - 19:00הרב אלעזר כהן שליט"אעברית
ירושליםמאה שערים ביהכנ"ס תולדות א"יעונג שבת 721:00הרב אהרן סמט שליט"אאידיש
ירושליםמאה שערים ביהכנ"ס תולדות א"יעונג שבת 720:30הרב שמעון דוב ברנסדורפער שליט"אאידיש
ירושליםמאה שערים ביהכנ"ס תולדות א"יעונג שבת 705:45הרב אהרן סמט שליט"אאידיש
ירושליםמאה שערים ביהכנ"ס תולדות א"יעונג שבת 706:30 - 07:00הרב משה מרדכי דוידוביץ שליט"אאידיש
ירושליםמטרסדורףביהכנ"ס חניכי הישיבותזכרון יעקב 620:00 - 20:30הרב בנימין מור שליט"אאנגלית
ירושליםמטרסדורףביהכנ"ס שארית יוסףסורוצקין 2408:20 - 08:50הרב יוחנן יהודה ישועה שליט"אעברית
ירושליםמטרסדורףביהכנ"ס באר שמואלסורוצקין 45יום ראשון 21:30הרב אברהם משה דינר שליט"אעברית
ירושליםמטרסדורףביהכנ"ס 'אהל דוד ואלימלך' (מימון)סורוצקין 1813:30 (לאחר מנחה גדולה)הרב מאיר אורלנסקי שליט"אעברית
ירושליםמטרסדורףביהמ"ד תורה אורסורוצקין 309:40 - 10:15הרב יוסף פוסטרנק שליט"אספרדית
ירושליםמעלות דפנהישיבת אור שמחשמעון הצדיק 2209:00הרב יהונתן פרץ שליט"אאנגלית
ירושליםמעלות דפנהביהמ"ד בית מרים גיטלמקווה ישראל 11721:30הרב אליהו כהן שליט"אעברית
ירושליםמקור ברוך בית החסידים דגוריהודה המכבי 508:15הרב ישראל שוירץ שליט"אעברית
ירושליםמקור ברוך ביהמ"ד באיאןיהודה המכבי 908:45 - 09:00הרב יוסף אייזנשטיין שליט"אאידיש
ירושליםמקור ברוך ביהכנ"ס גור (בנין הת"ת)ברנס פינת ירמיהו20:15הרב אברהם רייס שליט"אעברית
ירושליםמרכז העיר בית אביחיקינג ג'ורג'13:30הרב ברוך קלמן שליט"אאנגלית
ירושליםנווה יעקב ישיבת 'בית ישראל'זוין 313:30הרב נחמיה רובינסון שליט"אאנגלית
ירושליםנווה יעקב ביהכנ"ס המרכזיאבא אחי מאיר 1820:45הרב מאיר השל שליט"אעברית
ירושליםנווה יעקב שטיבל שע"י בית הכנסת חניכי הישיבותויקטור ויוליוס 608מידי ערב בשעה 23:05הרב ישראל יצחק זילברמן שליט"אעברית
ירושליםנווה יעקב מגן אברהםמשה שאולי 321:00הרב רפאל אדלר שליט"אאנגלית
ירושליםנווה יעקב ביהכנ"ס בית יצחקעובדיה סומך 1112:30 - 13:00הרב יהודה רזאל שליט"אעברית
ירושליםנווה צביביהמ"ד ויז'ניץנחמיה 1420:40הרב ישראל הופמן שליט"אאידיש
ירושליםסנהדריהביהכנ"ס זכרון יחיאלשאול המלך 2120:15הרב יוסף שלמה שירקין שליט"אעברית
ירושליםסנהדריהביהכנ"ס 'בית חנה'אוריאל 509:00 - 09:30הרב שמעון נתנאל אלמקייס שליט"אעברית
ירושליםעיר העתיקה'צילו של היכל'בנין פורת יוסף09:30הרב יעקב עבדו שליט"אעברית
ירושליםפסגת זאבחוט השניהששה עשר 3316:00 - 17:00הרב דוד לובטון שליט"אעברית
ירושליםפסגת זאבביהכנ"ס באר מריםהששה עשר 4321:00 - 22:00הרב משה איטח שליט"אעברית
ירושליםקרית יובל ביהכנ"ס בית שלמהורבורג 710:30 - 11:45הרב הלל בריסק שליט"אעברית
ירושליםקרית מנחםביהכנ"ס זכור לאברהםקולומביה 720:50הרב יוסף דוד גטה שליט"אעברית
ירושליםקרית משהביהכנ"ס שערי ירושליםניסנבוים 2007:30 - 07:45הרב יצחק פינץ שליט"אעברית
ירושליםקרית משהביהמ"ד היכל יעקבריינס 1706:00הרב אברהם בר ששת שליט"אעברית
ירושליםרוממהישיבת 'כנסת יעקב'פתח תקוה 1621:30 - 22:00הרב מרדכי בר זכאי שליט"אעברית
ירושליםרוממהביהכנ"ס אליהו הנביאפתח תקוה 121:00 - 21:15הרב אהרן בן אדיבה שליט"אעברית
ירושליםרמות גביהמ"ד זכרון מסעודרוזנבלט 2221:30 - 22:00הרב מרדכי בן סעדון שליט"אעברית
ירושליםרמות גישיבה לצעירים רמות (הרב קירזון)רוזנבלט07:45 - 08:00הרב יצחק אדלר שליט"אעברית
ירושליםרמות גביהכנ"ס עטרת מלכותרוזנבלט 1418:15-18:45הרב שמואל שמאי שליט"אעברית
ירושליםרמות גמאורות ברמהרוזנבלט 2110:10הרב שמעון יזדי שליט"אעברית
ירושליםרמות גביהכנ"ס עטרת מלכותרוזנבלט 1418:15-18:45הרב שמואל שמאי שליט"אעברית
ירושליםרמות גביהכנ"ס צא"ירוזנבלט09:00הרב משה נוסבוים שליט"אעברית
ירושליםרמות דמסילת התורהמירסקי 509:10 - 09:30הרב יהודה וינטרוב שליט"אעברית
ירושליםרמות דביהכנ"ס חניכי הישיבותמינץ 46 א'21:15הרב רפאל בלוך שליט"אעברית
ירושליםרמות דישיבת כבוד התורה - אורחות אישאלימלך מליז'נסק 10 רמות (מאחורי רחוב מירסקי 7(17:00 - 17:30הרב אלחנן הירש שליט"אעברית
ירושליםרמת שלמהביהכנ"ס משכנות יעקב - בית פנחססדיגורא 2513:00הרב פנחס אליהו אייזנטל שליט"אעברית
ירושליםרמת שלמהכולל יששכר באהלך בביהכנ"ס המרכזיכהנמן 1613:05הרב יהודה שקול שליט"אעברית
ירושליםשערי חסדביהכנ"ס אהל אסתרהשל"ה 11בין מנחה למעריבהרב יוחנן רכס שליט"אעברית
ישעימרכז העיר ביהכנ"ס בית המיסדיםמרכז הישוב18:00הרב מרדכי הנפלינג שליט"אעברית
כוכב יעקבביהמ"ד היכל התורהאהבת ישראל מול 4421:30-22:00הרב יוחנן יהודה ישועה שליט"אעברית
כפר סבאביהכנ"ס ע"ש קוניבסקיאוסטושינסקי 1220:15הרב יעקב בן ציון קרמר שליט"אעברית
כפר סבאביהכנ"ס 'שובה ישראל'ויצמן 12510:15 - 13:15הרב מרדכי נשרי שליט"אעברית
כפר סבאביהכנ"ס הגדול בכפר סבאהרצל 4620:45הרב משה בר שליט"אעברית
כפר סבאמרכז העיר ביהכנ"ס שובה ישראלויצמן 12518:00 - 19:00הרב יהודה אטינגר שליט"אעברית
כרמיאלביהכנ"ס בן איש חיהפרחים 5209:30 - 10:00הרב שמעון קורלנסקי שליט"אעברית
כרמיאלביהכנ"ס כרם מיכאל (בעז"נ)נתיב הלוטוס 11 (הכניסה מרח' השושנים)12:20-12:45הרב אליעזר שטאל שליט"אעברית
כרמיאלמרכזביהכנ"ס מוריהמעלה הכרמים 2921:45הרב דוד דרור שליט"אעברית
לודביהכנ"ס "חניכי הישיבות" גני איילוןבחניון מתחם A21:10-21:30הרב יואל לב שליט"אעברית
לודבניתביהכנ"ס אהל משהשלמה המלך19:30 -20:00הרב אליהו ממן שליט"אעברית
מבשרת ציוןהקסטלביהכנ"ס ישורוןמבצע קדש 718:30 - 19:15הרב יהודה סרבניק שליט"אעברית
מגדל העמקהגפןביהמ"ד תורת חייםהרב עובדיה יוסף 25בין מנחה למעריבהרב אוריאל חמו שליט"אעברית
מגדל העמקנוף העמקכולל מגדל אוריסמין 616:00הרב ישראל מאיר פרל שליט"אעברית
מודיעין עיליתביהכנ"ס 'קהילת רמב"ם'רמב"ם מול 2221:00הרב שמחה זיסל שוורץ שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדבית החסידים - נחלת דן (מודז'יץ)רשב"י 2120:45הרב צבי יוסף לרנר שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס מרכז ר' עקיבא (בח"ש)ר' עקיבא 2321:00הרב יואל לטס שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס לומדי תורהרבי עקיבא 3320:40 - 21:00הרב יוסף אשכנזי שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס ביאלה (בבנין החדש)רשב"י 41 21:00 - 21:20הרב ישראל צוקרמן שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס שד' יחזקאלשד' יחזקאל 222:30 - 22:45הרב בועז מילצקי שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס ברסלברשב"י 2109:15 - 10:00הרב יהושע לייב פלטניק שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהמ"ד ויז'ניץרבי טרפון 819:40 - 20:00הרב ברוך שטרנבוך שליט"אאידיש
מודיעין עיליתברכפלד ישיבת מיר (בחדר שיעורים)ישיבת מיר ברכפלד20:30הרב יששכר מאיר כהן שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדמתמידיםר' יהודה הנשיא 2107:10 - 07:25הרב שמואל צרנוביצקי שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדחסדי אבותרב ושמואל 1שחרית: 06:15 השיעור: 07:00 - 07:20הרב יוסף סגל שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס קהילת שדרות יחזקאלשדרות יחזקאל 209:00 - 09:15הרב משה פאלק שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדישיבת ברסלב ברכפלדרב ושמואל 514:45הרב עקיבא שינפלד שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס תורה ותפילהר' יהודה הנשיא 1920:00 - 20:15הרב שמואל לוי שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס תוצאות חייםר' יהודה הנשיא 3507:00 - 07:20הרב מתתיהו גינסברגר שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלד ביהכנ"ס קהילת ר' עקיבא (היכל ב')ר' עקיבא 23שחרית בנץ, לאחמ"כ השיעורהרב אברהם שקלאר שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהמ"ד יערוסלבר' שמעון בר יוחאי 2110:15 - 11:00הרב יהושע לייב פלטניק שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדישיבת ויזניץ "ישועות משה"רבי עקיבא 33ימים ג' ד' ה' 21:35-22:00
יום ב' 20:45-21:00
יום א' לסירוגין 20:45-21:00/21:35-22:00
הרב חיים ויזניצר שליט"אאידיש
מודיעין עיליתברכפלדביהמ"ד ויז'ניץסימטת רבי טרפון20:50 - 21:15הרב חיים ידלר שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדקהילת רבי עקיבא (באוה"ס)ר' עקיבא 2320:20 - 20:40הרב אשר שטרנברגר שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס אלכסנדריהודה הנשיא 3721:50הרב יהודה משה צבי מושקוביץ שליט"אעברית
מודיעין עיליתגרין פארקביהכנ"ס בני הישיבות (בעז"נ)פונוביז 722:15הרב ברוך גניחובסקי שליט"אעברית
מודיעין עיליתגרין פארקביהכנ"ס הגר"אישועות דוד 14בין מנחה למעריבהרב יעקב פרוכטנגר שליט"אעברית
מודיעין עיליתחפציבהביהכנ"ס המרכזי חפציבה בית שלישיאביעזרי 2422:10, לאחמ"כ מעריבהרב בן ציון זילבר שליט"אעברית
מודיעין עיליתחפציבהביהכנ"ס קרית אביעזריחזון איש 121:05 - 21:30הרב קתריאל סטנדר שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד היכל יצחק (חדר שיעורים)חפץ חייםימים ב'-ה' 22:05 - 22:30הרב יוסף שוב שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד קהילת משך חכמה (בעז"נ)משך חכמה 4122:00הרב משה ברוך רוזנבאום שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס שירה חדשהחזון דוד 1721:00 - 21:40הרב יהושע שאול לוקסנבורג שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרישיבת חכמת התורהשדרות בית שמאי 1315:15הרב אהרן וייס שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד קול תורהנתיבות המשפט 7313:00הרב יהודה אריה רותן שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס נאות שמחהמסילת יוסף 46 - קצות החושן 720:35 - 21:10הרב יצחק לוקסנבורג שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרקהילת מרומי שדה (בעז"נ)מרומי שדה 13אחר הנץהרב יעקב ישראל לקס שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס קול יעקבנתיבות המשפט 720:00 - 20:30הרב ינון זאבי שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד בן איש חימסילת יוסף פינת חתם סופר22:00 - 22:30הרב מנחם גרפל שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס קול תורהנתיבות המשפט 7321:00הרב יוסף וולברשטיין שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד אורחות תורהשאגת אריה מול בנין 19 22:20הרב יצחק לוי שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד קהילת משך חכמהמשך חכמה 31יום ג' 22:00 - 22:30הרב נתנאל עומסי שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרישיבת נתיבות חייםשערי תשובה 16הרב משה אולמן שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרחניכי הישיבותנתיבות המשפט 7322:00 - 22:20הרב יצחק גולדברג שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס זכור לאברהםנודע ביהודה 4009:10הרב אהרן אולמן שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס פוניבז'שדי חמד 1123:30הרב יחזקאל גולדנטל שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרישיבת דביר הקודשמסילת ישרים 2ימים א-ד' 23:00 - 22:00הרב מרדכי ברנט שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס ת"ת נתיבות התורהנתיבות המשפט 75 ב'10:35 - 10:50הרב אורי שרגא בייפוס שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס שערי דניאלח"ח פינת מסילת יוסף16:15 - 16:35הרב יוסף אילן יצחקוב שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס משובב נתיבותנתיבות המשפט20:40 - 21:00הרב אפרים רוטשילד שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס זכרון מאירמסילת יוסף פינת חפץ חיים20:40 - 20:55הרב רפאל חביב שליט"אצרפתית
מודיעין עיליתקרית ספרישיבת דרך התורהמנחת חינוך 521:45הרב שרגא בויאר שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס בן איש חימסילת יוסף פינת אור החיים19:45הרב יוסף אילן יצחקוב שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרבית המדרש המרכזי נאות הפסגהריטב"א 121:00הרב יעקב וולברשטיין שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס שאגת אריה - היכל רוטשטייןשאגת אריה21:15 - 21:30הרב אברהם דולינגר שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד אורחות תורהשאגת אריה 1008:50הרב יעקב צבי מור שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד קול תורהנתיבות המשפט 7308:55 - 09:20הרב מרדכי הכהן שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס קהילת משך חכמהמשך חכמה 4118:30 - 19:00הרב איתי פלץ שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרמנין אברכיםנתיבות המשפט 41-43 ליד שיר ושבחה05:30 - 06:00הרב יואל חיימזון שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס היכל יצחקחפץ חיים 621:00 - 21:15הרב אהרן רייזנר שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס פונוביזשדי חמד13:10 - 13:30הרב משה רביץ שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס אהל יוסף מאירמנחת חינוך 3 - בח"ש של ביהכנ"ס08:30הרב מנחם מנדל הלפרין שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס היכל ראובןקצות החושן 719:40הרב צבי רותן שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס אהל מנחםנודע ביהודה 3109:00 - 09:20הרב שמעון שפירא שליט"אעברית
מודיעין-מכבים-רעותקייזרביהכנ"ס אילת השחר(עמק זבולון 7 פינת רח' שני (בתוך השדרה13:30הרב יהודה אריה פייסט שליט"אעברית
מירון-ביהמ"ד מאור אלעזרמושב מירון13:32 - 13:50הרב מיכאל הילדסהיים שליט"אעברית
מעגליםכולל פנסיונרים ביהכ"נ מצפהמרכז היישוב11:45הרב יהודה חורב שליט"א
מצפה רמוןישיבת מדברה כעדןעין עופרים 18אחרי תפילת שחריתהרב שמריהו הופמן שליט"אעברית
נהריהקרית עשורביהכנ"ס הפרסיםדרך השיירה 10 (מאחורי מכבי האש)11:00-11:30הרב יהודה קמרמן שליט"אעברית
ניצן-ביהכנ"ס נוה שלוםמשעול היותםאחרי מעריבהרב אלדד שרעבי שליט"אעברית
נס ציונהמדרשיה של הרב יורם יפתויצמן 8מנחה 20 דק' לפני השקיעה, השיעור לאחמ"כהרב משה כהן שליט"אעברית
נס ציונה-ביהכנ"ס יד אליעזרנחשון 718:30 - 19:00 אחרי מנחה - אח"כ שיעור דף היומיהרב עזריאל שלמה קוזניץ שליט"אעברית
נתיבותישיבת שכר שכירחזון איש 5ימים ב ו- ה 19:30 - 20:00הרב יצחק קוזניץ שליט"אעברית
נתיבותביהמ"ד משכן התורההרב מזוז 208:50 - 09:15הרב יוסף חיים גוטקוביץ שליט"אעברית
נתיבותשלום בניךביהכנ"ס בית בוכריסשלום בניך19:00 - 20:00הרב יניב דהאן שליט"אעברית
נתניהביהכנ"ס צאנזדברי חיים 518:30 - 19:05הרב מרדכי לוינשטיין שליט"אאידיש
נתניהביהמ"ד שערי שלום ואסתרחטיבת הראל 7בימי ו' בין השעות: 10:45 - 11:10הרב אהרן מושיוב שליט"אעברית
נתניהמרכז העיר ביהכנ"ס בית ינוקאאלון צבי 2בין מנחה למעריבהרב יעקב שטרית שליט"אעברית
נתניהמרכז העיר ביהכנ"ס חסידי רדיזיןויצמן 2520:30 - 21:30הרב טל רביד שליט"אעברית
נתניהמרכז העיר מנין אברכיםגבע 2520:45הרב אהרן ולדנברג שליט"אעברית
נתניהמרכז העיר כולל מקדש מרדכי - ויז'ניץאברהם שפירא 1221:00 - 22:00הרב אליהו אליעזר אילן שליט"אעברית
נתניהקרית צאנזביהמ"ד אהבת תורהר' מאיר 1421:15הרב דוד משה שוורץ שליט"אאידיש
עוצםישיבת "נר זרח" בחדר שיעוריםמושב עוצם15:50-16:05הרב מנחם ויזר שליט"אעברית
עפולהעפולהמרכז תורני משכן יחיאהעליה 3516:50 - 18:30הרב שמעון יחיאל אסייג שליט"אעברית
ערדחלמישביהכנ"ס בית יצחק דודאתרוג 3120:15הרב יעקב צבי סברסקי שליט"אעברית
פרדס חנה-כרכוריפה נוףביהכנ"ס היכל עמרםחשמונאים 78בין מנחה למעריב - מנחה 15 דק' לפני השקיעההרב רפאל אסולין שליט"אעברית
פתח תקווהגני הדרביהכנ"ס אהל אברהםקהילות יעקב 1מעריב: 23:00 השיעור: 23:15 - 23:45הרב שלמה גוטפריד שליט"אעברית
פתח תקווהגני הדרביהכנ"ס חניכי הישיבותמנחת שלמה 321:45 - 22:15הרב אריאל כהן שליט"אעברית
פתח תקווהגני הדרביהכנ"ס אהל אברהם (עזר"נ)קהילות יעקב 118:00 - 18:30הרב אברהם אליעזר קוק שליט"אעברית
צפתקבר בנימין הצדיקלוחמי הגטאות 120:00 - 20:15הרב גלי כהן שליט"אעברית
צפתביהמדר"ש אמרי סופר ערלויזגגי 209:30 - 10:30הרב יהודה לייב וינברג שליט"אעברית
צפת-ביהכנ"ס ומדרש הארי האשכנזימעלות גורי האריבין מנחה למעריבהרב מרדכי דב קפלן שליט"אעברית
קרית אונוביהכנ"ס עץ החייםשי עגנון 1317:45 - 18:30הרב גיא רחמים שליט"אעברית
קרית ארבעקרית ארבעביהכנ"ס חסדי אבותבניין ישיבת נירבין מנחה למעריבהרב חיים סיימונס שליט"אעברית
קרית אתאביהכנ"ס היכל שלמהיהודה לוי 7בין מנחה למעריבהרב חיים וינשטוק שליט"אעברית
קרית גתהקריה החרדיתבאיאן - תפארת מרדכי שלמההאדמו"ר מחב"ד 4021:30 - 22:00הרב שמואל בנימין גולדשטיין שליט"אאידיש
קרית גתרמות דודביהמ"ד קוממיותנתיבות שלום20:45הרב שלום מאיר שליט"אעברית
קרית יעריםהקריהביהכנ"ס בני הישיבותהגר"א20:45הרב אהרן שקרקה שליט"אעברית
קרית יעריםהקריהישיבת 'מאורות התורה'דרך אברהם 2815:50הרב צבי שנלזון שליט"אעברית
קרית מלאכיישיבת קרית מלאכיהרב יצחק ניסים 1015:00 - 15:15הרב עקיבא לויליכט שליט"אעברית
ראשון לציוןביהכנ"ס ישועת ישראלפופל 2010:00 - 10:45הרב אליהו רוני אלמלם שליט"אעברית
ראשון לציוןראשוניםביהכנ"ס אור חייםסמילנסקי 3612:20-12:40הרב מרדכי שנקר שליט"אעברית
רחובותמרכז תורני יד לשביםשוסיוב 209:30 - 10:30הרב אמיתי גדסי שליט"אעברית
רחובותבהיכנ"ס פא"יעזרא19:20-19:45הרב משה רוזנשטיין שליט"אעברית
רחובותביהכנ"ס אהלי תורהאחד העם 2407:15הרב עזרא יגיל שליט"אעברית
רחובותהאזור החרדיביהכנ"ס קהילות יעקב - בת"ת הבארהרואה 25שחרית בנץ, לאחמ"כ השיעורהרב אברהם יצחק רובין שליט"אעברית
רחובותשערייםביהכנ"ס בר שאולמרים מזרחי 822:10 - 22:35הרב אברהם יצחק רובין שליט"אעברית
רחובותשערייםביהכנ"ס עטרת גבריאלזכריה מדר 3012:00הרב מנחם יצחקוב שליט"אעברית
רכסיםבנה ביתךביהמ"ד המרכזי בנה ביתךדקל 33מעריב: 20:30 השיעור: 20:45הרב יצחק שכטר שליט"אעברית
רמת גןהגפןביהכנ"ס אהל רחלתלפיות 19בין מנחה למעריבהרב אברהם לוין שליט"אעברית
רמת גןרמת גןביהכנ"ס משכן יעקבחזון איש 9020:30 - 21:00הרב ערן פנחס שליט"אעברית
רמת גןרמת גןביהכנ"ס תל השומר (בבנין ביה"ח השיקומי)ביה"ח תל השומרבין מנחה למעריבהרב יעקב יוסף מילר שליט"אעברית
שדרותישיבת אפיקי דעתהרמב"ם8:45הרב מיכה שגב שליט"א
שורששורשביהכנ"ס פורטאהשורששחרית: 06:55 לאחמ"כ השיעורהרב יצחק ויזל שליט"אעברית
תל אביב - יפוביהכנ"ס המרכזי נווה צה"לאלוף 1915:00 - 15:20הרב נועם חממה שליט"אעברית
תל אביב - יפוביהכנ"ס המרכזי שיכון דןבנימין מתודלה 10בין מנחה למעריבהרב משה דהאן שליט"אעברית
תל אביב - יפוכולל בית שלמהדרך ההגנה 10409:15 - 09:30הרב משה שמש שליט"אעברית
תל אביב - יפוביהכנ"ס יסוד ציוןמח"ל07:00הרב ישראל יוספי שליט"אעברית
תל אביב - יפודרך עץ החייםמסילת ישרים 8211:50 - 12:15הרב שמחה יעקובוב שליט"אעברית
תל אביב - יפוהצפון הישןביהכנ"ס מגידנורדאו 6306:45 - 07:00הרב עמנואל בר שליט"אעברית
תל אביב - יפויד אליהוביהכנ"ס משכן שמואלבת ציון 910:30 - 10:45הרב משה בר שליט"אעברית
תל אביב - יפויד אליהוביהכנ"ס משכן שמואל - שערי תורה למטהבת ציון 9מעריב: 20 דק' לאחר השקיעה, לאחמ"כ השיעורהרב משה בר שליט"אעברית
תל אביב - יפויפו ד'ביהכנ"ס נס ישראלסימטת באר שבע 6419:00 - 19:45הרב משה חיים טוטיאן שליט"אעברית
תל אביב - יפונווה צהלביהכנ"ס המרכזי נווה צה"לאלוף 1909:15 - 09:45הרב אהרן כהן שליט"אעברית
תל אביב - יפונווה שרתבית החסידים דרכי איש - (בעז"נ מזרח)הדף היומי 809:30 - 10:00הרב יעקב ויגדור שליט"אעברית
תפרח ד.נ. הנגבגבעה-תפרחביהכנ"ס בית יוסףהגבעה21:00הרב אברהם משה קניגסופר שליט"אעברית
תפרח ד.נ. הנגבמושב-תפרחביהכנ"ס האשכנזי המרכזימרכז הישוב07:30 - 08:00הרב אליהו בנדריים שליט"אעברית