מאת: משה שטרן
אוז'רוב: הדלקה על ידי האדמו"ר בשעה 20:30 ברחבת בית המדרש ברחוב חזון איש פינת רחוב נחמיה ב"ב. לאחר מכן טיש וחלאקה'ס לכבוד ההילולא.
אונגוואר: האדמו"ר ידליק בשעה 20:30 ברחבת בית מדרשו בקריית אונגוואר בשכונת רמות בירושלים.
אונגוואר מודיעין עילית: האדמו"ר ידליק ברחבת בית מדרשו 'משנה הלכות' בשכונת גרין פרק בשעה 20:30 בערב ברח' אשר לשלמה.
אלכסנדר: האדמו"ר ידליק ברחבת בית הישיבה ברחוב אחיעזר בבני ברק מיד לאחר תפילת מעריב ולאחר מכן עיכת הטיש והחלאקה'ס.
אטיניא: מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש 'תפילה למשה' ברחוב הושע 9 בבני ברק, בשעה 20:30. לאחר מכן עריכת לחיים טיש ומעמדי החלאקה'ס לילדי החסידות.
אשלג: הדלקת ברחבת בית המדרש ברחוב אבן עזרא בני ברק בליל ל"ג בעומר בשעה 21:30 לאחר מעמד ההדלקה והריקודים יתקיים מעמד החלאקה לילדי החסידות ועריכת השולחן הטהור בהיכל בית המדרש.
אשלג: האדמו"ר ימסור בשעה 18:00 שיעור בזוהר אידרא זורא קדישא מענייני הסתלקותו של רשב"י זיע"א בבית המדרש אשלג ברחוב שד"ל 4 בבני ברק. בשעה 8 בערב תפילת ערבית, הרבי יעבור לפני התיבה לתפילת ערבית וספירת העומר ואחרי כן ייצא לרחבת בית המדרש להדלקה המסורתית בליווי תזמורת. לאחר ההדלקה תתקיים סעודת ההילולא ומעמדי החלאקה'ס.
באיאן: האדמו"ר יערוך את ההדלקה המרכזית על גג ציון הרשב"י במעמד רבבות, כמסורת אבותיו ההדלקה בשעה 20:30 תפתח את אירועי ל"ג בעומר במירון. לאחר מכן יערוך טיש ברחבת ישיבת בני עקיבא. ביום חמישי, לאחר תפילת שחרית, יתקיימו במתחם באיאן מעמדי החלאקה'ס.
בוהוש: האדמו"ר יערוך את ההדלקה בסביבות השעה 21:00 בערב ברחבת בית מדרשו ברחוב חגי בבני ברק. ביסוד שביסוד כ"ו באייר יעלה האדמו"ר עם החסידים לאתרא קדישא מירון.
בוטושאן: ההדלקה ביום רביעי ברחבת בית המדרש ברחוב ישעיהו בבני ברק, בשעה 21:00.
ביאלא: האדמו"ר יערוך את ההדלקה ברחבת בית המדרש הגדול ברח' יעקובזון בירושלים. מעמדי החלאקה'ס לילדי החסידות יתקיימו אחרי ההדלקה ולאחריהם ייערך 'לחיים טיש'.
ביאלא בני ברק: האדמו"ר יערוך את ההדלקה ברחבת בית מדרשו ברחוב ירושלים בבני ברק בשעה 21:00 ובשעה 3:00 בלילה יגיע לאתרא קדישא מירון לתפילה ליד ציון רבי יוחנן הסנדלר.
ביטשקוב: ההדלקה מיד לאחר מעריב בשעה 20:30 בחצר בית המדרש ברח' משה הלוי 6 ביפו ת"א, ולאחר מכן טיש וחלאקה'ס לכבוד הרשב"י.
בעלז: ההדלקה ברחבת ביהמ"ד הגדול בקריית בעלזא בירושלים ביום ד' בשעה 20:00 בערב. לאחר מכן תפילת מעריב וספירת העומר ברוב עם בהיכל ביהמ"ד הגדול. עריכת השוה"ט למחרת ביום ה' בשעות אחה"צ לפני שקיעת החמה בהיכל ה'גרויסע שטוב'. השנה, כשחל ביום חמישי לא עושים חלאקה'ס כנהוג בבעלזא שלא מסתפרים ביום חמישי בגלל כבוד השבת.
ברסלב: הגרי"צ שכטר ידליק בכיכר זופניק בשעה 10 שם יוקמו טורבינות לחסידים, לאחר הריקודים ברחבת ברסלב בשכונת מאה שערים יתקיים סדר לימוד מיוחד ללימוד ליקוטי הלכות. קודם ההדלקה יערך מעמד החלאקה'ס למאות ילדי החסידות.
דאראג: ההדלקה לאחר מעריב בליל ל"ג בעומר בשעה 21:00 בערב ברחבת בית המדרש הגדול ברחוב רבי יצחק נפחא בבני ברק. אח"כ יתקיים מעמד החלאקה'ס לילדי החסידות.
דושינסקיא: מעמד ההדלקה לאחר מעריב בשעה 20:00 על ידי האדמו"ר בחצר ישיבת 'בית יוסף צבי' ברחוב שמואל הנביא בלווי תזמורת. ביום חמישי בשעה 10:00 בבוקר יתקיימו בהיכל הישיבה מעמדי החלאקה'ס לילדי החסידות. לפנות ערב יערוך האדמו"ר טיש לכבוד ההילולא.
דז'יקוב: האדמו"ר יערוך את מעמד ההדלקה ברחבת בית מדרשו הגדול בגבעת זאב בשעה 21:00 בערב.
דז'יקוב-ויז'ניץ: מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש הגדול דז'יקוב ויז'ניץ ייערך בליל ל"ג בעומר בשעה 20:15 לראשונה בעיר בית שמש בכיכר הסמוכה לרחובות אמרי נועם – תפארת נפתלי ברמה ג' בקריית דז'יקוב ויז'ניץ בבית שמש, תפילת שחרית בשעה 6:30 ובמשך היום ישהה האדמו"ר בציון הרשב"י במירון.
העדה החרדית: הגאב"ד הגאון רבי יצחק טוביה וייס ידליק ברחבת בית מדרשו ברחוב גבעת משה בירושלים לאחר תפילת מעריב.
ויז'ניץ: מעמד ההדלקה המרכזי ברחבת בית המדרש הגדול בראשות האדמו"ר מויז'ניץ ואלפי החסידים בשעה 20:30 לאחר מכן מעמדי החלאקה'ס 'ולחיים טיש'. ביום חמישי לאחר תפילת שחרית מעמד ירי חץ וקשת, ובשעה 12:00 בצהריים ייערך הטיש לכבוד ההילולא בהיכל הגדול הסמוך לבית המדרש.
ויז'ניץ: כ"ק האדמו"ר השוהה בביקור בקרב חסידיו בארה"ב יערוך הדלקה בליל ל"ג בעומר ברחבת בית מדרשו בשכונת בורו פארק בברוקלין. ביום חמישי יתפלל שחרית ולאחריה יתקיים טיש לרגל היום בבית מדרשו בשכונת ויליאמסבורג בברוקלין.
ויז'ניץ בית שמש: האדמו"ר ידליק ברחבה הגדולה שע"י ביהמ"ד הגדול 'אהבת ישראל' ברח' ר' יהושע 18 בבית שמש בשעה 21:00 בערב. אחרי כן יערוך האדמו"ר את שולחנו לרגל היום וכן יערוך את מעמד החלאקה'ס לילדי החסידות. ביום חמישי אחה"צ יערוך האדמו"ר טיש לאחר תפילת מנחה יערוך האדמו"ר לחיים טיש לרגל יום ההצלה של אביו האדמו"ר בעל ה'קדושת מרדכי' זצ"ל.
זוועהיל: סעודת הילולא בשילוב טיש לרגל ההילולא בשעה 21:30 באולם ישיבת רשב"י במתחם בני עקיבא, האדמו"ר עורך את מעמד ההדלקה בשעה 1:30 בלילה בליל ל"ג בעומר בחצר 'בני עקיבא'. ביום חמישי לאחר תפילת שחרית בשעה 10 מעמדי החלאקה'ס לילדי החסידות. בבית המדרש שבגג המערה במירון.
זוטשקא אמסנא: בליל ל"ג בעומר ההדלקה המרכזית ברחבת בית מדרש זוטשקא אמסנא ברח' יונה הנביא מיד אחר תפילת מעריב. תפילת מעריב בשעה 20:30 לאחר מכן מעמד הדלת ל"ג נרות בהיכל ביהמ"ד והדלקה מרכזית ברחבת בית המדרש. למחרת בל"ג בעומר יעלה האדמו"ר מזוטשקא אמסנא עם קהל חסידיו לאתרא קדישא מירון בסביבות השעה 3:30 ואחר כך יערוך האדמו"ר 'לחיים טיש' ב'מתחם אנדרה' ביישוב מירון לכבוד שמחת החלאקה לנכדו בן לבנו הרב חיים ישראל יעקב רוזנבוים ולכבודו של יום.
טאלנא: ההדלקה בחצר בית המדרש ברחוב אביתר הכהן בירושלים בשעה 20:15. מיד לאחר מכן – הטיש והחלאקה'ס לילדי החסידות.
טאלנא: ביום חמישי בשעה 16:00 אחה"צ יעלה האדמו"ר את אבוקת אור ההדלקה המסורתית בעיר טבריה, בחצר בית זקנו רבי זאב וולף מטשארני אוסטרה זיע"א, סמוך לביהמ"ד 'מתיבתא דרבי יוחנן – קרלין', כפי שנהג מדי שנה, זקנו האדמו"ר רבי יוחנן מטאלנא זי"ע.
טשרנוביל: מעמד ההדלקה בשעה 21:00 בערב ברחבת בית המדרש ברח' ראב"ד 10 בב"ב ולאחריה מנהגי החלאקה'ס ליד חדרו של האדמו"ר, ביום חמישי יערוך טיש בבית מדרשו ברחוב ראב"ד בבני ברק.
לויצק: ההדלקה ביום רביעי בשעה 20:30 ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים. ביום חמישי יצא האדמו"ר עם חסידיו למירון ויערוך את מעמדי החלאקה'ס בשעה 14:00 בצהריים בחצר 'בני עקיבא'.
לעלוב: האדמו"ר יערוך את ההדלקה בשעה 20:30 ברחבת ביהמ"ד הגדול בבית שמש ולאחר מכן יערוך טיש. ביום חמישי יעלה האדמו"ר עם קהל החסידים למירון ויערוך את ההדלקה ומעמד החלאקה'ס בשעה 5 במתחם גנדי.
מאקאווא: בליל ל"ג בעומר בשעה 21:00 בערב בחצר הישיבה בקריית אתא, ואחר כך יתקיימו החלאקה'ס לילדי החסידות וסעודת הילולא.
מהרי"ד מלעלוב: האדמו"ר יערוך הדלקה בשעה 21:00 בערב ברחבת בית מדרשו ברחוב אדוניהו הכהן פינת בר אילן בירושלים, לאחר מכן יערוך טיש בבית מדרשו. ביום חמישי יעלה האדמו"ר לאתרא קדישא מירון בצהריים ויערוך טיש במקום.
מודז'יץ: בחצר הקודש מודז'יץ מתקיימות שתי הדלקות בראשות האדמו"ר. האחת במעמד ההדלקה המרכזית ברחבת ביהמ"ד ברחוב חבקוק 20 בבני ברק בשעה 20:30, ולאחר מכן מתקיים מעמד החלאקה'ס לילדי החסידות וטיש בבית המדרש. בנוסף, האדמו"ר ידליק זו השנה החמישית מדורה באתרא קדישא מירון (במתחם באיאן) בשעה 16:00 בליווי תזמורת עם מקהלת מודז'יץ ועם הסולם אבריימי מושקוביץ ומשה מנדלסון ואברהם בלטי.
מכנובקא בעלזא: האדמו"ר ידליק בשעה 20:00 ברחבת בית המדרש ברחוב רש"י פינת רחוב ברטנורא בבני ברק, וביום חמישי בשעה 20:00 יערוך את מעמדי החלאקה'ס בבית מדרשו בבני ברק.
משכנות הרועים: האדמו"ר ידליק בשעה 20:30 ברחבה שעל ידי בית יעקב הישן בירושלים. לאחר מכן יערוך טיש ביום חמישי יעלה האדמו"ר לתפילה במירון.
מתמידים: הקהילה בראשות הגרב"מ מינצברג רב הקהילה תערוך שמחה חלאקה על גג הציון בין השעות 2:30 עד 4 בצהרים במתחם גנדי שבסמוך לשטח באיאן במירון.
נאראל: האדמו"ר מנאראל יערוך את ההדלקה בשעה 20:30 בערב ברחבת בית המדרש ברח' רש"י 4 בב"ב.
נדבורנה: האדמו"ר יערוך את מעמד הדלקת ל"ג הנרות ושירת 'בר יוחאי' מיד לאחר תפילת מעריב בשעה 20:45 בהיכל בית המדרש הגדול, לאחר מכן יתקיים החלאקה'ס ועריכת טיש לכבוד ההילולא. ביום חמישי האדמו"ר ייכנס לתפילת שחרית בשעה 8:30 ולאחריה 'לחיים טיש' בליווי כלי זמן. אור ליום שישי, בשעה 22:00 בערב יגיע האדמו"ר עם החסידים לאתרא קדישא מירון שם יתפלל במערה ולקראת חצות יערוך האדמו"ר מעמד 'לחיים טיש' באוהל של הכנסת אורחים רשב"י.
סאסוב: האדמו"ר מסאסוב יערוך הדלקה ברחבת בית המדרש הגדול סאסוב בקריית ישמח משה בליל ל"ג בעומר ולאחר מכן יערוך 'לחיים טיש' בבית מדרשו.
סטראפקוב: האדמו"ר ידליק בשעה 20:00 ברחבת בית מדרשו 'שערי ירושלים' ברחוב ניסנבוים 20 בשכונת קרית משה בירושלים ולאחר מכן עריכת הטיש.
סטריקוב: תפילת מעריב בליל ל"ג בעומר בשעה 8:30 ואחר כך מעמד ההדלקה ברחבת ביהמ"ד הזמני ברחוב מלצר 30 לאחר ההדלקה – החלאקה'ס ועריכת השולחן לכבוד היום.
סטריקוב: האדמו"ר מסטריקוב יערוך את ההדלקה בשעה 20:30 לאחר תפילת מעריב בחצר בית מדרשו ברחוב צפניה ירושלים ולאחר מכן עריכת השולחן ומעמדי החלאקה'ס לילדי החסידות.
סלאנים: האדמו"ר ידליק ברחבת בית מדרשו ברחוב ברסלב בבני ברק בשעה 21:00 ולאחר מכן 'לחיים טיש'. ביום חמישי יעלה למירון ויערוך את ההדלקה ומעמדי החלאקה'ס לילדי החסידות בצהריים ברחבת בני עקיבא, שם גם יערוך את שולחנו.
סלונים: ההדלקה בשעה 20:45 ביום חמישי בשעה 10 בבוקר עריכת הטיש ובסיום מעמד החלאקה'ס במרכז המוסדות ברחוב סלנט בירושלים.
סערט ויז'ניץ: ההדלקה ברחבת בית המדרש הגדול ברמת ויז'ניץ חיפה בשעה 21:00 לאחר מכן לחיים טיש ומעמדי החלאקה'ס. ביום חמישי בשעה 17:30 אחה"צ עריכת הטיש, ולאחר מכן מנהג ירי ה'חץ וקשת' המסורתי. ביום ראשון כ"א באייר יעלה האדמו"ר עם חסידיו לציון הרשב"י במירון בשעה 19:00 בערב בשטח של באיאן ויערוך לחיים טיש.
ספינקא: ההדלקה בשעה 21:00 ברחבת בית המדרש ברחוב רבנו בחיי 12 בבני ברק. לפני ההדלקה יתקיים מעמד החלאקה'ס.
ספינקא בני ברק: האדמו"ר מספינקא ב"ב יערוך את ההדלקה בשעה 21:00 ברחבת בית מדרשו ברחוב יהושע 9 בב"ב, לאחר מכן יערוך טיש לכבוד היום ומעמד החלאקות.
ערלוי: ההדלקה ברחבת הישיבה ברחוב עוזייה בשכונת קטמון בירושלים בשעה 20:15. ולאחר מכן 'לחיים טיש' ומעמדי החלאקה'ס הרה"צ רבי עקיבא סופר אב"ד ערלוי בב"ב יערוך את ההדלקה לאחר תפילת מעריב ברחבת בית מדרש ערלוי ברחוב מהרש"ל 12 בב"ב. מעריב בשעה 20:30 בערב.
פוריסוב: מעמד ההדלקה בשעה 21:30 ברחוב לוי יצחק מברדיטשוב בשכונת בתי ורשא בירושלים.
פינסק קרלין: מעמד ההדלקה בחצר התלמוד תורה בשכונת בית ישראל בירושלים בשעה 20:00 בבוקר יום חמישי בשעה 10:30 יערוך האדמו"ר טיש לכבוד ההילולא וכן יערוך את החלאקה'ס לילדי החסידות. מספר ימים לאחר ל"ג בעומר יגיע האדמו"ר למירון.
פרמישלאן: מעמד ההדלקה מיד לאחר מעריב בשעה 20:30 ברחבת בית המדרש בשכונת קריית הרצוג, ולאחר מכן עריכת הטיש.
צאנז: מעמד ההדלקה במתחם המערבי של בית המדרש הגדול 'היכל רוזנברג' בקריית צאנז בנתניה. לאחר ההדלקה יגזוז האדמו"ר את שערות בני השלוש, וייכנס לעריכת הטיש לכבוד ההילולא. בשבת ישבות האדמו"ר בקרב חסידיו בקרית צאנז בעיר טבריה. במוצ"ש יעלה האדמו"ר עם החסידים לתפילה בציון הרשב"י במירון.
קאליב: האדמו"ר ידליק ברחבת בית מדרשו ברחוב חנה 23 בירושלים בשעה 21:15 לאחר מכן עריכת הטיש ומעמדי החלאקה'ס.
קאמרנא: האדמו"ר ידליק בשעה 20:30 בחצר בית מדרשו 'עטרת שלום' ברחוב ארזי הבירה בירושלים. לאחר מכן יערוך את הטיש ומעמדי החלאקה'ס לילדי החסידות.
קהל חסידי ירושלים: מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש בירושלים, ולאחר מכן עריכת הטיש, עם סיום תפילת שחרית בבוקר מעמדי החלאקה'ס לילדי החסידות.
קוסוב ויז'ניץ: האדמו"ר ידליק בשעה 20:45 ברחבת בית מדרשו ברחוב האדמו"ר מבעלז 4 בבית שמש.
קופיטשניץ: האדמו"ר ידליק בשעה 20:40 ברחבת בית מדרשו 'אביר יעקב' ברחוב עזרת תורה 33 בירושלים. לאחר מכן עריכת הטיש ומעמד החלאקה'ס, האדמו"ר יעלה לאחר ל"ג בעומר לציון הרשב"י ביום שני כ"ב באייר ל"ז בעומר לרגל יומא דהילולא של זקנו הרה"ק רבי מרדכי שרגא מהוסיאטין זי"ע, בנו הצעיר של הרה"ק מרוז'ין.
קרלין סטולין: האדמו"ר יערוך את ההדלקה בשעה 1 בלילה במתחם תולדות אהרן באתרא קדישא מירון, בבוקר לאחר תפילת שחרית ייערך מעמד החלאקה'ס לילדי החסידות במתחם בני עקיבא.
קרעטשניף: ההדלקה מיד לאחר מעריב בחצר בית המדרש הגדול על ידי הרה"צ רבי דוד משה רוזנבוים אב"ד קרעטשניף ובנו בכורו של האדמו"ר מקרעטשניף. אחר כך תיערך סעודת ההילולא בבית המדרש הגדול בקריית קרעטשניף רחובות.
קרעטשניף ירושלים: האדמו"ר ידליק ל"ג נרות לפני מעריב בשעה 20:30 בערב בבית המדרש ברחוב אבינועם ילין 5 ויערוך טיש ומעמדי חלאקה'ס.
רחמסטריווקא: האדמו"ר ידליק בשעה 22:00 בלילה ברחבת בית המדרש הגדול ברחוב גבעת משה בשכונת גוש 80 בירושלים, לאחר מכן יערוך את שולחנו. ביום חמישי בשעה 13:00 בצהריים ייערכו מעמדי החלאקה'ס, בשעה 18:00 יגיע האדמו"ר למירון ויערוך את ההדלקה ומעמדי החלאקה'ס במתחם בני עקיבא במירון. כמו"כ ייערך מעמד החלאקה לנכדי האדמו"ר, בן לחתנו הרה"צ רבי שמואל אברהם אבא טווערסקי ובן להרה"צ צבי דוד יצחק יעקב בידרמן.
שומרי אמונים: ביום שלישי קודם ל"ג בעומר יעלה האדמו"ר עם כלל חסידיו לתפילה בציון הרשב"י במירון. ההדלקה בשעה 22:00 בראשות האדמו"ר ובליווי תזמורת ברחבת בית המדרש ברחוב שפת אמת 4 בבני ברק. אחר ההדלקה סעודת הילולא בבית המדרש, ביום חמישי בשעה 11:00 בבוקר יערוך האדמו"ר את החלאקה'ס לילדי החסידות.
תולדות אברהם יצחק: האדמו"ר יערוך את ההדלקה השנה לראשונה בחצר מוסדות 'חוט של חסד' ברח' שמואל הנביא 17 מול כיכר מנדלבוים בירושלים, בשעה 21:00, לאחר מכן יערוך טיש וסעודת הילולא בהיכל בית המדרש ברחוב עונג שבת בשכונת מא"ש בירושלים. ביום חמישי תפילת שחרית בשעה 8:00 ולאחר מכן מעמדי החלאקה'ס בשעה 11. אחר הצהריים יערוך האדמו"ר הדלקה במתחם 'תולדות אברהם יצחק' באתרא קדישא מירון בשעה 18:00 בערב.
תולדות אהרון: האדמו"ר ידליק ביום רביעי בלילה בשעה 21:00 בחצר בית המדרש הגדול בשכונת מאה שערים לאחר מכן יערוך טיש לרגל ההילולא. ביום חמישי בבוקר בשעה 10:30 מעמדי החלאקה'ס לילדי החסידות בשעה 10:30 בבוקר בבית המדרש הגדול. לקראת השעה 19:00 יגיע האדמו"ר להדלקה המרכזית במירון שתסיים את אירועי ל"ג בעומר בהשתתפות רבבות עמך ישראל מכל החוגים.
ההדלקות הנוספות באתרא קדישא מירון:
המשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן מלעלוב יערוך השנה הדלקה בליל ל"ג בעומר בשעה 10 באתרא קדישא מירון במתחם קרלין בני עקיבא.
הגאון רבי נתן אפרים קעניג רב חסידי ברסלב בצפת ימשיך את המסורת של אחיו הגרא"מ קעניג זצ"ל שהלך לעולמו בחורף האחרון וידליק בשעה 14:00 בצהריים ביום חמישי במתחם באיאן במירון.
הגאון רבי שלום ארוש ראש מוסדות 'חוט של חסד' ידליק בשעה 22:00 בערב ברחבת תולדות אברהם יצחק במירון.
האדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא מאשדוד יערוך הדלקה בליל ל"ג בעומר בשעה 8 בערב ברחבת בית המדרש 'מאור אלעזר' במושב מירון.
ישיבת 'אורייתא' הכלל חסידית מירושלים תקיים הדלקה בשעה 1:30 בלילה ביום רביעי ברחבת תולדות אברהם יצחק באתרא קדישא מירון, בהשתתפות מאות בחורי ישיבות. הבחורים מסיימי הש"ס ידליקו את המדורה לכבוד הרשב"י עם בעל המנגן ארהל'ה סמט בליווי מקהלת קולות, מוישי מנדלסון דוד הלר ויואלי גרוס.
הישיבה הגדולה 'חיי תורה' תערוך את ההדלקה בליל ל"ג בעומר בראשות רו"מ הישיבה הרה"ג רבי יעקב הולצמן, בעיר טבריה, שם ישבתו גם בשבת שלאחריה.מועד