קוד זיהוי | עיר מסירה | שכונה | מקום השיעור | כתובת השיעור | זמן השיעור | שפה | שם המג"ש: |
2941 | אדורה | בית הכנסת שבטי אדורה | אדורה | 20:30 - 2100 | עברית | הרב כהן אסף שליט"א | |
2326 | אופקים | ביהכנ"ס שיויתי בביהמ"ד תפארת חיים | שיכון חזון איש | 21:00 - 21:25 | עברית | הרב יצחקי פנחס שליט"א | |
2862 | אופקים | כולל עטרת שלמה | רבי עקיבא 3 | 13:00 - 13:13 | עברית | הרב רוזנבלט משה שליט"א | |
1110 | אופקים | ישיבת הדרת תורה | החידא 5 | 13:20 | עברית | הרב דרעי שלום שליט"א | |
29 | אופקים | שיכון חזו"א | ביהכנ"ס קויתי ה' בביהמ"ד היכל שמואל | רח' האר"י | 20:30 - 21:00 | עברית | הרב טשזנר יהודא שליט"א |
1830 | אופקים | שיכון חזו"א | ביהכנ"ס קיויתי ה' | רחבת הארי 1 | 22:40 - 23:00 | עברית | הרב שפירא יוסף מרדכי שליט"א |
2251 | אור הגנוז | ביהכנ"ס המרכזי | ישוב אור הגנוז | 19:00 - 19:30 | עברית | הרב שר ישראל מאיר שליט"א | |
2871 | אור יהודה | בר גיורא | ביהכנ"ס אהל משה | יקותיאל אדם 33 | 19:00 - 19:45 | עברית | הרב אשכנזי דוד שליט"א |
2447 | אזור | ביהכנ"ס בית ישראל (הבוכרים) | סמטה אלמונית 5 | יום ה' בלבד 21:15 - 19:45 | עברית | הרב זבורוב זוהר שליט"א | |
1432 | אחיסמך | אחיסמך | שיעור טלפוני | עברית | הרב ברוידא חזקיהו אברהם שליט"א | ||
3016 | אחיעזר | ישיבת בית יוסף | האלון 12 | 22:00 - 22:30 | עברית | הרב נתן אליהו שליט"א | |
1537 | אלעד | ביהכנ"ס צמח צדיק ויז'ניץ | בן עוזיאל 34 | 20:20 | אידיש | הרב שטרן מנחם שליט"א | |
541 | אלעד | ביהכנ"ס נודע ביהודה | רש"י 5 | אחרי תפילת מעריב 22:15 | עברית | הרב סטל יעקב שליט"א | |
2008 | אלעד | ישיבה לצעירים | בן זכאי 79 | 20:20 | עברית | הרב ברכץ יוסף שליט"א | |
1401 | אלעד | ביהמ"ד בערגאסז | יוסף קארו 11 | 21:00 - 21:20 | אידיש | הרב דייטש יוסף בעריש שליט"א | |
2905 | אלעד | בית המדרש ת"ת קהילות יעקב | הלל 28 | 17:50 - 18:15 | עברית | הרב ממלוק דן שליט"א | |
1536 | אלעד | ביהכנ"ס קהל חסידים | רבי פנחס בן יאיר 21 | אחרי הנץ | עברית | הרב שטרן מנחם שליט"א | |
2711 | אלעד | ישיבת כנסת יחזקאל | הראש 4 | 23:15 - 23:30 | עברית | הרב הרמן שמואל שליט"א | |
2705 | אלעד | ישיבת בני ראובן | המאירי 5 | 07:00 | עברית | הרב שמואלי יוסף שלמה שליט"א | |
2700 | אלעד | אחוות אחים | פנחס בן יאיר 20 | 21:00 | עברית | הרב פולק יעקב שליט"א | |
2539 | אלעד | ישיבת אמרי חכמה | רש"י 5 | 20:00 - 20:10 | עברית | הרב כהן נריה שליט"א | |
2510 | אלעד | ביהכנ"ס מנין בני תורה - משכן נחמיה | רבי יוסי בן קיסמא 37 | 11:20 - 12:00 | עברית | הרב חבשוש איתמר שליט"א | |
2295 | אלעד | ביהכנ"ס 'ניסים ושלום' | בן זכאי 103 (ע"י מסוף קווים) | 19:00 - 20:00 | עברית | הרב פרדו יהודה שליט"א | |
2432 | אלעד | ישיבת אור אפרים | שמעון הצדיק 24 | 13:00 - 13:20 | עברית | הרב שטרן אברהם חיים שליט"א | |
2393 | אלעד | ביהכנ"ס עוד יוסף חי | יהודה הנשיא 53 | 22:00 - 22:45 | עברית | הרב עטרי אלצפן שליט"א | |
2703 | אלעד | ישיבת תורה בתפארתה | יהודה הנשיא 1 | 14:30 - 14:45 | עברית | הרב גולד אלעזר מנחם שליט"א | |
1725 | אלעד | אביעזרי | ביהכנ"ס קול יעקב | חוני המעגל 10 | 21:00 | עברית | הרב נחמני חיים שלמה שליט"א |
575 | אלעד | אחיעזר | ביהכנ"ס חניכי הישיבות נחלת בנימין | יהודה הנשיא 26 | 21:45 - 22:00 | עברית | הרב גולד יעקב שליט"א |
641 | אלעד | דגל התורה | דגל התורה | בן זכאי 81 | 21:15 - 21:45 | עברית | הרב רייך אליהו שליט"א |
506 | אלעד | הוילות | ביהמ"ד יערפו טל | רבן גמליאל 32 | 19:00 - 19:30 | עברית | הרב אלקריף יחיאל שליט"א |
1171 | אלעד | מערב העיר | ישיבת ויז'ניץ | רשב"י 15 | 19:30 - 20:15 | אידיש | הרב גרינברגר שלמה צבי שליט"א |
646 | אלעד | נועם אלימלך | ביהכנ"ס ויז'ניץ | יונתן בן עוזיאל | 20:00 | אידיש | הרב שטרן חיים שליט"א |
713 | אלעד | נועם אלימלך | ביהמ"ד צאנז | יונתן בן עוזיאל 10 | 18:45 - 19:00 לאחמ"כ מנחה | אידיש | הרב וינגרטן גדליה שליט"א |
1919 | אלעד | רמת מאיר | ביהכנ"ס מאור שרגא | אבן גבירול 22 | 11:20 - 12:00 | עברית | הרב פנירי יוסף שליט"א |
473 | אלעד | רמת מאיר | ביהכנ"ס בית מאור | אבן גבירול 20 | 21:15 - 21:30 | עברית | הרב פרלמן שלמה שליט"א |
1851 | אספר | - | מצודת דוד | מיצד | 21:00 | עברית | הרב קויטני שמואל שליט"א |
2234 | אשדוד | ביהכנ"ס מנחת ישראל | הורקנוס 23 | 07:30-08:00 | עברית | הרב רוזנפלד שמחה שליט"א | |
3032 | אשדוד | בית דוד שאול | חנניא בן דוסא | 12:00 - 12:30 | אידיש | הרב גרוס יהושע אייזיק שליט"א | |
1438 | אשדוד | רובע א | ביהכנ"ס אביר יעקב | שיבת ציון פינת הראשונים | 20:30 - 21:15 | עברית | הרב בנגי יוסף שליט"א |
2072 | אשדוד | רובע ב | בית מדרש "משכיל לדוד" | דוד ילין 1 | 18:30 | עברית | הרב מלכה דוד שליט"א |
516 | אשדוד | רובע ב | ביהכנ"ס יצחק ירנן | דוד ילין 3 | שחרית: 07:30, לאחמ"כ השיעור | עברית | הרב בר ששת חיים שליט"א |
10 | אשדוד | רובע ג | ביהכנ"ס בעלז | חטיבת הנגב 35 | 21:40 | אידיש | הרב הורוביץ חיים פסח שליט"א |
2098 | אשדוד | רובע ג | ביהכנ"ס בית שמואל | פיצבורג 46 | 6:15 לפני שחרית | עברית | הרב ארנפלד דוד שליט"א |
2217 | אשדוד | רובע ז | ביהכנ"ס מנחת ישראל | רבי אליעזר בן הורקנוס | 19:00 -19:20 | עברית | הרב טשערסקי שמחה שליט"א |
2596 | אשדוד | רובע ז | ביהכנ"ס עטרת שלמה | רבי אליעזר בן הורקנוס 20 | 09:00 - 09:20 | עברית | הרב סוכצבסקי יחזקאל שליט"א |
2284 | אשדוד | רובע ז | ישיבת שלום רב | אדמורי ויז'ניץ | 16:00 - 16:30 | עברית | הרב ויצמן משה דרור שליט"א |
1857 | אשדוד | רובע ז | ביהכנ"ס אמרי חיים | רבי מאיר בעל הנס 2 | 20:05 | אידיש | הרב גנוט יעקב שמשון שליט"א |
1781 | אשדוד | רובע ז | ביהמ"ד סערט ויז'ניץ תפילה למשה | בעל הנס 44 | 09:40 - 10:00 | עברית | הרב לנדאו יצחק זאב שליט"א |
1677 | אשדוד | רובע ז | ביהכנ"ס ויז'ניץ אמרי חיים | בעל הנס 14 | 21:00 - 21:20 | אידיש | הרב ליבוביץ יחזקאל שליט"א |
1190 | אשדוד | רובע ז | ביהמ"ד ישועת משה | יוחנן בן זכאי | 20:30 - 21:30 | אידיש | הרב וייס שלמה זלמן שליט"א |
1996 | אשדוד | רובע ז | ביהכנ"ס אמרי חיים - כולל בית מאיר | בעל הנס 14 | 09:45 - 10:05 | אידיש | הרב שטיין דוד שליט"א |
595 | אשדוד | רובע ז | ביהכנ"ס בעל הנס | בעל הנס 20 | 10:30 (לאחר שיעור בגמרא) | עברית | הרב גרובייס אברהם שליט"א |
2307 | אשדוד | רובע ז | ביהכנ"ס נעשכיז | חלפתא 5 | 07:00 | עברית | הרב צוקר יחיאל מאיר שליט"א |
665 | אשדוד | רובע ח | ישיבת אהל דב | הנרקיס 3 | 11:00, יום ה' השיעור ב- 15:00 | עברית | הרב וירניק נפתלי שליט"א |
3030 | אשחר | בית הכנסת | אשחר | 20:10 - 20:20 | עברית | הרב אליהו יוסף שליט"א | |
2883 | אשחר | ביכנ"ס היישוב | מושב אשחר | 20:13 - 20:20 | עברית | הרב שיפמן שלמה שליט"א | |
2015 | אשקלון | ביהכנ"ס בית אהרן | שי אגנון 8 | 18:15 - 19:00 | עברית | הרב ועקנין אשר שליט"א | |
352 | אשקלון | רמת אשכול | כולל עץ חיים שע"י ביהכנ"ס קהילת יעקב | חננאל 10 | 19:00 - 21:00 | עברית | הרב הלוי חיים שליט"א |
231 | באר שבע | מרכז העיר | סניף ראשי בדואר באר שבע | שדרות רגר | 11:15 - 12:15 | עברית | הרב ברקוביץ חיים שליט"א |
2441 | בית אריה | ביהכנ"ס עופר האיילים | השירה העברית 27 | 18:40 - 19:00 | עברית | הרב עדס דוד שליט"א | |
2971 | בית אריה | בית הכנסת עופר האילים | יאיר שטרן 70 | 15:55 - 16:15 | עברית | הרב דרורי אברהם שמחה שליט"א | |
2025 | בית לחם הגלילית | קבר רחל | קבר רחל | 10:00 - 10:20 | עברית | הרב אליהו אבישי שליט"א | |
2289 | בית שמש | ביהמ"ד 'אור מרים' | חגי הנביא 5 | 21:00 - 21:45 | צרפתית | הרב כהן שמואל שליט"א | |
2678 | בית שמש | ביהכנ"ס תפילה למשה | הרב מבריסק 14 | 06:50 - 07:20 | אידיש | הרב אוסלנדר אברהם שליט"א | |
621 | בית שמש | בית ומנוחה | ישיבת אור לישרים | אור שמח 17 | 14:00 | עברית | הרב מישור יאיר שליט"א |
265 | בית שמש | בית ומנוחה | ביהמ"ד קהילת חניכי הישיבות | אור שמח 13 | 12:10 - 12:20 | עברית | הרב עזריאל מיכאל שליט"א |
898 | בית שמש | הקריה החרדית | ביהכנ"ס לעלוב | מנחת יצחק 15 | 21:30 - 22:00 | עברית | הרב גרין אהרן מרדכי שליט"א |
692 | בית שמש | הקריה החרדית | ביהכנ"ס תולדות א"י | חזון איש 7 | בין מנחה למעריב | אידיש | הרב ראטה יעקב שליט"א |
566 | בית שמש | הקריה החרדית | ביהכנ"ס תפילה למשה סלאנים | הרב מבריסק 16 | 21:15 | אידיש | הרב איזנבך חיים צבי שליט"א |
1666 | בית שמש | חפציבה | ביהכנ"ס ברסלב - אנשי הצדיק - כולל ויחי יעקב | אבא שאול 3 | 09:45 - 10:15 | אידיש | הרב חשין יעקב זאב שליט"א |
2347 | בית שמש | חפציבה | ביהכנ"ס בני הישיבות | בן איש חי | 15:45 - 16:15 | עברית | הרב אוחיון אליהו שליט"א |
1685 | בית שמש | חפציבה | ביהכנ"ס מנין אברכים מגן אברהם | רח' בן איש חי 7 | 22:00 | עברית | הרב כהן אברהם ישראל שליט"א |
2749 | בית שמש | חפציבה | ביהכנ"ס בית אביגדור משה גור | בן איש חי 10 | 20:20 - 20:40 | עברית | הרב פיגא זאב שליט"א |
349 | בית שמש | יפה נוף | ביהכנ"ס לעלוב | בן קיסמא 8 | מעריב: 21:30 השיעור: 21:45 | עברית | הרב ברנדסדורפר מרדכי שליט"א |
2327 | בית שמש | רמה א | ביהכנ"ס הגר"א | נחל לוז 6 | 20:30 - 21:00 | אנגלית | הרב רוס אהרן שליט"א |
2379 | בית שמש | רמה א | ביהכנ"ס אש קודש | נחל מאור 6 | 10:00 - 10:30 | אנגלית | הרב יעקבסון משה שליט"א |
2822 | בית שמש | רמה א | ביכנ"ס זכות אבות | נחל שורק 25 | 50 דק' לפני שקיעה | עברית | הרב יוסף יואל שליט"א |
2067 | בית שמש | רמה א | ביהכנ"ס משאת מרדכי | נחל דולב 34 | 12:25 | עברית | הרב בלויא פנחס שליט"א |
2917 | בית שמש | רמה א | בית הכנסת אהבת שלום | נחל לכיש 33 | 9:10 - 9:30 | אנגלית | הרב כהן משה דוד שליט"א |
2357 | בית שמש | רמה ב | ביהכנ"ס אב הרחמים | רבי טרפון 4 | 21:00 - 21:10 | עברית | הרב מלול ידיעאל שליט"א |
2612 | בית שמש | רמה ב | ביהכנ"ס לעלוב | דובר שלום 7 | 12:30 - 13:00 | אידיש | הרב בקר ברוך שליט"א |
3044 | בית שמש | רמה ג | בית הכנסת דונשיסקיא | עובדיה 15 | 10:00 - 11:00 | עברית | הרב ויינר יחיאל מיכל שליט"א |
2611 | בית שמש | רמה ג | ביהכנ"ס היכל התורה | עובדיה הנביא 15 | 20:55 - 21:15 | עברית | הרב שוס יצחק שליט"א |
2800 | בית שמש | רמה ד | ביהכנ"ס סלאנים | אביי 2 | 20:45 - 21:15 | אידיש | הרב רוזובסקי ישראל שליט"א |
2987 | בית שמש | רמה ד | בית מדרש תולדות אברהם יצחק | אביי מתחם בתי כנסת | 21:20 - 21:40 | אידיש | הרב גרומן יהודה שליט"א |
2443 | בית שמש | רמה ד | ביהכנ"ס בני הישיבות | אביי 6 | בין מנחה למעריב | עברית | הרב ליפשיץ אפרים שליט"א |
2877 | בית שמש | רמת אברהם | ביכנ"ס חניכי הישיבות | הרב אדלשטיין 24 | 21:00 - 21:15 | עברית | הרב גוטמן משה שליט"א |
1407 | בית שמש | רמת בי"ש א | ביהכנ"ס ביאלא | נחל לוז 4 | 08:20 - 08:35 | עברית | הרב ויינר יחיאל מיכל שליט"א |
174 | בית שמש | רמת בי"ש א | ביהכנ"ס פני שמואל | נחל לוז 3 | 18:40 - 19:00 | עברית | הרב דוידוביץ צבי שליט"א |
417 | בית שמש | רמת בי"ש א | ביהכנ"ס תפארת חיים (בעז"נ) | נחל שורק 15 | 20:15 - 20:45 | אנגלית | הרב מרקס אברהם שליט"א |
281 | בית שמש | רמת בי"ש א | ביהכנ"ס נחל נחשון | נחל נחשון 9 | 09:30 - 09:40 | עברית | הרב כהנוביץ יחיאל שליט"א |
714 | בית שמש | רמת בי"ש א | ביהכנ"ס שמחת חיים | נחל שורק 21 | 17:30 - 17:50 | צרפתית | הרב אלוש גד שליט"א |
866 | בית שמש | רמת בי"ש א | ביהכנ"ס זכות אבות | נחל שורק 25 | 12:40 - 13:15 | עברית | הרב כהן גמליאל שליט"א |
229 | בית שמש | רמת בי"ש א | ביהכנ"ס לב אליהו | נחל שורק | 15:30 | עברית | הרב פרץ נדב שליט"א |
1496 | בית שמש | רמת בי"ש ב | ביהכנ"ס חניכי הישיבות | רבי טרפון | 22:40 - 23:10 | אידיש | הרב שטיינברג יעקב שליט"א |
842 | בית שמש | רמת בי"ש ב | בית המדרש בויאן | נהר הירדן 20 | 22:15 - 22:30 | עברית | הרב פישמן שמעון שליט"א |
6 | בית שמש | רמת בי"ש ב | ביהכנ"ס קהל עדת ירושלים רמת בית שמש | רבי אלעזר 31 | בין מנחה למעריב | אידיש | הרב סירוטה מאיר שליט"א |
1299 | בית שמש | רמת בי"ש ב | ביהכנ"ס ראחמיסטריווקא | מעלות הרמ"א | 20:30 - 21:00 | אידיש | הרב למברגר אשר אנשיל שליט"א |
1930 | בית שמש | רמת בי"ש ב | ביהמ"ד ויז'ניץ מונסי | ר עקיבא 6 | 06:00 | אידיש | הרב לונדנר אהרן שמואל שליט"א |
811 | בית שמש | רמת בי"ש ב | ביהמ"ד בעלז | האדמור מבעלז 6 | 20:30 | אידיש | הרב מייזליק יששכר שליט"א |
694 | בית שמש | רמת בי"ש ב | ביהכנ"ס תולדות א"י | ר' אלעזר | 21:15 | אידיש | הרב סמט אהרון ברש"א שליט"א |
1131 | בית שמש | רמת בי"ש ג | ביהמ"ד מתמידים | דבורה הנביאה (מול 22) | 21:15-21:30 | אידיש | הרב ריבלין משה שליט"א |
2263 | ביתר עילית | ביהכנ"ס חסד לאברהם | קדושת לוי | 20:45 - 21:15 | עברית | הרב פרלין מרדכי שליט"א | |
2845 | ביתר עילית | ישיבת אהבת תורה | קניג 13 | 14:00 - 14:20 | עברית | הרב פקשר חיים שליט"א | |
2850 | ביתר עילית | ביהכנ"ס אהל יששכר | המגיד ממזריטש 73 | 22:40 - 23:00 | עברית | הרב עמר חננאל שליט"א | |
2760 | ביתר עילית | ביהכנ"ס שבתלמוד תורה מעשי חיא | קדושת לוי 99 | 07:15 - 07:35 | אידיש | הרב ברים שלמה פנחס שליט"א | |
2303 | ביתר עילית | ביהכנ"ס באיאן 'נחלת יעק' | מעזריטש פינת מהרי"ץ | 19:20 - 19:40 | אידיש | הרב קויפמן שמעון שליט"א | |
2895 | ביתר עילית | ביהכנ"ס מתמידים | ריב"ז 17 | 22:00 - 22:30 | אידיש | הרב קליין יהודה שליט"א | |
2841 | ביתר עילית | ביהכנ"ס אהל תורה | יוסף קארו 4 | 19:00 - 19:15 | עברית | הרב עמר חננאל שליט"א | |
2268 | ביתר עילית | ביהכנ"ס יד סופר ערלוי | התעוררות תשובה 2 | 21:15 - 22:00 | אידיש | הרב פולק אברהם שמעון שליט"א | |
2588 | ביתר עילית | ביהכנ"ס ביאלא | קדושת לוי 84 | 21:45 - 22:00 | עברית | הרב פרידמן משה שליט"א | |
2607 | ביתר עילית | בהכנ"ס סאווראן | אוהב ישראל 1 | 07:00 - 07:20 | עברית | הרב אריה בן ציון שליט"א | |
1487 | ביתר עילית | גבעה A | ביהכנ"ס אמשינוב | נדבורנא 25 | 22:40 | עברית | הרב זונאבנד מאיר שליט"א |
226 | ביתר עילית | גבעה A | ביהמ"ד באר אברהם - האלמין | נדבורנה 1 | 12:00 - 12:15 | אידיש | הרב גרוס יעקב ישעיה זאב שליט"א |
862 | ביתר עילית | גבעה A | ביהמ"ד באר אברהם - האלמין | נדבורנא 1 | 20:15 - 20:30 | אידיש | הרב גרוס יעקב ישעיה זאב שליט"א |
2820 | ביתר עילית | גבעה A | ישיבת להבת התורה | הדף היומי 15 | 18:45 - 19:15 | אידיש | הרב לור יעקב שליט"א |
1113 | ביתר עילית | גבעה A | ביהכנ"ס היכל מאיר | רבי יוסף קארו 16 | 20:30 - 21:30 | עברית | הרב כהן יוסף דוד שליט"א |
2239 | ביתר עילית | גבעה A | ביהכנ"ס 'עטרת צבי' | כף החיים 14 | 12:00 - 13:00 | אידיש | הרב שפירא דוד שליט"א |
771 | ביתר עילית | גבעה A | ישיבת הדרת מנחם | כף החיים 7 | 12:40 - 13:20 | עברית | הרב מייזליק מרדכי שליט"א |
1300 | ביתר עילית | גבעה A | בית הצלה | קניג 2 | 20:00 | עברית | הרב אייזנבך אברהם שליט"א |
2861 | ביתר עילית | גבעה A | ביכנ"ס מנחת שלמה | אור החיים | 22:00 - 22:20 | אידיש | הרב גוטשטיין בעריש שליט"א |
13 | ביתר עילית | גבעה B1 | ביהכנ"ס ברסלב | פחד יצחק 26 | 19:30 | עברית | הרב ברזובסקי ישראל שליט"א |
832 | ביתר עילית | גבעה B1 | ביהכנ"ס שבט הלוי | חב"ד 17 | 21:00 | עברית | הרב אייזנבך אברהם שליט"א |
2002 | ביתר עילית | גבעה B1 | ביהמ"ד צאנז | פנים מאירים 4 | 21:30 - 22:00 | אידיש | הרב כהנא יחזקאל שליט"א |
662 | ביתר עילית | גבעה B1 | ביהמ"ד צאנז | פנים מאירים 4 | 18:40 | אידיש | הרב כהנא יחזקאל שליט"א |
2044 | ביתר עילית | גבעה B1 | ישיבת 'שער התלמוד' | בנין דוד 1 | 14:10 - 14:20 | אידיש | הרב אקער יצחק שליט"א |
1936 | ביתר עילית | גבעה B1 | כולל דורשי ציון בביהמ"ד מתמידים | דרכי איש 30 | 09:30 - 10:00 | עברית | הרב אריה בן ציון שליט"א |
540 | ביתר עילית | גבעה B1 | ביהכנ"ס קרלין סטולין | ברים 12 | 05:30 | אידיש | הרב זלצמן משה שליט"א |
1437 | ביתר עילית | גבעה B1 | ביהכנ"ס טוב דעת | פנים מאירים 9 | 21:45 - 22:00 | עברית | הרב קינד ישראל שליט"א |
2444 | ביתר עילית | גבעה B1 | בית החסידים אלכסנדר | חב"ד 2 | 22:30 - 22:45 | עברית | הרב מרק יוסף שליט"א |
414 | ביתר עילית | גבעה B1 | קהל יראים בודאפעסט | המגיד ממעזריטש 21 | 21:00 - 22:00 | עברית | הרב ויסברגר משה טוביה שליט"א |
2361 | ביתר עילית | גבעה B1 | ביהכנ"ס היכל מרדכי | קדושת לוי 33 | 20:45 - 21:20 (במסגרת שיעור דף היומי) | עברית | הרב גדלביץ' אליהו שליט"א |
248 | ביתר עילית | גבעה B1 | ביהכנ"ס שבט הלוי | חב"ד 17 | 05:30 | עברית | הרב אייזנבך אברהם שליט"א |
1319 | ביתר עילית | גבעה B1 | קלויז תפארת אהרון באיאן | קדושת ציון 6 | 21:00 - 21:30 | אידיש | הרב פריזנד צבי אלימלך שליט"א |
814 | ביתר עילית | גבעה B2 | ביהכנ"ס אמשינוב | דרכי איש 21 | 22:20 | עברית | הרב אלתר חיים אלעזר שליט"א |
628 | ביתר עילית | גבעה B2 | כולל חצות | מוצפי 45 | שלוש שעות לפני הנץ | עברית | הרב עקשטיין גמליאל שליט"א |
2247 | ביתר עילית | גבעה B2 | ביהכנ"ס היכל עמית חיים | אוהב ישראל 36 | 22:15 - 22:00 לאחמ"כ תפילת ערבית | עברית | הרב ועקנין שמואל שליט"א |
1329 | ביתר עילית | גבעה B2 | ת"ת עץ חייםבית הכנסת קרלין | חתם סופר 8 | 10:30 | אידיש | הרב ברנד אברהם שליט"א |
696 | ביתר עילית | גבעה B2 | ביהכנ"ס תולדות א"י | קדושת ציון | 20:15 - 21:45 | אידיש | הרב אייזנער יוסף שליט"א |
1587 | ביתר עילית | גבעה B2 | ביהכנ"ס מנין אברכים | יסוד העבודה 4 | 20:30 - 20:45 | עברית | הרב וייס יצחק זאב שליט"א |
2946 | בני ברק | בית הכנסת חמדת צבי | בן זכאי 45 | 08:10 - 08:30 | עברית | הרב מלר מנחם שליט"א | |
2597 | בני ברק | ביהכנ"ס הגדול ויזניץ | תורת חיים 8 | 20:00 - 20:25 | אידיש | הרב וסרמן חיים מאיר שליט"א | |
2424 | בני ברק | ביהכנ"ס עטרת חיים | עזרא 11 בבית האבות ערת אבות | 10:00 - 10:45 | עברית | הרב טלר נחום שליט"א | |
2377 | בני ברק | ישיבת גאון יעקב | נחמיה 13 | 15:30 | עברית | הרב יפה גבריאל אריה שליט"א | |
2894 | בני ברק | משכנות יעקב | ארנון 13 | בין מנחה לערבית | עברית | הרב טובול שלמה יוסף שליט"א | |
2323 | בני ברק | מלון אריסטוקרט (ויז'ניץ) | דמשק אליעזר 16 | משולב בשעור הדף היומי 11:00 - 10:00 | עברית | הרב גנוט מרדכי שליט"א | |
2311 | בני ברק | כולל תורה בתפארתה | יונה הנביא | 09:10 - 09:30 | עברית | הרב רודרמן גרשון שליט"א | |
2575 | בני ברק | ביהכנ"ס אהל יעקב ולאה | הרב פרדו 2 | 07:15 | עברית | הרב שימחון ישראל שליט"א | |
2376 | בני ברק | ביהכנ"ס צדק לדוד | בר אילן 11 | 19:45 - 20:25 | עברית | הרב קדוש שמעון שליט"א | |
59 | בני ברק | ביהכנ"ס מגן אברהם | הרצוג 36 | 08:00 - 08:20 | עברית | הרב אריה יוסף שליט"א | |
2438 | בני ברק | ביהכנ"ס צעירי פוניבז' | אדמו"ר מצאנז 10 | 11:30 - 11:45 | עברית | הרב גולדווסר יצחק פנחס שליט"א | |
2495 | בני ברק | ביהכנ"ס בית אריה (בעזרת נשים) | הרב גרוסברד 5 | 20:30 - 20:50 | עברית | הרב לורינץ אליהו שליט"א | |
2497 | בני ברק | ביהכנ"ס חברון | חי טייב 6 | 21:30 - 21:45 | עברית | הרב מנצר יואל שליט"א | |
2499 | בני ברק | ביהכנ"ס בית אהרן | רד"ק 8 | 20:50 - 21:10 | עברית | הרב גולדברג ניסן שליט"א | |
2500 | בני ברק | ביהכנ"ס חניכי הישיבות - שערי ציון | עזרא 7 | 12:15 - 12:45 | עברית | הרב תם יהושע שליט"א | |
2576 | בני ברק | ישיבת פונוביז' לצעירים | מלצר 3 | 15:30 - 16:00 | עברית | הרב שפירא אריה לייב שליט"א | |
2476 | בני ברק | ביהמ"ד משכן יחזקאל | חברון 25 | 07:30 - 07:45 | עברית | הרב רוטלוי חיים שליט"א | |
2301 | בני ברק | ביהמ"ד 'אנטר' מרכז רימונים | אהרונוביץ 10 קומה א | 18:45 - 19:00 | עברית | הרב קדוש מרדכי שליט"א | |
2459 | בני ברק | ביהכנ"ס הגדול | רבי עקיבא 53 | 07:00 - 07:30 | עברית | הרב מקייטן יחיאל שליט"א | |
2572 | בני ברק | ביהכנ"ס הגדול ויזניץ | תורת חיים 10 | 08:00 - 08:30 | אידיש | הרב ניהויז אפרים שליט"א | |
2542 | בני ברק | ביהמ"ד סטריקוב | אלשיך | 21:00 | עברית | הרב פרידמן ישעיה שליט"א | |
2255 | בני ברק | ביהכנ"ס מאור ישראל | החלוצים 2 | 19:15 - 19:45 אחרי ערבית | עברית | הרב פנחס ערן שליט"א | |
2564 | בני ברק | ביהכנ"ס שערי ציון | עזרא 7 | 19:20 - 19:40 | עברית | הרב ללום שמעון שליט"א | |
2428 | בני ברק | ביהכנ"ס באבוב | חזון איש 16 | 21:15 - 21:35 | עברית | הרב פוגל דוד שליט"א | |
2477 | בני ברק | ישיבת פוניבז' | גבעת הישיבה | 14:00 - 14:30 | עברית | הרב ספרא אהרן שליט"א | |
2569 | בני ברק | ביהכנ"ס ספינקא | דונולו 11 | 20:40 - 20:50 | עברית | הרב ליברמן ישעיהו שליט"א | |
2896 | בני ברק | ביכנ"ס חמדת צבי | בן זכאי 45 | 08:10 - 08:30 | עברית | הרב מלר יהושע לייב שליט"א | |
1920 | בני ברק | ביהכנ"ס קהילת חניכי הישיבות | מנחם 22 | 20:40 | עברית | הרב פרץ משה חיים שליט"א | |
2727 | בני ברק | בית הכנסת ישועה ליהודה | יואל 16 | 21:45 - 22:30 | עברית | הרב דולברג משה אהרון שליט"א | |
2974 | בני ברק | כולל נחלת משה | מלצר 36 | 12:45 - 13:00 | עברית | הרב ליברמן יחיאל שליט"א | |
1676 | בני ברק | ביהכנ"ס ברסלב | אלשיך 5 | 15:40 - 15:55 | עברית | הרב אגמי יצחק שליט"א | |
2807 | בני ברק | ביהכנ"ס לעלוב | הושע 23 | 19:50 - 20:20 | אידיש | הרב גלבשטיין מרדכי שליט"א | |
2071 | בני ברק | ביהכנ"ס 'דרכי איש' | אדמור מגור 16 | 15:45 | עברית | הרב קרעי ישי שליט"א | |
1320 | בני ברק | ביהכנ"ס איצקוביץ - המרכזי | הרב שך 4 | 22:30 - 23:00 | עברית | הרב מונק אליהו שליט"א | |
2810 | בני ברק | ישיבת נחלת דן | בן יעקב 17 | 08:15 - 08:30 | עברית | הרב משען דוד שליט"א | |
2813 | בני ברק | כולל חוק לישראל | אהבת שלום 13 | 20:15 - 21:30 | אידיש | הרב דסקל חיים משה שליט"א | |
725 | בני ברק | אור החיים | ביהכנ"ס אהל יעקב ולאה | פרדו 2 | 13:10 - 13:25 | עברית | הרב פוקס זאב שליט"א |
2906 | בני ברק | ויז'ניץ | בית מדרש זידיטשויב | רבינא 9 | 18:30 - 19:00 | אידיש | הרב אוביץ דוד אריה שליט"א |
2843 | בני ברק | ויז'ניץ | ישיבת אמרי חיים | קיבוץ גלויות 28 | 7:00-7:50 | אידיש | הרב ורטהיימר דוב שליט"א |
3015 | בני ברק | ויז'ניץ | בית השם | מעונות ויזניץ 12 | בשקיעה | עברית | הרב חיים וינרייך שליט"א |
2897 | בני ברק | זכרון מאיר | ישיבת פונוביז' אוהל קדושים ליד העזרת נשים | ראב"ד | לאחר תפילת שחרית | עברית | הרב מלר יהושע לייב שליט"א |
2672 | בני ברק | זכרון מאיר | ביהכנ"ס שערי אליהו | וילקומיר 6 | 08:30 - 08.45 | עברית | הרב הוניגסברג יהונתן שליט"א |
3034 | בני ברק | זכרון מאיר | כולל ברסלב | אלשך 5 | 15:30 - 15:45 | עברית | הרב טישלר משה יוסף שליט"א |
2277 | בני ברק | זכרון מאיר | ביהמ"ד שערי אליהו | וילקומיר 6 | 09:00 - 09:30 | עברית | הרב יוספי ישראל שליט"א |
1482 | בני ברק | מערב העיר | בית המדרש -חדר שיעורים | הרב קוק 3 | 10:00 - 10:15 | עברית | הרב שטרן דניאל שליט"א |
1519 | בני ברק | מערב העיר | ביהכנ"ס לעלוב | רבי עקיבא 65 | 19:15 | אידיש | הרב וינברג יונה זאב שליט"א |
2385 | בני ברק | מערב העיר | ישיבת בית מתתיהו | ישראל מסלנט 7 | 14:30 - 15:00 | עברית | הרב אהרן אלחנן שליט"א |
507 | בני ברק | מרכז העיר | בית החסידים דגור | הרב דסלר 8 | 19:30 - 20:30 | עברית | הרב זילברשטיין יהודה אריה לייב שליט"א |
2063 | בני ברק | מרכז העיר | נאות יוסף | יואל 18 | 09:00 - 09:15 | עברית | הרב הבלין אברהם ישעיהו שליט"א |
348 | בני ברק | מרכז העיר | ביהמ"ד קאליב ע"ש פולק | השלושה 30 | 07:45 - 07:15 (שחרית ב -06:30) | עברית | הרב גינתי עובדיה שליט"א |
1216 | בני ברק | מרכז העיר | ביהכנ"ס לדרמן | רשב"ם 19 | 22:45 | עברית | הרב אונגר חיים שליט"א |
711 | בני ברק | מרכז העיר | ביהמ"ד הליכות חיים | ראב"ד 20 | 12:40 - 13:00 | עברית | הרב לוסטיג שאול שליט"א |
2390 | בני ברק | פרדס כץ | ביהכנ"ס התאחדות אברכים | מנחם בגין 48 | 21:30 - 21:50 | עברית | הרב נעימי אברהם שליט"א |
2825 | בני ברק | פרדס כץ | חיידר פרדס כץ | ברוט 20 | 07:15 - 07:30 | עברית | הרב ארזי אליהו שליט"א |
2123 | בני ברק | פרדס כץ | בית הכנסת "ישמח ישראל" | הגליל 10 | 18:15 | עברית | הרב כהן אליהו שליט"א |
384 | בני ברק | פרדס כץ | ביהכנ"ס אליהו הנביא | המכבים 54 | 18:15 - 19:00 | עברית | הרב נהרי נתנאל שליט"א |
481 | בני ברק | קהילות יעקב | ביהכנ"ס שבת אחים | קבוץ גלויות 28 | 19:20 - 19:55 | עברית | הרב דינר מאיר שליט"א |
2410 | בני ברק | קרית הרצוג | ביהכנ"ס בית תפילה | נויפלד 10 | 21:00 - 21:25 | עברית | הרב אהרן אלחנן שליט"א |
1757 | בני ברק | קרית הרצוג | ביהכנ"ס צא"י אשכנז נחלת סירוקה | אברמסקי 26 | 09:00 - 09:15 | עברית | הרב טובים אליה שליט"א |
2391 | בני ברק | קרית הרצוג | ביהכנ"ס זיו יהודה (בבית שני) | הרב חי טייב 6 | 20:20 - 20:30 | עברית | הרב גולדשמיד אליהו חיים שליט"א |
1180 | בני ברק | קרית הרצוג | ביהכנ"ס נחלת סירוקה (בית שני) | אברמסקי 26 | 21:15 | עברית | הרב הורביץ אליהו שליט"א |
64 | בני ברק | קרית הרצוג | ביהכנ"ס מנין אברכים | ככר האחד עשר | 20:25 - 20:45 | עברית | הרב שוורץ יהודה אריה שליט"א |
2446 | בני ברק | קרית הרצוג | ביהכנ"ס יוצאי חברון | חי טייב 6 | 07:30 - 07:45 | עברית | הרב פוקס זאב שליט"א |
2489 | בני ברק | קרית הרצוג | ביהכנ"ס בית תפילה | נויפלד 10 | 13:50 - 14:20 | עברית | הרב צדוק אברהם שלום שליט"א |
2479 | בני ברק | קרית הרצוג | ביהכנ"ס חניכי הישיבות | גניחובסקי 7 כיכר האחים מאיר | 20:25 - 20:50 | עברית | הרב אפטרגוט ישראל שליט"א |
1144 | בני ברק | קרית הרצוג | ביהכנ"ס היכל שלמה | קובלסקי 20 | 19:30-20:20 | עברית | הרב הורביץ אליהו שליט"א |
3039 | בני ברק | קרית הרצוג | נתיבות שלום | חיי טייב | 07:25 | עברית | הרב צדוק אברהם שלום שליט"א |
2909 | בני ברק | קרית הרצוג | בית המדרש אבן ישראל | חי טייב 6 | 7:20 - 7:30 | עברית | הרב זר אהרן שליט"א |
829 | בני ברק | רמת אהרן | ביהמ"ד ביאלא | רוזנהיים 19 | 21:30 | עברית | הרב לנדאו יהודה שליט"א |
237 | בני ברק | רמת אהרן | ביהכנ"ס קול יעקב | טולידאנו 12 | 19:30 - 20:00 | צרפתית | הרב ברכץ יהושע שליט"א |
2517 | בני ברק | רמת אלחנן | ביהמ"ד זוטשקא | באר מים חיים 16 | 21:05 - 21:30 | עברית | הרב כאהן פנחס שליט"א |
2964 | בני ברק | שיכון ג | בית הכרנסת אשכנז | רחוב יעל | אחרי מנין הנץ | עברית | הרב ליכטמן אברהם ישעיהו שליט"א |
2681 | בני ברק | שיכון ג | בית כנסת מנין הצעירים | חולדה הנביאה 21 | 5:30 | עברית | הרב קוליץ יעקב שליט"א |
84 | בני ברק | שיכון ג | ביהמ"ד בית אריה | בעל התניא פינת גרוסברד | 08:10 | עברית | הרב רוזנברג שריאל שליט"א |
2993 | בני ברק | שיכון ה | בית הכנסת תולדות יעקב יוסף | לוין מרישא 13 | אחרי הנץ | עברית | הרב בר ששת יהודה שליט"א |
2399 | בני ברק | שיכון ה | ביהכנ"ס תפילה למשה - לעלוב | ברויאר 27 | בין מנחה לערבית | אידיש | הרב הרשקוביץ נפתלי צבי שליט"א |
2997 | בני ברק | שיכון ו' | כולל בית פרץ | עמרם גאון 9 | 17:00 -17:30 | עברית | הרב לוריא יצחק שליט"א |
1459 | בני ברק | שיכון ו' | ביהכנ"ס שיח תפילה | קהילות יעקב 72 | 22:40 | עברית | הרב וינוגרד שמואל שליט"א |
1515 | בני ברק | שיכון ו' | ביהכנ"ס שיח תפילה | קהילות יעקב 72 | מיד אחרי תפילת נץ | עברית | הרב קסטנר אברהם שליט"א |
2864 | בת ים | כולל בית יעקב | סמטת הכרמל 6 | 10:30 | עברית | הרב מעברי אליהו שליט"א | |
1335 | בת ים | מרום ישראל | שדרות העצמאות 16 | 11:50 - 12:20 | עברית | הרב צרפתי עמרם שליט"א | |
1623 | בת ים | רמת יוסף | ביהכנ"ס תורת ישרים | עוזיאל 25 | 17:00 - 17:30 | עברית | הרב בכור שלמה שליט"א |
2903 | גבעת זאב | בית הכנסת אהל אברהם | השופר 1 | 7:15 - 7:30 | עברית | הרב בר חיים אהרן שליט"א | |
2272 | גבעת שמואל | ביהכנ"ס בית יוסף חיים | הנשיא 17 | 06:00 - 06:20 | צרפתית | הרב מויאל שמואל שליט"א | |
2961 | גבעתיים | בית הכנסת אהל משה | גורדון 6 | 16:30 - 17:00 | עברית | הרב דולברג דוד שליט"א | |
2232 | גני מודיעין | ישיבת 'גני מודיעין' | שתילי זיתים 2 | 12:00-12:30 | עברית | הרב פקשר חיים זאב שליט"א | |
532 | גני תקווה | ביהכנ"ס חניכי הישיבות נחלת משה | קרית ישמח משה | 21:45 - 22:15 | עברית | הרב מצגר מיכאל שליט"א | |
1460 | גני תקווה | תפארת בנים | הרי יהודה 29 | 10:30 - 11:15 | עברית | הרב רחמים גיא שליט"א | |
1610 | דימונה | טיילת הספורט | ביהמ"ד משכן שאול | טיילת הספורט | 17:15 - 17:55 | עברית | הרב בן שושן דניאל שליט"א |
505 | דימונה | טיילת הספורט | כולל גאון יעקב | רחבת שאול המלך - מול הצרכניה | 20:30 - 21:15 | עברית | הרב שריקי יצחק שליט"א |
2113 | זכרון יעקב | ביהכנ"ס מסילת ישרים | אליהו בית צורי 7 | 16:00 | עברית | הרב רוז יחזקאל שליט"א | |
2545 | זכרון יעקב | ביהכנ"ס נווה רמז | טרומפלדור 4 | 20:00 לאחמ"כ תפילת ערבית | עברית | הרב פאף נפתלי שליט"א | |
2012 | חדרה | ביהכנ"ס שירת ציון | שניר 6 | לאחר מנחה | עברית | הרב שובע יעקב שליט"א | |
2792 | חדרה | בית הכנסת יד זאב | כלנית 2 | 9:10 - 10:00 | עברית | הרב מרק שמעון שליט"א | |
2534 | חולון | ביכנ"ס זכור לאברהם | מפרץ שלמה 100 | 20:30 - 20:45 | עברית | הרב אחדות שמעון שליט"א | |
2849 | חיפה | ישיבת יחל ישראל | מקור ברוך 5 | 19:30-19:50 | עברית | הרב הימל משה אליעזר שליט"א | |
2492 | חיפה | הדר | ביהמ"ד ברכת אליהו | הרצוג 12 | 09:00 - 09:15 | עברית | הרב קרליבך יחיאל שליט"א |
78 | חיפה | הדר | ביהכנ"ס ביאלא | מיכאל 1 | 20:15 - 20:45 | עברית | הרב גליקסברג עוזר שליט"א |
77 | חיפה | הדר | ביהמ"ד הגדול מקור ברוך | מקור ברוך 5 | 22:00 - 22:20 | אידיש | הרב ליפשיץ ישראל שליט"א |
1795 | חיפה | הדר | בית מדרש אריאל | הרב הרצוג 7 | 09:15 - 10:00 | עברית | הרב קינד ברוך שליט"א |
2697 | חיפה | הדר | ת"ת אילת השחר | הרצל 92 | 10:00 | עברית | הרב פאריב טל שליט"א |
857 | חיפה | הדר | ביהכנ"ס בית המדרש הגדול מקור ברוך | מקור ברוך 5 | 21:00 | עברית | הרב שכטר ברוך שליט"א |
1813 | חיפה | הדר | בית המדרש הגדול מקור ברוך | מקור ברוך 5 | 12:50 | אידיש | הרב ליפשיץ ישראל שליט"א |
1118 | חיפה | הדר | ביהכנ"ס צאנז | מיכאל 32 | 09:30 | אידיש | הרב אליאס זאב יהודה שליט"א |
90 | חיפה | נווה שאנן | ישיבת 'נחלת הלווים' | רחבת בן ארצי 27 | 08:10 | עברית | הרב גליקסברג עוזר שליט"א |
2382 | חצור הגלילית | בית החסידים האר"י | האר"י | 06:30 - 06:50 | עברית | הרב פומרנץ מאיר שליט"א | |
2634 | חצור הגלילית | ביהכנ"ס דברי אמת | האר"י | 17:40 - 18:00 | עברית | הרב בינדר ישראל שליט"א | |
2286 | חריש | בית המרא דאתרא | ההגשמה 15/5 | 20:00 - 20:30 | עברית | הרב רייסנר שמואל דוד שליט"א | |
2080 | חריש | ביהכנ"ס כוכבי אור | הגפן 8 | בין מנחה למעריב | עברית | הרב ברנד דוד שליט"א | |
2310 | טבריה | ישיבת מאורות רפאל | אהלי יעקב 26 | 12:00 - 12:30 | עברית | הרב במברגר יצחק שליט"א | |
2103 | טבריה | ביהכנ"ס המרכזי "נוף כנרת פוריה" | הרב אליישיב 10 | 22:30 - 22:45 | עברית | הרב נולמן ברוך שליט"א | |
2032 | טבריה | ביהכנ"ס אור תורה | הרב ורנר 20 | בין מנחה למעריב | עברית | הרב נחמו הכהן משה שליט"א | |
2117 | טבריה | ביהכנ"ס שערי דעת | המגינים 32 | 20:45 - 21:15 | עברית | הרב ועקנין יעקב יוסף שליט"א | |
2927 | טבריה | בית המדרש צאנז | בני יששכר 1 | 17:30 - 18:00 | אידיש | הרב דויטש אהרן דוד שליט"א | |
2308 | טבריה | בימד"ש אהבת שלום | הרב ורנר 19 | 13:15 - 13:35 | עברית | הרב דינר זאב שליט"א | |
2540 | טבריה | נוף כנרת - פוריה | בית החסידים מודז'יץ | דרך מרן 27 | 21:30 - 21:45 | עברית | הרב לרנר עלי שליט"א |
2950 | טבריה | נוף כנרת - פוריה | בית הכנסת המרכזי | דבורה הנביאה 1 | 21:15 - 21:35 | עברית | הרב אלחנן רוזנר שליט"א |
2563 | טבריה | נוף כנרת - פוריה | ביהכנ"ס סלאנים | דרך מרן 5 | 21:30 - 22:00 | עברית | הרב גלבשטיין ישראל שליט"א |
551 | טבריה | שיכון ג | ביהכנ"ס ליד אור החיים | האבות 13 | אחרי הנץ | עברית | הרב מסס אברהם שליט"א |
21 | טל שחר | ביהכנ"ס המרכזי "טל שחר" | נהר הירדן 24 | 09:30-10:00 | עברית | הרב כהן יצחק שליט"א | |
2827 | יבנאל | ישיבת בית שלמה (היכל הק' המרכזי) | רבי נחמן מברסלב 1 | מיד לאחר תפילת מנחה | עברית | הרב סלמה נחמן שליט"א | |
2709 | יד בנימין ד.נ. עמק שורק | ישיבת דרכי איש | דרך האבות 33 | 18:45 - 19:00 | עברית | הרב לקס יאיר שליט"א | |
179 | יד בנימין ד.נ. עמק שורק | - | ביהמ"ד נר אביגדור | יד בנימין | 20:45 | עברית | הרב דהרי גלעד שליט"א |
2468 | יסודות | ביהכנ"ס יסודות | יסודות | 06:45 - 07:00 | עברית | הרב גולד יוסף אברהם שליט"א | |
789 | יסודות | - | ביהכנ"ס יסודות | יסודות | 21:15, לאחר מעריב | עברית | הרב גולד יוסף אברהם שליט"א |
2276 | ירושלים | בית משפחת לור | עובדיה 11 | 21:10 - 21:30 | אידיש | הרב סירוטה שניאור שליט"א | |
2293 | ירושלים | ישיבת 'תורה אור' | סורוצקין 3 | 09:30 - 09:45 | עברית | הרב בורנשטיין יהושע שליט"א | |
227 | ירושלים | בית משפחת רוזנבאום | דברי חיים 26 קומה 5- | 13:40 | עברית | הרב רוטר יהודה צבי שליט"א | |
2231 | ירושלים | ישיבת תורה אור | סורוצקין 3 | 09:00-09:30 | עברית | הרב מונק דוד שליט"א | |
2292 | ירושלים | ביהכנ"ס 'החדש' | הרב אברהם רביץ 16 | 18:30 - 19:00 | עברית | הרב ברמן אהרן שליט"א | |
580 | ירושלים | ישיבה לצעירים רמות (הרב קירזון) | בצרי 10 | 07:45 - 08:00 | עברית | הרב קירזון אברהם משה שליט"א | |
2574 | ירושלים | ישיבת מאור חיים | חפץ חיים 1 | 18:15 - 19:00 | עברית | הרב שטרית משה שליט"א | |
2734 | ירושלים | ביהכנ"ס פנינת אשר | משה זילברג 16 | 19:30 20:15 | עברית | הרב טרעפ שמואל שליט"א | |
2795 | ירושלים | ישיבת תורת שלמה זוויעהיל | שמואל הנביא 73 | 15:45 - 16:10 | אידיש | הרב גולדמן יעקב לייב שליט"א | |
2433 | ירושלים | ביהכנ"ס סדיגורא | שמואל הנביא 79 | 10:30 - 10:45 | עברית | הרב אייזנשטיין זאב שליט"א | |
2731 | ירושלים | הסעה למיר | . | 19:10 | עברית | הרב לנדסמן אברהם שליט"א | |
2798 | ירושלים | ביהכנ"ס מנין אברכים (חדר שיר השירים) | החיד"א 21 | 21:05 - 21:15 | עברית | הרב אלטמן אליהו שליט"א | |
2763 | ירושלים | בית הרב עובדיה זצוק"ל | הקבלן 45 | 21:15 - 21:45 | עברית | הרב זרביב דוד שליט"א | |
2559 | ירושלים | כולל קהילת יעקב | יוסף בן מתתיהו 10 | 13:00 - 13:30 | עברית | הרב אייזנבאך אשר שליט"א | |
2677 | ירושלים | קבר רחל אמנו | קבר רחל אמנו | חצי שעה קודם עלות השחר | עברית | הרב שלומי אברהם ישי שליט"א | |
2615 | ירושלים | ישיבת משכן ישראל שיעור ג | ריינס 16 | 15:10 - 15:30 | עברית | הרב שוורץ שמחה שליט"א | |
2652 | ירושלים | ישיבת קנייני התורה | אליעזרוב 8 | 11:30-12:00 | עברית | הרב אביטבול יוסף מאיר שליט"א | |
420 | ירושלים | בוכרים | כולל דבר המלך | ישא ברכה 42 | 12:00 | אידיש | הרב קוריץ פנחס שליט"א |
2620 | ירושלים | בית וגן | ישיבת פני שמאול | הפסגה 20 | 09:30 | עברית | הרב נויבירט שאול שמחה שליט"א |
14 | ירושלים | בית וגן | ביהכנ"ס מנין אברכים | החיד"א 21 | 20:40 - 21:00 | עברית | הרב ויג אברהם שליט"א |
730 | ירושלים | בית וגן | פניני דוד ירושלים | בית וגן 8 | 19:00 | עברית | הרב מאיר אליהו יהושע שליט"א |
2803 | ירושלים | בית וגן | ביהכנ"ס בית אנאל וישראל | יוסף חכמי 26 | 09:05 - 09:45 | עברית | הרב מראג'י אילן שליט"א |
604 | ירושלים | בית וגן | פניני דוד ירושלים | בית וגן 8 | 10:20 (לאחר שיעור בגמרא) | עברית | הרב מאיר אליהו יהושע שליט"א |
2951 | ירושלים | בית וגן | בית זכרון מנחם | ליאור זיסמן 10 | 09:15 - 09:45 | עברית | הרב צבי ארנטל שליט"א |
2016 | ירושלים | בית וגן | ביהכנ"ס מנחת שלמה | מוצפי 11 | 19:40 - 20:00 | עברית | הרב ליפקה אברהם שליט"א |
327 | ירושלים | בית וגן | ביהכנ"ס הגר"א | הפסגה 49-51 | 12:40 - 13:15 | עברית | הרב וידר יעקב מאיר שליט"א |
3014 | ירושלים | בית וגן | מנין אברכים היכל הפסגה | הפסגה 31 | 07:20 - 07:40 | עברית | הרב וינר ישראל מאיר שליט"א |
2531 | ירושלים | בית ישראל | ישיבת מיר בביהמ"ד בית שלום | שערי שמים 7 | 09:10 - 09:30 | אנגלית | הרב גרנט יצחק שליט"א |
2692 | ירושלים | בית ישראל | ביהכנ"ס גלנט | בית ישראל | 15:45 | אנגלית | הרב פרוידברגנר שמואל שליט"א |
2853 | ירושלים | בית ישראל | ישיבת מאורי התלמוד | פולנסקי 14 | 09:20 - 10:00 | אנגלית | הרב ברנשטיין פנחס שליט"א |
2122 | ירושלים | בית ישראל | ישיבת מיר - עמלים | חסידי קרלין | 09:30 - 09:40 | עברית | הרב פטשניק יעקב חיים שליט"א |
2874 | ירושלים | בית ישראל | כולל קנין תורה | לייב דיין 16 קומה ב | 21:00 - 21:30 | עברית | הרב הנדלס משה יונה שליט"א |
1313 | ירושלים | בית ישראל | ביהכנ"ס שבט הלוי | אהלי יוסף 17 | בימי ו' בין השעות: 12:00 - 09:00 | עברית | הרב רוזנשטיין יעקב שליט"א |
3020 | ירושלים | בית ישראל | ישיבת מיר בנין מאה שערים | בית ישראל | 09:10 - 09:20 | אנגלית | הרב שטיינהרט יהודה שליט"א |
1656 | ירושלים | בית ישראל | ישיבת מיר בבית שלום למטה | בית ישראל 3 | 15:30 - 15:45 | אידיש | הרב הירשלר יוסף שליט"א |
2279 | ירושלים | בית ישראל | ישיבת זוועיהל | רפפורט 26 | 18:15 - 19:15 | עברית | הרב גוטליב שמעון אהרן שליט"א |
741 | ירושלים | בר אילן | ביהכנ"ס אור הצפון | רח' אבינדב | אחרי הנץ | עברית | הרב קורץ דוד שליט"א |
2121 | ירושלים | גאולה | ישיבת עטרת שלמה | דוד ילין 19 | 13:05 - 13:30 | עברית | הרב פרידמן ראובן שליט"א |
2881 | ירושלים | גאולה | ביהמ"ד גור גלריה קומה ב' | ירמיהו 3 | 18:40 - 19:00 | עברית | הרב נייהוז פנחס שליט"א |
2333 | ירושלים | גאולה | ביהמ"ד חמדת הימים | רבי יצחק מברדיטשוב 5 | 13:00 - 13:45 | עברית | הרב ישועה יוחנן יהודה יהושע שליט"א |
1328 | ירושלים | גאולה | בית טובי העיר | מלכי ישראל 36 | 11:30 | עברית | הרב רבינוביץ יהודה שליט"א |
594 | ירושלים | גבעת משה | ביהמ"ד אהל משה | גבעת משה | אחרי הנץ | עברית | הרב אנגל שלמה שליט"א |
593 | ירושלים | גבעת משה | רחמסטריווקא | גבעת משה 10 | 08:45 | אידיש | הרב ארלנגר ישראל מאיר שליט"א |
1416 | ירושלים | גבעת שאול | ישיבת אש התלמוד | מרכז ספיר (בנין 2) | 13:45 | עברית | הרב לוינגר יהודה שליט"א |
1352 | ירושלים | גבעת שאול | ביהכנ"ס יד שלמה | יונתן בן עוזיאל 4 | 18:40 - 19:10 | עברית | הרב בקר יעקב שליט"א |
3005 | ירושלים | גבעת שאול | בית המדר מאור ישראל | נאזרה 25 | 21:30 - 22:00 | אידיש | הרב לנדא שמואל שליט"א |
2661 | ירושלים | גבעת שאול | ישיבת סורוצקין | גבעת שאול 40 | 13:00 - 15:00 | עברית | הרב דאהן אליהו שליט"א |
2740 | ירושלים | גבעת שאול | ביהכנ"ס פרשבורג לפני הבימה | גבעת שאול 5 | 09:20 - 09:40 | עברית | הרב רוב אברהם שליט"א |
2829 | ירושלים | גבעת שאול | ישיבת סילבר | אברהם גאון 9 | 18:40 - 19:00 | עברית | הרב ברוורמן בנימין זאב שליט"א |
2204 | ירושלים | גוש שמונים | ישיבת תפארת יעקב | גבעת משה 8 | 18:00-19:00 | עברית | הרב גולדבלט אביגדור שליט"א |
510 | ירושלים | גילה | ביהכנ"ס החדש מתחת לביהכנ"ס אביעזר | הסנונית | 21:15 | עברית | הרב מנת מתתיהו שליט"א |
517 | ירושלים | גני גאולה | ביהכנ"ס נחלת עקיבא | תכלת מרדכי | 08:40 - 09:00 | אידיש | הרב אייזנשטיין דוד שליט"א |
2806 | ירושלים | הר חומה | ביהכנ"ס קהילת אהבת ישראל | מהר"ל מפראג 11 | בין מנחה לערבית | עברית | הרב בוארון דוד שליט"א |
2513 | ירושלים | הר חומה | מרכז תורני יסדת עז | ורשבסקי 5 | 12:55 - 13:25 | עברית | הרב גרשנזון מאיר שליט"א |
1560 | ירושלים | הר נוף | ביהכנ"ס קהילת עדת ישראל | אבן דנן 30 | 40 דק' לפני הנץ | עברית | הרב קלמן ברוך שליט"א |
2036 | ירושלים | הר נוף | משכן אהרון | הקבלן 4 | 07:45 - 08:30 | עברית | הרב בצרי יחזקאל שליט"א |
2591 | ירושלים | הר נוף | שטיבל | האדמו"ר מבאיאן 16 | 08:45 - 09:00 | אנגלית | הרב קלמן ברוך שליט"א |
17 | ירושלים | הר נוף | ישיבת 'דבר ירושלים' | קצנלבוגן 53 | 16:00 - 17:00 | אנגלית | הרב גולדשטיין מנחם שליט"א |
2221 | ירושלים | הר נוף | ישיבת "כנסת מרדכי" | אבן דנן 4 | 20:00-20:30 | עברית | הרב מרצבך יהודה צבי שליט"א |
2901 | ירושלים | הר נוף | קנלבוגן 90 | 10:00 - 10:15 | עברית | הרב אבוחצירא ניסן שליט"א | |
2592 | ירושלים | הר נוף | ביהכנ"ס זכרון משה | שאולזון 51 | 16:00 - 15:45 | עברית | הרב שונברון רועיאל שליט"א |
2502 | ירושלים | הר נוף | ביהכנ"ס בית עזריאל | שאולזון 22 | 20:20 - 20:40 | עברית | הרב ברונר דניאל שליט"א |
2512 | ירושלים | הר נוף | ביהכנ"ס מאור ישראל | הקבלן 45 | 09:15 - 09:45 | עברית | הרב בן פורת משה שליט"א |
2427 | ירושלים | הר נוף | ביהמ"ד בוסטון | האדמור מרוז'ין 17 | 08:00 | עברית | הרב שטראוס אריה חיים שליט"א |
2191 | ירושלים | הר נוף | ביהכנ"ס הגר"א (בעז"נ) | קצנלבוגן 14 | 19:00 | עברית | הרב דרוטמן בן ציון שליט"א |
2431 | ירושלים | הר נוף | ישיבת אורחות לימוד | הרב קצנלבוגן 92 | א,ג, ה: 11:15 - 10:45 ב,ד: 15:00 - 14:30 | עברית | הרב פוקס ישראל שליט"א |
2304 | ירושלים | הרובע היהודי | ביהכנ"ס הרמב"ן | היהודים | 14:00 - 14:15 | עברית | הרב דאר בנימין שליט"א |
1489 | ירושלים | הרובע היהודי | ישיבת פורת יוסף | רחבת הכותל המערבי | 18:45 - 19:00 | עברית | הרב כהן אלעזר שליט"א |
2643 | ירושלים | מאה שערים | ישיבת אהבת שלום | חזונוביץ 1 | 09:00 - 09:30 | עברית | הרב ביתן יוגב שליט"א |
2814 | ירושלים | מאה שערים | ישיבת חוסן יהושע | מאה שערים 49 | 08:35 - 09:00 | אנגלית | הרב בירנבוים שמואל שליט"א |
702 | ירושלים | מאה שערים | ביהכנ"ס תולדות א"י | עונג שבת 7 | 21:45 - 22:30 | אידיש | הרב סמט אהרן שליט"א |
698 | ירושלים | מאה שערים | ביהכנ"ס תולדות א"י | עונג שבת 7 | 21:00 - 21:15 | אידיש | הרב סמט אהרן שליט"א |
1231 | ירושלים | מאה שערים | ביהכנ"ס תולדות א"י | עונג שבת 7 | 06:30 - 07:00 | אידיש | הרב דוידוביץ משה מרדכי שליט"א |
1961 | ירושלים | מטרסדורף | ביהכנ"ס באר שמואל | סורוצקין 45 | יום ראשון 21:30 | עברית | הרב דינר אברהם משה שליט"א |
2831 | ירושלים | מטרסדורף | ישיבת אמרי משה | פנים מאירות 1 | 17:20 - 17:35 | עברית | הרב סוקולובר שמואל שליט"א |
1592 | ירושלים | מטרסדורף | ביהכנ"ס שארית יוסף | חזקיהו 29/24 | 08:40 - 09:00 | עברית | הרב ישועה יוחנן יהודה יהושע שליט"א |
1370 | ירושלים | מטרסדורף | ביהכנ"ס חניכי הישיבות | זכרון יעקב 6 | 20:00 - 20:40 | אנגלית | הרב מור בנימין שליט"א |
826 | ירושלים | מעלות דפנה | ביהמ"ד בית מרים גיטל | מקווה ישראל 117 | 21:30 | עברית | הרב כהן אליהו שליט"א |
1162 | ירושלים | מעלות דפנה | ישיבת אור שמח | שמעון הצדיק 22 | 17:30 - 18:30 | אנגלית | הרב פרץ יהונתן שליט"א |
2555 | ירושלים | מקור ברוך | ביהכנ"ס באיאן (יחדיו) | מלכי ישראל 44 | 20:00 - 21:00 | אידיש | הרב גאלדהירש מרדכי שליט"א |
392 | ירושלים | מקור ברוך | בית החסידים דגור | יהודה המכבי 5 | 08:15 | עברית | הרב שוירץ ישראל שליט"א |
1783 | ירושלים | מקור ברוך | ביהמ"ד באיאן | יהודה המכבי 9 | 08:45 - 09:00 | אידיש | הרב אייזנשטיין יוסף שליט"א |
2921 | ירושלים | מקור ברוך | בית כנסת אהל אברהם | רשב"ם 9 | 22:10 - 22:30 | עברית | הרב רוטלוי שמואל שליט"א |
1195 | ירושלים | מקור ברוך | ביהכנ"ס גור (בנין הת"ת) | ברנדייס פינת ירמיהו | 20:15 | עברית | הרב רייס אברהם שליט"א |
2967 | ירושלים | מקור ברוך | קלויז בויאן | בר גיורא | 05:45 - 06:00 | אידיש | הרב שפירא מנחם בן ציון שליט"א |
2579 | ירושלים | מקור ברוך | ביהכנ"ס זכרון בתיה | גשר החיים 14 | 22:00 - 22:15 | אידיש | הרב פרוש נפתלי צבי שליט"א |
2609 | ירושלים | נווה יעקב | בהכנ"ס אהלי יעקב | זוין 19 | 20:20 - 20:50 | עברית | הרב ברמן משה שליט"א |
2294 | ירושלים | נווה יעקב | ביהכנ"ס 'בית תפילה' | צוקרמן 2 | 09:00 - 09:20 | עברית | הרב אנגלרד חיים לייב שליט"א |
2114 | ירושלים | נווה יעקב | ביהכנ"ס המרכזי (באהל יאושיהו) | אבא אחי מאיר 18 | 22:10 | עברית | הרב השל מאיר שליט"א |
2904 | ירושלים | נווה יעקב | בית הכנסת סוכת שלום | גמזון | 6:00 - 6:15 | עברית | הרב מרק אבינועם שליט"א |
504 | ירושלים | נווה יעקב | ישיבת 'בית ישראל' | זוין 3 | 13:30 | אנגלית | הרב רובינסון נחמיה שליט"א |
2671 | ירושלים | נווה יעקב | ביהכנ"ס עטרת אברהם | שדרות נווה יעקב 34 | 18:15 | עברית | הרב מסרי יוסף בנימין שליט"א |
2194 | ירושלים | נווה יעקב | שטיבל שע"י בית הכנסת חניכי הישיבות | ויקטור ויוליוס 608 | מידי ערב בשעה 23:05 | עברית | הרב זילברמן ישראל יצחק שליט"א |
1480 | ירושלים | נווה צבי | ישיבת רש"י - מרכזי | ישא ברכה 35 | 21:30 - 22:30 | עברית | הרב גרוסברד שמואל שליט"א |
1645 | ירושלים | נווה צבי | ביהמ"ד ויז'ניץ | נחמיה 14 | 20:40 | אידיש | הרב הופמן ישראל שליט"א |
2916 | ירושלים | נחלאות | בית כנסת אהל משה | רבי אריה לווין 31 | 19:45 - 20:30 | עברית | הרב אטדגי יוסף שליט"א |
2608 | ירושלים | נחלאות | ביהכנ"ס אבי יחזקאל | יצחק בראשי 29 | 19:20 - 19:30 | עברית | הרב לוצקין שמואל שליט"א |
353 | ירושלים | נחלאות | ביהכנ"ס בית יצחק | עובדיה סומך 11 | 12:30 - 13:00 | עברית | הרב רזאל יהודה שליט"א |
2507 | ירושלים | סנהדריה | ישיבה תיכונית חורב | הרב בן ציון אתון 2 | אחרי שחרית או בסדר צהרים | עברית | הרב כהן מרדכי שליט"א |
2818 | ירושלים | סנהדריה המורחבת | ת"ת חכמת שלמה | מעגלי הרי"ם לוין 127 | 15:30 - 15:50 | אידיש | הרב ברלין יעקב שליט"א |
2804 | ירושלים | סנהדריה המורחבת | כולל ירושלים | מעגלי הרי"ם לוין | 12:30 - 13:00 | אנגלית | הרב קרוסקל גבריאל שליט"א |
2789 | ירושלים | עזרת תורה | ישיבת טשכנוב | אבן האזל 10 | 14:20 - 14:40 | אידיש | הרב אייזנבך משה צבי שליט"א |
2884 | ירושלים | פסגת זאב | ביכנ"ס המרכזי | אורי בן ארי 27 | 21:00 - 22:00 | עברית | הרב פוסטבסקי נתנאל שליט"א |
1998 | ירושלים | פסגת זאב | ביהכנ"ס באר מרים | הששה עשר 43 | 21:00 - 22:00 | עברית | הרב איטח משה שליט"א |
2042 | ירושלים | פסגת זאב | חוט השני | הששה עשר 33 | 16:00 - 17:00 | עברית | הרב לובטון דוד שליט"א |
2610 | ירושלים | קטמון | ישיבת אהל שמעון | יותם 1 | 21:00 - 21:30 | אידיש | הרב ברויאר שמעון שליט"א |
2070 | ירושלים | קרית יובל | ביהכנ"ס טיילור | שטרן 30 | 16:00 - 16:30 | עברית | הרב מזרחי אברהם שליט"א |
182 | ירושלים | קרית יובל | ביהכנ"ס נזר אהרון | תורה ועבודה 4 | 10:30 - 11:45 | עברית | הרב שושן יונתן שליט"א |
1694 | ירושלים | קרית מנחם | ביהכנ"ס זכור לאברהם | קולומביה 7 | 20:50 | עברית | הרב גטה יוסף דוד שליט"א |
1880 | ירושלים | קרית משה | ביהמ"ד היכל יעקב | ריינס 17 | 06:00 | עברית | הרב בר ששת אברהם שליט"א |
875 | ירושלים | קרית משה | ביהכנ"ס שערי ירושלים | ניסנבוים 20 | 07:30 - 07:45 | עברית | הרב פינץ יצחק שליט"א |
2736 | ירושלים | רוממה | ישיבת חכמה ודעת | עזרא 10 | 15:30 - 16:15 | עברית | הרב רפאל איתמר שליט"א |
2707 | ירושלים | רוממה | ישיבת מתמידים | מנחת יצחק 14 | 19:30 | אידיש | הרב גוטליב חיים שליט"א |
2865 | ירושלים | רוממה | ישיבת חכמה ודעת ברסלב | עזרא 10 | 15:45 - 16:15 | עברית | הרב אדרי נחמן שליט"א |
2796 | ירושלים | רוממה | ביהכנ"ס מעייני שמחה | פנים מאירות 1 | 13:50 - 14:15 | עברית | הרב עטיה אייל שליט"א |
2923 | ירושלים | רוממה | מנין אברכים מטסדורף | פנים מאירות 2 (זכרון יעקב 5) | 6:20 - 6:40 | עברית | הרב זליבנסקי שמחה שליט"א |
58 | ירושלים | רוממה | ביהכנ"ס אליהו הנביא | פתח תקוה 1 | 21:00 - 21:15 | עברית | הרב בן אדיבה אהרן שליט"א |
2819 | ירושלים | רמות | ביכנ"ס קניון רמות | שד' גולדה מאיר 255 | 10:00 - 10:15 | עברית | הרב סבר יחיאל שליט"א |
2693 | ירושלים | רמות א | שערי תבונה | רחוב שירת הים 5 | 21:15 - 21:30 | עברית | הרב ראם אברהם שליט"א |
2504 | ירושלים | רמות א | ביהכנ"ס היכל אפרים | נרות שבת 613 | 21:00 - 21:30 | עברית | הרב שחר פסח שליט"א |
626 | ירושלים | רמות ג | ביהמ"ד זכרון מסעוד | רוזנבלט 22 | 21:30 - 22:00 | עברית | הרב בן סעדון מרדכי שליט"א |
1913 | ירושלים | רמות ג | ביהכנ"ס עטרת מלכות | רוזנבלט 14 | 18:15-18:45 | עברית | הרב שמאי שמואל שליט"א |
246 | ירושלים | רמות ג | ביהכנ"ס צא"י | רוזנבלט | 09:00 | עברית | הרב נוסבוים משה שליט"א |
1906 | ירושלים | רמות ג | מאורות ברמה | רוזנבלט 21 | 10:10 | עברית | הרב יזדי שמעון שליט"א |
2943 | ירושלים | רמות ד | בית הכנסת בית הרואה | רובין 45 | 20:00 - 21:00 | עברית | הרב מדר אליהו שליט"א |
2565 | ירושלים | רמות ד | ת"ת דרך תבונה | אור שרגא 4 | 10:35 - 10:45 | עברית | הרב צין משה שליט"א |
750 | ירושלים | רמות ד | ישיבת כבוד התורה - חצרות קדשך | שיף 1 | 17:00 - 17:30 | עברית | הרב הירש אלחנן שליט"א |
2378 | ירושלים | רמות ד | כולל נחלת משה | חזקיהו שבתאי 27 | 13:30 - 14:00 | עברית | הרב בוטח דוד שליט"א |
2511 | ירושלים | רמות ד | ישיבת מסילת התורה | מירסקי 5 | 09:15 - 09:35 | עברית | הרב סלובטיצקי שלמה שליט"א |
2863 | ירושלים | רמות פולין | ישיבת שבילי התורה | חזקיהו שבתאי 25 | 12:30 - 13:00 | עברית | הרב קוריץ מנדי שליט"א |
2387 | ירושלים | רמת אשכול | ביהכנ"ס קהל בית תפילה | רמת הגולן 16 | 22:15 - 22:45 | אנגלית | הרב שטיינהויר דוד שליט"א |
2354 | ירושלים | רמת אשכול | ביהכנ"ס תורה ותפילה | מעבר המתלה 5 | לאחר תפילת שחרית ב- 07:35 | אנגלית | הרב כשרים בנימין שליט"א |
2802 | ירושלים | רמת שלמה | ביהכנ"ס שערי דוד | אגרות משה | 06:15 - 06:45 | עברית | הרב שטיינהרטר נחמיה שליט"א |
2887 | ירושלים | רמת שלמה | ביכנ"ס בארה של מרים | הצדיק משטפנשט 1 | 22:10 - 22:30 לפני תפילת ערבית | עברית | הרב כהן מרדכי שליט"א |
2888 | ירושלים | רמת שלמה | ביכנ"ס בארה של מרים | הצדיק משטפנשט 1 | 07:45 - 08:15 | עברית | הרב אלחדד מיכאל שליט"א |
1392 | ירושלים | רמת שלמה | ביהכנ"ס משכנות יעקב - בית פנחס | סדיגורא 25 | 11:30 - 12:00 | עברית | הרב אייזנטל פנחס אליהו שליט"א |
2991 | ירושלים | רמת שלמה | ישיבת בנין אב | הרב ברים 15 | 13:30 - 14:00 | ספרדית | הרב דוויק יונתן שליט"א |
242 | ירושלים | רמת שלמה | כולל יששכר באהלך בביהכנ"ס המרכזי | כהנמן 16 | 13:25 | עברית | הרב שקול יהודה שליט"א |
2660 | ירושלים | רמת שלמה | כולל ישיבת מיר | כהנמן 11 | 13:30 - 13:50 | עברית | הרב ברמן יוסף שליט"א |
2467 | ירושלים | שמואל הנביא | ביהכנ"ס אור החיים | עץ הדר בלוק 7 | 00:00 - 00:15 | עברית | הרב מוסאי הראל שליט"א |
939 | ירושלים | שערי חסד | ביהכנ"ס אהל אסתר | השל"ה 11 | בין מנחה למעריב | עברית | הרב רכס יוחנן שליט"א |
56 | ישעי | מרכז העיר | ביהכנ"ס בית המיסדים | מרכז הישוב | 18:00 | עברית | הרב הנפלינג מרדכי שליט"א |
2183 | כוכב יעקב | ביהמ"ד היכל התורה | אהבת ישראל מול 44 | 21:30 - 22:15 | עברית | הרב ישועה יוחנן יהודה יהושע שליט"א | |
1577 | כפר סבא | ביהכנ"ס ע"ש קוניבסקי | אוסטושינסקי 12 | לאחר תפילת ערבית (כ- 15 דק') | עברית | הרב קרמר יעקב בן ציון שליט"א | |
756 | כפר סבא | ביהכנ"ס הגדול בכפר סבא | הרצל 46 | 20:15 - 21:00 | עברית | הרב בר משה שליט"א | |
2684 | כפר סבא | מדרשיית נועם | משה סנה 4 | 13:30 - 13:15 | עברית | הרב אזרחי יהונתן שליט"א | |
941 | כפר סבא | מרכז העיר | ביהכנ"ס שובה ישראל | ויצמן 125 | 17:30 - 19:00 | עברית | הרב אטינגר יהודה שליט"א |
2328 | כפר סבא | מרכז העיר | ביהמ"ד 'שובה ישראל' | ויצמן 125 | 12:30 - 13:00 | עברית | הרב יפת ישי שליט"א |
1924 | כרמיאל | ביהכנ"ס כרם מיכאל (בעז"נ) | נתיב הלוטוס 11 (הכניסה מרח' השושנים) | 12:20-12:45 | עברית | הרב שטאל אליעזר שליט"א | |
1504 | כרמיאל | ביהכנ"ס בן איש חי | הפרחים 52 | 09:30 - 10:00 | עברית | הרב קורלנסקי שמעון שליט"א | |
26 | כרמיאל | מרכז | ביהכנ"ס מוריה | מעלה הכרמים 29 | 21:45 | עברית | הרב דרור דוד שליט"א |
2498 | לוד | ביהכנ"ס שארית ישראל | שפירא 25 | 21:00 - 21:30 | עברית | הרב זאבי כהן אליה שליט"א | |
2584 | לוד | ביהכנ"ס שארית ישראל | שפירא 25 פינת הציונות | 09:00 - 09:30 | עברית | הרב קלופפר ישראל מרדכי שליט"א | |
2747 | לוד | אחיסמך | ביהכנ"ס בית תפילה | שבט אשר 11 | 16:10 - 16:25 | עברית | הרב וייספיש ישראל שליט"א |
2994 | לוד | אחיסמך | בית הכנסת בני הישיבות | שבט אפרים 3 | 21:20 - 21 | עברית | הרב פישר צבי שרגא שליט"א |
2418 | לוד | אחיסמך | ביהכנ"ס המרכזי | הרב אלישיב 5 | 22:45 - 23:00 | עברית | הרב פוטולסקי אהרן שליט"א |
3013 | לוד | אחיסמך | בית הכנסת תורה ותפילה | שבט זבולין | 18:30 - 19:00 | עברית | הרב ישראל מרדכי בלוי שליט"א |
2408 | לוד | אחיסמך | ביהכנ"ס חניכי הישיבות | הרב אליישיב 2 | 18:50 - 19:15 | עברית | הרב רותן צבי שליט"א |
2422 | לוד | אחיסמך | ביהכנ"ס חניכי הישיבות | הרב אלישיב 1 | 18:55 - 19:20 | עברית | הרב הורביץ יחזקאל שליט"א |
142 | מבשרת ציון | הקסטל | ביהכנ"ס ישורון | מבצע קדש 7 | 18:30 - 19:15 | עברית | הרב סרבניק יהודה שליט"א |
1675 | מגדל העמק | הגפן | ביהמ"ד תורת חיים | הרב עובדיה יוסף 25 | בין מנחה למעריב | עברית | הרב חמו אוריאל שליט"א |
2765 | מודיעין עילית | כולל עטרת שלמה | נודע ביהודה 36 | 19:30 - 19:50 | עברית | הרב פרויליך אברהם ישעיהו שליט"א | |
554 | מודיעין עילית | ביהכנ"ס בויאן | פוניבז 7 | 21:00-21:30 | הרב פריינד חיים שלום שליט"א | ||
410 | מודיעין עילית | ביהכנ"ס מתמידים | יהודה הנשיא | שחרית 6:30 אח"כ שיעור | הרב ולנשטיין דוד שליט"א | ||
2645 | מודיעין עילית | ביהנ"ס אוהל דב | אור החיים 27 | 06:00 | עברית | הרב לוי דוד שליט"א | |
2460 | מודיעין עילית | ביהכנ"ס קצות החושן | קצות החושן | 09:00 - 09:30 | עברית | הרב גרוזמן יעקב שליט"א | |
1112 | מודיעין עילית | ת"ת נתיבות התורה | מהרי"ל 26 | 07:10 - 07:25 | עברית | הרב בייפוס אורי שרגא שליט"א | |
410 | מודיעין עילית | ביהכנ"ס מתמידים | יהודה הנשיא | שחרית 6:30 אח"כ שיעור | הרב ולנשטיין דוד שליט"א | ||
2077 | מודיעין עילית | ביהכנ"ס נפש חיים | שדרות יחזקאל 33 | 16:00 - 16:20 | עברית | הרב בן כליפה יוסף שליט"א | |
2604 | מודיעין עילית | משובב נתיבות | נתיבות המשפט 103 | 09:00 | עברית | הרב הכהן מרדכי שליט"א | |
2719 | מודיעין עילית | בית כנסת מרכזי | רחוב רשב"ם | 22:30 | עברית | הרב קולמן פנחס שליט"א | |
410 | מודיעין עילית | ביהכנ"ס מתמידים | יהודה הנשיא | שחרית 6:30 אח"כ שיעור | הרב ולנשטיין דוד שליט"א | ||
2266 | מודיעין עילית | אולם שע"י ביהכנ"ס קמ"ח | משך חכמה 41 | 06:55 - 07:20 | עברית | הרב שפיגל נפתלי שליט"א | |
2722 | מודיעין עילית | בית המתנדב | שערי תשובה 23 | 21:40 | עברית | הרב נויגרשל דוד שליט"א | |
2283 | מודיעין עילית | כולל אהבת שלום | רבי עקיבא 30 | 16:00 - 16:15 | עברית | הרב כץ ישראל מאיר שליט"א | |
2624 | מודיעין עילית | כולל עטרת שלמה | מנחת שלמה | 16:00 - 16:30 | עברית | הרב זיו ציון שליט"א | |
2840 | מודיעין עילית | ביהכנ"ס ברית יצחק | מנחת חינוך | 18:00-18:30 | עברית | הרב בן עודד אלדד שליט"א | |
2842 | מודיעין עילית | ביהמ"ד סורוצקין | נודע ביהודה 36 | 9:10-9:30 | עברית | הרב אביטן אברהם שליט"א | |
1151 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהכנ"ס ברסלב | רשב"י 21 | 09:15 - 10:00 | עברית | הרב פלטניק יהושע לייב שליט"א |
1311 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהמ"ד יערוסלב | ר' שמעון בר יוחאי 21 | 10:15 - 11:00 | עברית | הרב פלטניק יהושע לייב שליט"א |
2219 | מודיעין עילית | ברכפלד | ישיבת ויזניץ "ישועות משה" | רבי עקיבא 33 | ימים ג' ד' ה' 21:35-22:00 יום ב' 20:45-21:00 יום א' לסירוגין 20:45-21:00/21:35-22:00 | אידיש | הרב ויזניצר חיים שליט"א |
2166 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהכנ"ס קהילת שדרות יחזקאל | שדרות יחזקאל 2 | 09:00 - 09:15 | עברית | הרב פאלק משה שליט"א |
1133 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהמ"ד ויז'ניץ | רבי טרפון 8 | 19:40 - 20:00 | אידיש | הרב שטרנבוך ברוך שליט"א |
2890 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביכנ"ס כלל חסידי | יהודה הנשיא 21 | 17:30 - 19:00 | עברית | הרב אקרמן יצחק שליט"א |
2336 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהמ"ד משכנות יעקב | רב ושמואל 9 | 10:25 - 10:45 | עברית | הרב ראקוב שלמה שליט"א |
2640 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהכנ"ס לומדי תורה | אביי ורבא פינת יהודה הנשיא | 09:30 - 09:45 | עברית | הרב שפירא אליעזר שליט"א |
2097 | מודיעין עילית | ברכפלד | בית החסידים - נחלת דן (מודז'יץ) | רשב"י 21 | 20:45 | עברית | הרב לרנר צבי יוסף שליט"א |
2716 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהכנ"ס אהל תורה | רחוב יהודה הנשיא 35 | 20:00 | עברית | הרב קניג משה שליט"א |
435 | מודיעין עילית | ברכפלד | קהילת רבי עקיבא (באוה"ס) | ר' עקיבא 16 | 20:20 - 20:40 | עברית | הרב רינמן יאיר שליט"א |
2976 | מודיעין עילית | ברכפלד | ברכת הנחל | רשבי 21 | 12:00 - 12:20 | עברית | הרב חשין אהרן שליט"א |
2721 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהכנ"ס קהילת שדרות יחזקאל | שדרות יחזקאל | 15:45 | עברית | הרב פכמן דב שליט"א |
2526 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהכנ"ס חניכי הישיבות (בעזת נשים) | רשב"י 36 | 20:15 - 20:45 | עברית | הרב הוניגסברג משה שליט"א |
428 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהכנ"ס תוצאות חיים | ר' יהודה הנשיא 35 | 07:00 - 07:20 | עברית | הרב גינסברגר מתתיהו שליט"א |
1495 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהכנ"ס חניכי הישיבות | שדרות יחזקאל 11 | 09:10 | עברית | הרב פדר שמואל שליט"א |
820 | מודיעין עילית | ברכפלד | ישיבת ברסלב ברכפלד | רב ושמואל 5 | 14:45 | עברית | הרב שינפלד עקיבא שליט"א |
2414 | מודיעין עילית | ברכפלד | המדרשה | אביי ורבא | 09:30 - 10:00 | עברית | הרב דוידזון אוהד שליט"א |
429 | מודיעין עילית | ברכפלד | חסדי אבות | רב ושמואל 1 | שחרית: 06:15 השיעור: 07:00 - 07:20 | עברית | הרב סגל יוסף שליט"א |
436 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהמ"ד ויז'ניץ | סימטת רבי טרפון | 20:50 - 21:15 | עברית | הרב ידלר חיים שליט"א |
676 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהכנ"ס ביאלה (בבנין החדש) | רשב"י 41 | 21:00 - 21:20 | עברית | הרב צוקרמן ישראל שליט"א |
1431 | מודיעין עילית | ברכפלד | ישיבת מיר (בחדר שיעורים) | ישיבת מיר ברכפלד | 20:30 | עברית | הרב כהן יששכר מאיר שליט"א |
2729 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהמ"ד נפש חיים | רב ושמואל 2 | 19:50 - 20:06 | עברית | הרב מייער יואל שליט"א |
446 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהכנ"ס תורה ותפילה | ר' יהודה הנשיא 19 | 19:45 | עברית | הרב לוי שמואל שליט"א |
2462 | מודיעין עילית | ברכפלד | ביהכנ"ס חניכי הישיבות - שיח יצחק | שד' אביי ורבא | לאחר תפילת ותיקין | עברית | הרב סימן טוב יצחק שליט"א |
444 | מודיעין עילית | גרין פארק | ביהכנ"ס הגר"א | ישועות דוד 14 | בין מנחה למעריב | עברית | הרב פויכטוונגר יעקב שליט"א |
673 | מודיעין עילית | גרין פארק | ביהמ"ד בני הישיבות | פונוביז 7 | 21:35 - 22:00 | עברית | הרב אריאל צבי שליט"א |
2873 | מודיעין עילית | גרין פארק | ישיבת אהל יוסף | מנחת יהודה 22 | 08:30 - 09:00 | עברית | הרב מזוז עובדיה שליט"א |
2480 | מודיעין עילית | גרין פארק | ביהכנ"ס קרית אביעזרי | חזו"א 1 | 21:15 - 21:40 | עברית | הרב קזצקוב נח שליט"א |
2781 | מודיעין עילית | גרין פארק | כולל זכרון גבריאל | חזון איש 1 | 17:30 - 18:00 | עברית | הרב אסרף אליהו שליט"א |
2690 | מודיעין עילית | חפציבה | ישיבת אחינו לצעירים | הבעש"ט 10 | 20:45 - 21:15 | עברית | הרב שחר אברהם שליט"א |
1625 | מודיעין עילית | חפציבה | ביהכנ"ס המרכזי חפציבה בעזר"נ | אביעזרי 24 | 22:10 - 22:30 | עברית | הרב זילבר בן ציון שליט"א |
2583 | מודיעין עילית | נאות הפסגה | ביהכנ"ס משכן אלעזר | רמב"ם 12 | 21:15 - 21:30 | עברית | הרב גניחובסקי אליעזר שליט"א |
2885 | מודיעין עילית | נאות הפסגה | ביכנ"ס המרכזי נאות עילית | מהרי"ל 7 | בשקיעה לאחר מנחה | עברית | הרב מילר משה שמעון שליט"א |
437 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהמ"ד קהילת מרומי שדה | מרומי שדה 13 | אחר הנץ | עברית | הרב לקס יעקב ישראל שליט"א |
388 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס משובב נתיבות | נתיבות המשפט | 20:40 - 21:00 | עברית | הרב רוטשילד אפרים שליט"א |
1100 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס שאגת אריה - היכל רוטשטיין | שאגת אריה | 20:00 | עברית | הרב דולינגר אברהם שליט"א |
763 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס פונוביז | שדי חמד | 13:10 - 13:30 | עברית | הרב רביץ משה שליט"א |
1706 | מודיעין עילית | קרית ספר | מנין אברכים | נתיבות המשפט 41-43 ליד שיר ושבחה | 05:30 - 06:00 | עברית | הרב חיימזון יואל שליט"א |
1717 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהמ"ד אורחות תורה | שאגת אריה 10 | 08:50 | עברית | הרב מור יעקב צבי שליט"א |
2258 | מודיעין עילית | קרית ספר | ישיבת נתיבות חיים | שערי תשובה 16 | עברית | הרב אולמן משה שליט"א | |
2547 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס אהל מנחם | נודע ביהודה 31 | 12:00 - 12:30 | עברית | הרב גוטפרב אליהו שליט"א |
1844 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס קהילת משך חכמה | משך חכמה 41 | 18:30 - 19:00 | עברית | הרב פלץ איתי שליט"א |
441 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס שירה חדשה | חזון דוד 17 | 21:00 - 21:40 | עברית | הרב לוקסנבורג יהושע שאול שליט"א |
660 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס אהל יוסף מאיר | מנחת חינוך 3 - בח"ש של ביהכנ"ס | 08:30 | עברית | הרב הלפרין מנחם מנדל שליט"א |
443 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהמ"ד היכל יצחק (חדר שיעורים) | חפץ חיים | ימים ב'-ה' 22:05 - 22:30 | עברית | הרב שוב יוסף שליט"א |
1985 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס קול יעקב | נתיבות המשפט 7 | 20:00 - 20:30 | עברית | הרב זאבי ינון שליט"א |
492 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהמ"ד קהילת משך חכמה (בית שלישי) | משך חכמה 41 | 21:00 | עברית | הרב רוזנבוים משה ברוך שליט"א |
617 | מודיעין עילית | קרית ספר | חניכי הישיבות | נתיבות המשפט 73 | 22:00 - 22:20 | עברית | הרב גולדברג יצחק שליט"א |
844 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהמ"ד קהילת משך חכמה | משך חכמה 31 | יום ג' 22:00 - 22:30 | עברית | הרב עומסי נתנאל שליט"א |
565 | מודיעין עילית | קרית ספר | ישיבת חכמת התורה | שדרות בית שמאי 13 | 13:00 | עברית | הרב וייס אהרן שליט"א |
2886 | מודיעין עילית | קרית ספר | כולל אברכים עטרת שלמה | שד' בית הלל | 12:30 - 12:55 | עברית | הרב אריאל צבי שליט"א |
2343 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס עטרת יוסף | מסילת יוסף 11 | 22:00 - 22:30 | עברית | הרב דיין משה שליט"א |
757 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס בן איש חי | מסילת יוסף פינת אור החיים | 19:45 | עברית | הרב יצחקוב יוסף אילן שליט"א |
1104 | מודיעין עילית | קרית ספר | ישיבת דביר הקודש | מסילת ישרים 2 | ימים א-ד' 23:00 - 22:00 | עברית | הרב ברנט מרדכי שליט"א |
2505 | מודיעין עילית | קרית ספר | כולל תפארת שלמה | מסילת ישרים 5 (מאחורי עזר מציון) | 12:35 | עברית | הרב פודולסקי דוד שליט"א |
2342 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס מסילת ישרים | שאגת אריה 1 | 18:40 - 19:00 | עברית | הרב דיין משה שליט"א |
2415 | מודיעין עילית | קרית ספר | אוצר הספרים של כולל עטרת שלמה | נודע ביהודה 37 | 22:00 | עברית | הרב סנדומירסקי יחזקאל שליט"א |
2278 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס אביר יעקב | משך חכמה 2 | 12:20 - 12:40 | עברית | הרב כץ ישראל שליט"א |
1146 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס פוניבז' | שדי חמד 11 | 23:30 | עברית | הרב גולדנטל יחזקאל שליט"א |
636 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס זכור לאברהם | נודע ביהודה 40 | 09:10 | עברית | הרב אולמן אהרן שליט"א |
8 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס נאות שמחה | מסילת יוסף 46 - קצות החושן 7 | 20:35 - 21:10 | עברית | הרב לוקסנבורג יצחק שליט"א |
1343 | מודיעין עילית | קרית ספר | ביהכנ"ס קהילת אשכנז | חתם סופר 2 | 13:45 - 14:00 | עברית | הרב אלטשולר שלמה שליט"א |
479 | מודיעין-מכבים-רעות | קייזר | ביהכנ"ס אילת השחר | (עמק זבולון 7 פינת רח' שני (בתוך השדרה | 13:30 | עברית | הרב פייסט יהודה אריה שליט"א |
1761 | מירון | - | ביהמ"ד מאור אלעזר | מושב מירון | 13:32 - 13:50 | עברית | הרב הילדסהיים מיכאל שליט"א |
2384 | מתתיהו ד.נ. מודיעין | ביהכנ"ס המרכזי אוהל ואסק | מושב מתתיהו | 19:00 | עברית | הרב גליק אריאל שליט"א | |
835 | נהריה | קרית עשור | ביהכנ"ס הפרסים | דרך השיירה 10 (מאחורי מכבי האש) | 11:00-11:30 | עברית | הרב קמרמן יהודה שליט"א |
2898 | נוף איילון ד.נ. שמשון | ביהכנ"ס זכור לאברהם האשכנזי שלב ב' | רחוב דביר | 21:30 - 22:00 | עברית | הרב פרארי עומר שליט"א | |
132 | ניצן | - | ביהכנ"ס נוה שלום | משעול היותם | אחרי מעריב | עברית | הרב שרעבי אלדד שליט"א |
1464 | נס ציונה | מדרשיה של הרב יורם יפת | ויצמן 8 | מנחה 20 דק' לפני השקיעה, השיעור לאחמ"כ | עברית | הרב כהן משה שליט"א | |
69 | נס ציונה | - | ביהכנ"ס יד אליעזר | נחשון 7 | 18:30 - 19:00 אחרי מנחה - אח"כ שיעור דף היומי | עברית | הרב קוזניץ עזריאל שלמה שליט"א |
2456 | נתיבות | ת"ת נטעי ראובן | הרב מזוז | 06:35 - 06:55 | עברית | הרב שברין שמחה שליט"א | |
1606 | נתיבות | ביהמ"ד משכן התורה | הרב מזוז 2 | 08:50 - 09:15 | עברית | הרב גוטקוביץ יוסף חיים שליט"א | |
1430 | נתיבות | ישיבת שכר שכיר | חזון איש 5 | ימים ב ו- ה 19:30 - 20:00 | עברית | הרב קוזניץ יצחק שליט"א | |
764 | נתניה | ביהמ"ד שערי שלום ואסתר | חטיבת הראל 7 | בימי ו' בין השעות: 10:45 - 11:10 | עברית | הרב מושיוב אהרן שליט"א | |
2209 | נתניה | ישיבת תפארת למשה | בן אליעזר 40 | 21:00 - 22:00 | עברית | הרב אהרן אברהם שליט"א | |
2003 | נתניה | ביהכנ"ס צאנז | דברי חיים 5 | 18:30 - 19:05 | אידיש | הרב לוינשטיין מרדכי שליט"א | |
389 | נתניה | מרכז העיר | מנין אברכים | גבע 25 | 20:45 | עברית | הרב ולדנברג אהרן שליט"א |
2838 | נתניה | מרכז העיר | ביהכנ"ס רינת ציון | יהודה הלוי 35 | בין מנחה למעריב (משתנה כל יום) | עברית | הרב בן שלום משה שליט"א |
744 | נתניה | מרכז העיר | כולל מקדש מרדכי - ויז'ניץ | אברהם שפירא 12 | 21:00 - 22:00 | עברית | הרב אילן אליהו אליעזר שליט"א |
1818 | נתניה | מרכז העיר | ביהכנ"ס בית ינוקא | אלון צבי 2 | בין מנחה למעריב | עברית | הרב שטרית יעקב שליט"א |
1822 | נתניה | מרכז העיר | ביהכנ"ס חסידי רדיזין | ויצמן 25 | 20:30 - 21:30 | עברית | הרב רביד טל שליט"א |
2478 | נתניה | קרית צאנז | ביהכנ"ס אוהל נחמיה - בית שלמה | דברי חיים 4 | 19:05 - 19:30 | עברית | הרב אייזנבאך חיים רפאל שליט"א |
1584 | נתניה | קרית צאנז | בית חולים לניאדו | דברי חיים | 07:30 | עברית | הרב ברנשטיין שמואל שליט"א |
787 | נתניה | קרית צאנז | ביהמ"ד אהבת תורה | ר' מאיר 14 | 21:15 | אידיש | הרב שוורץ דוד משה שליט"א |
478 | עפולה | עפולה | מרכז תורני משכן יחיא | העליה 35 | 16:50 - 18:30 | עברית | הרב אסייג שמעון יחיאל שליט"א |
34 | ערד | חלמיש | ביהכנ"ס בית יצחק דוד | אתרוג 31 | 20:15 | עברית | הרב סברסקי יעקב צבי שליט"א |
169 | פרדס חנה-כרכור | יפה נוף | ביהכנ"ס היכל עמרם | חשמונאים 78 | בין מנחה למעריב - מנחה 15 דק' לפני השקיעה | עברית | הרב אסולין רפאל שליט"א |
3022 | פתח תקווה | בית הכנסת אמרי יוסף | דובנוב 8 | 20:15 - 21:15 | עברית | הרב ליאור חממה שליט"א | |
2146 | פתח תקווה | ישיבת 'אחינו' | נצח ישראל 15 | 19:00 - 19:30 | עברית | הרב איזנטל אברהם שליט"א | |
93 | פתח תקווה | גני הדר | ביהכנ"ס אהל אברהם | קהילות יעקב 1 | מעריב: 23:00 השיעור: 23:15 - 23:45 | עברית | הרב גוטפריד שלמה שליט"א |
1412 | פתח תקווה | גני הדר | ביהכנ"ס אהל אברהם (עזר"נ) | קהילות יעקב 1 | 18:00 - 18:30 | עברית | הרב קוק אברהם אליעזר שליט"א |
1419 | פתח תקווה | גני הדר | ביהכנ"ס יוצאי חברון | מנחם בגין 102 | 22:45 | עברית | הרב כץ חננאל שליט"א |
894 | פתח תקווה | גני הדר | ביהכנ"ס חניכי הישיבות | מנחת שלמה 3 | 21:45 - 22:15 | עברית | הרב כהן אריאל שליט"א |
2662 | פתח תקווה | גני הדר | ביהכנ"ס יוצאי חברון (בעזרת נשים) | בגין 107 | 08:50 - 09:20 | עברית | הרב רביד מרדכי שליט"א |
2372 | צפת | כולל זוהר הגליל | רמז דוד | לפני הנץ | עברית | הרב בר דורון שליט"א | |
2860 | צפת | ביכנ"ס לעלוב | פינת הנשיא | 21:45 - 22:05 | עברית | הרב רייזנר יעקב חנניה שליט"א | |
2859 | צפת | כולל יתד התשובה | בנין הסוכנות הנרייטה סולד | 09:00 - 09:15 | עברית | הרב כהן ישראל שליט"א | |
2858 | צפת | כולל ישיבת צפת | הרב שמחה קפלן 2 | 16:30 - 17:00 | עברית | הרב כהן אליהו שליט"א | |
2892 | צפת | ביכנ"ס הגדול ברסלב | האר"י 100 | 12:00 - 12:30 | עברית | הרב קעניג נתן שליט"א | |
2855 | צפת | ביכנ"ס הרידב"ז | מאחורי הנשיא 45 | אחר הנץ | עברית | הרב לויסון אברהם שליט"א | |
1614 | צפת | - | ביהכנ"ס ומדרש הארי האשכנזי | מעלות גורי הארי | בין מנחה למעריב | עברית | הרב קפלן מרדכי דב שליט"א |
2959 | צפת | מאור חיים | בית כנסת הנצח כולל עמלים | צהל 7 | 17:15 - 18:05 | עברית | הרב ורקר ישכר דוב שליט"א |
2815 | צפת | עיר העתיקה | כולל אור צדיקים | מרדכי אליהו | 21:15 - 21:25 | עברית | הרב קיוואק אפרים שליט"א |
884 | קרית ארבע | קרית ארבע | ביהכנ"ס חסדי אבות | בניין ישיבת ניר | בין מנחה למעריב | עברית | הרב סיימונס חיים שליט"א |
1306 | קרית אתא | ביהכנ"ס היכל שלמה | יהודה לוי 7 | בין מנחה למעריב | עברית | הרב וינשטוק חיים שליט"א | |
2968 | קרית אתא | ישיבת מאקווא | המגינים 12 | 22:00 - 22:20 | עברית | הרב ויטריאל ישראל מנחם שליט"א | |
2694 | קרית אתא | ביהכנ"ס הגדול | המייסדים 15 | 09:20 | עברית | הרב פפרוביץ יעקב שליט"א | |
2518 | קרית גת | ביהכנ"ס צעירים - גור | מאחורי פרת 17 | 20:40 - 21:00 | עברית | הרב מונדרי פנחס שליט"א | |
2992 | קרית גת | בית הכנסת קהל חסידים | ענתות 19 | 21:00 - 21:15 | עברית | הרב משי זהב שלמה שליט"א | |
1814 | קרית גת | הקריה החרדית | באיאן - תפארת מרדכי שלמה | האדמו"ר מחב"ד 40 | 21:30 - 22:00 | אידיש | הרב גולדשטיין שמואל בנימין שליט"א |
1136 | קרית מלאכי | ישיבת קרית מלאכי | הרב יצחק ניסים 10 | 14:20 - 14:45 | עברית | הרב לויליכט עקיבא שליט"א | |
1371 | ראשון לציון | ביהכנ"ס ישועת ישראל | פופל 20 | 10:00 - 10:30 | עברית | הרב אלמלם אליהו רוני שליט"א | |
2501 | ראשון לציון | ישיבת כנסת מאיר | עזרא 4 | 13:15 - 13:25 | עברית | הרב רוזנפלד יצחק מאיר שליט"א | |
2202 | רחובות | בהיכנ"ס פא"י | עזרא | 19:20-19:45 | עברית | הרב רוזנשטיין משה שליט"א | |
1332 | רחובות | מרכז תורני יד לשבים | שוסיוב 2 | 09:30 - 10:30 | עברית | הרב גדסי אמיתי שליט"א | |
2309 | רחובות | ביהמ"ד בית אריאל (ע"י ישיבת חכמה ודעת) | חכמה ודעת 1 | 20:00 - 20:40 | עברית | הרב אייזעמאן נחום שליט"א | |
2388 | רחובות | ביהכנ"ס לב לאחים | מדאר 31 | 18:15 - 18:45 | עברית | הרב הרמן אריאל שליט"א | |
2713 | רחובות | כולל הליכות חיים | מדר 31 | 09:05 | עברית | הרב דרוק יצחק שליט"א | |
2380 | רחובות | ביהכנ"ס דורשי השם | זכריה מדאר | 21:40 - 21:50 | עברית | הרב לוקסנברג יהודה שליט"א | |
2519 | רחובות | ביהכנ"ס היכל זרח | אמרי חיים 6 | 09:00 - 09:15 | עברית | הרב כהן יאיר שליט"א | |
324 | רחובות | האזור החרדי | ביהכנ"ס קהילות יעקב - בת"ת הבאר | הרואה 25 | שחרית בנץ, לאחמ"כ השיעור | עברית | הרב רובין אברהם יצחק שליט"א |
908 | רחובות | שעריים | ביהכנ"ס עטרת גבריאל | זכריה מדר 30 | 12:00 | עברית | הרב יצחקוב מנחם שליט"א |
7 | רחובות | שעריים | ביהכנ"ס בר שאול | מרים מזרחי 8 | 22:10 - 22:35 | עברית | הרב רובין אברהם יצחק שליט"א |
810 | רחובות | שעריים | ביהכנ"ס זכור לאברהם | זכריה מדר 31 | 09:00 - 09:40 | עברית | הרב מלכה שלמה שליט"א |
2298 | רכסים | ישיבת כנסת חזקיהו הגדולה | שמעונוביץ 1 | 20:40 | עברית | הרב ליבוביץ יהושע שליט"א | |
2786 | רכסים | ביהכנ"ס בני הישיבות | צומת בנה ביתך | 21:00 - 20:30 תפילת ערבית לאחר השיעור | עברית | הרב רוזנר צבי שליט"א | |
2718 | רכסים | אהבת רעים/הונגרים | הרב קוק 10 | 08:30 | עברית | הרב אדלר אברהם שליט"א | |
931 | רכסים | בנה ביתך | חיידר תשב"ר הרב | מעלות דוד 1 | 07:10 - 07:25 | עברית | הרב נוסבכר יאיר שליט"א |
112 | רכסים | בנה ביתך | ביהמ"ד המרכזי בנה ביתך | דקל 33 | מעריב: 20:30 השיעור: 20:45 | עברית | הרב שכטר יצחק שליט"א |
2988 | רכסים | בנה ביתך | כולל עמל התורה | הדס 6 | 12:40 - 13:00 | עברית | הרב וואלאך נחמיה שליט"א |
2602 | רכסים | גבעה ג' | אהל מלכה | חזון איש 1 | 22:20 | עברית | הרב אלטמן ישראל מאיר שליט"א |
2601 | רכסים | גבעה ג' | אהל מלכה | חזון איש 1 | 17:40 | עברית | הרב אלטמן ישראל מאיר שליט"א |
2778 | רמת גן | בית כנסת אהל רחל | תלפיות 19 | 10:30 - 11:15 | עברית | הרב שינפלד אריה שליט"א | |
2544 | רמת גן | ביהכנ"ס תפארת שלמה | סוקולוב 14 | 13:45 - 14:15 | עברית | הרב ניסן מאיר שליט"א | |
1298 | רמת גן | הגפן | ביהכנ"ס אהל רחל | תלפיות 19 | בין מנחה למעריב | עברית | הרב לוין אברהם שליט"א |
576 | רמת גן | רמת גן | ביהכנ"ס תל השומר (בבנין ביה"ח השיקומי) | ביה"ח תל השומר | בין מנחה למעריב | עברית | הרב מילר יעקב יוסף שליט"א |
1186 | רמת גן | רמת גן | ביהכנ"ס משכן יעקב | חזון איש 90 | 20:30 - 21:00 | עברית | הרב פנחס ערן שליט"א |
2832 | רמת השרון | ביכנ"ס גאולת ישראל | רבנו תם 4 | 13:00-13:20 | עברית | הרב איזנקרפט ישראל שליט"א | |
2821 | שוהם | כולל תורת משה | החבל 2 | 20:00 - 22:00 | עברית | הרב כהן יואב אברהם שליט"א | |
934 | שורש | שורש | ביהכנ"ס פורטאה | שורש | שחרית: 06:55 לאחמ"כ השיעור | עברית | הרב ויזל יצחק שליט"א |
2960 | תל אביב - יפו | בית הכנסת אור יצחק | אמיל בריג 5 | בשקיעה | עברית | הרב דהאן ניסים שליט"א | |
2001 | תל אביב - יפו | כולל בית שלמה | דרך ההגנה 104 | 09:15 - 09:30 | עברית | הרב שמש משה שליט"א | |
1845 | תל אביב - יפו | ביהכנ"ס המרכזי נווה צה"ל | אלוף 19 | 15:00 - 15:20 | עברית | הרב חממה נועם שליט"א | |
1664 | תל אביב - יפו | דרך עץ החיים | מסילת ישרים 82 | 12:00 - 12:20 | עברית | הרב יעקובוב שמחה שליט"א | |
1341 | תל אביב - יפו | ביהכנ"ס המרכזי שיכון דן | בנימין מתודלה 10 | בין מנחה למעריב, קיץ - 20 דק' לפני מנחה | עברית | הרב דהאן משה שליט"א | |
2394 | תל אביב - יפו | ישיבת אור מרדכי | הונא 9 | 19:30 - 20:20 | עברית | הרב סבאג אורי שליט"א | |
1888 | תל אביב - יפו | הצפון הישן | ביהכנ"ס בית יעקב יוסף | ז'בוטינסקי 37 | בין מנחה למעריב | עברית | הרב גוטמן אלחנן שליט"א |
493 | תל אביב - יפו | הצפון הישן | ביהכנ"ס 'שלום' | יהושע בן נון 67 | 06:45 - 07:00 | עברית | הרב בר עמנואל שליט"א |
797 | תל אביב - יפו | יד אליהו | ביהכנ"ס משכן שמואל - שערי תורה למטה | בת ציון 9 | חורף: אחרי מעריב - קיץ: כשעה לפני מנחה | עברית | הרב בר משה שליט"א |
755 | תל אביב - יפו | יד אליהו | ביהכנ"ס משכן שמואל | בת ציון 9 | 09:45 - 10:30 | עברית | הרב בר משה שליט"א |
612 | תל אביב - יפו | יפו ד' | ביהכנ"ס נס ישראל | סימטת באר שבע 64 | 19:45 - 19:00 בקיץ - 20:15 - 19:30 | עברית | הרב טוטיאן משה חיים שליט"א |
1926 | תל אביב - יפו | נווה צהל | ביהכנ"ס המרכזי נווה צה"ל | אלוף 19 | 09:15 - 09:45 | עברית | הרב כהן אהרן שליט"א |
1485 | תל אביב - יפו | נווה שרת | בית החסידים דרכי איש - (בעז"נ מזרח) | הדף היומי 8 | 09:30 - 10:00 | עברית | הרב ויגדור יעקב שליט"א |
2338 | תפרח ד.נ. הנגב | ישיבת דעת שלמה | חסד ומשפט 24 | 16:00 - 16:30 | עברית | הרב דויטש דוד שליט"א | |
2568 | תפרח ד.נ. הנגב | ביהכנ"ס בית יהודה | אור החיים | 18:30 - 19:00 | עברית | הרב הרוש אסף יעקב שליט"א | |
30 | תפרח ד.נ. הנגב | גבעה-תפרח | ביהכנ"ס בית יוסף | הגבעה | 21:00 | עברית | הרב קניגסופר אברהם משה שליט"א |
111 | תפרח ד.נ. הנגב | מושב-תפרח | ביהכנ"ס האשכנזי המרכזי | מרכז הישוב | 07:30 - 08:00 | עברית | הרב בנדריים אליהו שליט"א |