מאות שיעורי 'דף היומי בהלכה' ברחבי הארץ

עיר מסירהשכונהמקום השיעורכתובת השיעורזמן השיעורשם מוסר השיעורשפה
אופקיםישיבת הדרת תורההחידא 513:20הרב שלום דרעי שליט"אעברית
אופקיםתהילות ישראלאסתר המלכה 717:45-18:10הרב ישראל בנדר שליט"אעברית
אופקיםשיכון חזו"אביהכנ"ס קיויתי ה'רחבת הארי 122:40 - 23:00הרב יוסף מרדכי שפירא שליט"אעברית
אופקיםשיכון חזו"אביהכנ"ס קויתי ה' בביהמ"ד היכל שמואלרח' האר"י20:30הרב יהודא טשזנר שליט"אעברית
אור יהודהישיבת ברכת יצחקאיילת השחר 115:40 - 16:10הרב יהודה בר ששת שליט"אעברית
אזורביהמ"ד "הדרת מלך"ויצמן 3יום א' 20:15-21:45הרב כדורי חן כהן שליט"אעברית
אזורביהכנ"ס בית פלטיאלהעליה השניה 3721:15 - 22:10הרב שמעון בן סניור שליט"אעברית
אלומהישיבת כנסת אליהומושב חזון יחזקאל15:00הרב עקיבא רוטמן שליט"אאידיש
אלעדביהכנ"ס צמח צדיק ויז'ניץבן עוזיאל 3420:20הרב מנחם שטרן שליט"אאידיש
אלעדביהכנ"ס נודע ביהודהרש"י 5אחרי תפילת מעריב 22:15הרב יעקב סטל שליט"אעברית
אלעדבאבובפנחס בן יאיר21:00הרב וינפלד יעקב שליט"אעברית
אלעדביהכנ"ס קהל חסידיםרבי פנחס בן יאיר 21אחרי הנץהרב מנחם שטרן שליט"אעברית
אלעדביהמ"ד בערגאסזיוסף קארו 1121:00 - 21:20הרב יוסף בעריש דייטש שליט"אאידיש
אלעדישיבה לצעיריםבן זכאי 7920:20הרב יוסף ברכץ שליט"אעברית
אלעדביהכנ"ס "מאור שרגא"אבן גבירול 17/2113:15-14:00הרב יחיאל מרדכי רוטלוי שליט"אעברית
אלעדביהכנ"ס מאור שרגאאבן גבירול 228:55הרב יוסף פנירי שליט"אעברית
אלעדאביעזריביהכנ"ס קול יעקבחוני המעגל 1021:00הרב חיים שלמה נחמני שליט"אעברית
אלעדאחיעזרביהכנ"ס חניכי הישיבות נחלת בנימיןיהודה הנשיא 2621:45 - 22:00הרב יעקב גולד שליט"אעברית
אלעדדגל התורהדגל התורהבן זכאי 8121:15 - 21:45הרב אליהו רייך שליט"אעברית
אלעדהוילותביהמ"ד יערפו טלרבן גמליאל 3218:30 - 19:00הרב יחיאל אלקריף שליט"אעברית
אלעדויז'ניץסלאניםבן זכאי 2219:50 - 20:20הרב יוסף דוד וינברג שליט"אאידיש
אלעדמערב העירישיבת ויז'ניץרשב"י 1519:30 - 20:15הרב שלמה צבי גרינברגר שליט"אאידיש
אלעדנועם אלימלךביהמ"ד צאנזיונתן בן עוזיאל 1018:45 - 19:00 לאחמ"כ מנחההרב גדליה וינגרטן שליט"אאידיש
אלעדנועם אלימלךביהכנ"ס ויז'ניץיונתן בן עוזיאל20:15 - 21:15הרב חיים שטרן שליט"אאידיש
אלעדרמת מאירביהכנ"ס בית מאוראבן גבירול 2021:15 - 21:30הרב שלמה פרלמן שליט"אעברית
אלעדרמת מאירביהכנ"ס ישועות משה - ויז'ניץאבן גבירול20:30 - 21:15הרב מנחם מנדל גפנר שליט"אאידיש
אלעדרמת מאירביהכנ"ס מאור שרגאאבן גבירול 2210:15הרב יוסף פנירי שליט"אעברית
אספר-מצודת דודמיצד21:00הרב שמואל קויטני שליט"אעברית
אפרתביהכנ"ס כפות תמריםהציפורן פינת מתתיהו הכהן20:30 אחרי מעריבהרב ג'רמי רוזנבאום שליט"אאנגלית
אשדודביהכנ"ס מנחת ישראלהורקנוס 2307:30-08:00הרב שמחה רוזנפלד שליט"אעברית
אשדודנחלת ישראלרשב"י 508:00 - 08:30הרב משה ויצמן שליט"אעברית
אשדודרובע אביהכנ"ס אביר יעקבשיבת ציון פינת הראשונים20:30 - 21:15הרב יוסף בנגי שליט"אעברית
אשדודרובע בבית מדרש "משכיל לדוד"דוד ילין 118:30הרב דוד מלכה שליט"אעברית
אשדודרובע בביהכנ"ס יצחק ירנןדוד ילין 3שחרית: 07:30, לאחמ"כ השיעורהרב חיים בר ששת שליט"אעברית
אשדודרובע גביהכנ"ס בית שמואלפיצבורג 466:15 לפני שחריתהרב דוד ארנפלד שליט"אעברית
אשדודרובע גביהכנ"ס בעלזחטיבת הנגב 3521:40הרב חיים פסח הורוביץ שליט"אאידיש
אשדודרובע זביהכנ"ס נפש החיים (בעז"נ)האדמו"ר מויז'ניץ 514:45 - 15:15הרב יהושע ובר שליט"אאידיש
אשדודרובע זביהכנ"ס בעל הנסבעל הנס 2010:30 (לאחר שיעור בגמרא)הרב אברהם גרובייס שליט"אעברית
אשדודרובע זביהכנ"ס ויז'ניץ אמרי חייםבעל הנס 1421:00 - 21:20הרב יחזקאל ליבוביץ שליט"אאידיש
אשדודרובע זביהמ"ד ויז'ניץהאדמור מויז'ניץ 520:30 - 21:30הרב יצחק ליבוביץ שליט"אאידיש
אשדודרובע זכולל עטרת צביהאדמו"ר מגור 820:50הרב שמעון נמירובסקי שליט"אעברית
אשדודרובע זביהכנ"ס אמרי חיים - כולל בית מאירבעל הנס 1409:45 - 10:05הרב דוד שטיין שליט"אאידיש
אשדודרובע זביהכנ"ס מנחת ישראלרבי אליעזר בן הורקנוס19:00 -19:20הרב שמחה טשערסקי שליט"אעברית
אשדודרובע זביהכנ"ס אמרי חייםרבי מאיר בעל הנס 220:05הרב יעקב שמשון גנוט שליט"אאידיש
אשדודרובע זביהכנ"ס חסידי גוררח' רבי טרפון08:00הרב מאיר פומרנץ שליט"אעברית
אשדודרובע זביהמ"ד ישועת משהיוחנן בן זכאי20:30 - 21:30הרב שלמה זלמן וייס שליט"אאידיש
אשדודרובע זביהמ"ד סערט ויז'ניץ תפילה למשהבעל הנס 4409:40 - 10:00הרב יצחק זאב לנדאו שליט"אעברית
אשדודרובע חישיבת אהל דבהנרקיס 311:00, יום ה' השיעור ב- 15:00הרב נפתלי וירניק שליט"אעברית
אשקלוןביהכנ"ס בית אהרןשי אגנון 818:15 - 19:00הרב אשר ועקנין שליט"אעברית
אשקלוןברנעכולל שמן המשחה שע"י ביהכנ"ס אהבת אחיםהציונות 7218:45 - 20:45הרב חיים הלוי שליט"אעברית
אשקלוןגבעת הפרחיםביהכנ"ס רבי חי טייברח' אורי אליאב20:30הרב מרדכי דעי שליט"אעברית
אשקלוןגבעת ציוןביהכנ"ס המאור הקדושדניאל 6/220:15 - 21:00הרב יוסף עמוס שליט"אעברית
באר שבעמרכז העיר סניף ראשי בדואר באר שבעשדרות רגר11:15 - 12:15הרב חיים ברקוביץ שליט"אעברית
בית חלקיה ד.נ. עמק שורקביהכנ"ס 'אהל יוסף'מושב בית חלקיה18:00 - 18:20הרב אבינועם גרשון בראונר שליט"אעברית
בית לחם הגליליתקבר רחלקבר רחל13:40 מנחה ב14:00הרב אבישי אליהו שליט"אעברית
בית שאןביהכנ"ס הדרת יוסףאחד העם 318:30הרב אליאור עזרן שליט"אעברית
בית שמשבית ומנוחהישיבת אור לישריםאור שמח 1714:00הרב יאיר מישור שליט"אעברית
בית שמשבית ומנוחהישיבת אור לישריםאור שמח 1707:15הרב מאיר יונגרייז שליט"אעברית
בית שמשבית ומנוחהביהמ"ד קהילת חניכי הישיבותאור שמח 1312:10 - 12:20הרב מיכאל עזריאל שליט"אעברית
בית שמשהקריה החרדיתביהכנ"ס תולדות א"יחזון איש 7בין מנחה למעריבהרב יעקב ראטה שליט"אאידיש
בית שמשהקריה החרדיתביהכנ"ס קהל עדת ירושלים - מתמידיםהרב מבריסק 1622:30 שיעור בהלכה ולאחריו שיעור בגמראהרב משה המבורגר שליט"אאידיש
בית שמשהקריה החרדיתביהכנ"ס תפילה למשה סלאניםהרב מבריסק 1621:15הרב חיים צבי איזנבך שליט"אאידיש
בית שמשהקריה החרדיתביהכנ"ס קהל חסידים אנשי ירושליםהרב מבריסק 118:30 - 19:00הרב אליעזר כהן שליט"אעברית
בית שמשהקריה החרדיתביהכנ"ס תולדות אברהם יצחקחזון איש 719:00הרב יעקב מאיר ברנדמרק שליט"אאידיש
בית שמשהקריה החרדיתביהכנ"ס קהל עדת ירושלים - מתמידיםהרב מבריסק 1621:15 שעור בגמרא, ולאחריו שיעור בהלכההרב משה המבורגר שליט"אאידיש
בית שמשהקריה החרדיתביהכנ"ס לעלובמנחת יצחק 1521:30 - 22:00הרב אהרן מרדכי גרין שליט"אעברית
בית שמשחפציבהביהכנ"ס מנין אברכיםרח' בן איש חי 1022:15הרב אברהם ישראל כהן שליט"אעברית
בית שמשחפציבהביהכנ"ס תולדות א"יאבא שאול21:35הרב מנדל פרנקל שליט"אאידיש
בית שמשיפה נוףביהכנ"ס לעלובבן קיסמא 8מעריב: 21:30 השיעור: 21:45הרב מרדכי ברנדסדורפר שליט"אעברית
בית שמשרמה אביהכנ"ס משאת מרדכינחל דולב 3412:25הרב פנחס בלויא שליט"אעברית
בית שמשרמה בביהמ"ד טשערנאבילנהר הירדן 2021:45 - 22:15הרב אברהם אריה אלפנט שליט"אאידיש
בית שמשרמה גביהכנ"ס המרכזייונה בן אמיתי 421:00הרב קלמן גולן שליט"אעברית
בית שמשרמה גביהכנ"ס אהבת תורהעידו 621:30 - 22:00הרב יצחק שוס שליט"אעברית
בית שמשרמה גאהבת תורהעידו הנביא 650 דק לפני הנץהרב קלמן גולן שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס זכות אבותנחל שורק 2512:30 - 13:00הרב גמליאל כהן שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס ישועות דודנחל ערוגות 3017:50 - 18:20הרב גד אלוש שליט"אצרפתית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס משאת מרדכינחל דולב 3319:00 - 19:15הרב צבי דוידוביץ שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס לב אליהונחל שורק15:30הרב נדב פרץ שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס נחל נחשוןנחל נחשון 909:30 - 09:40הרב יחיאל כהנוביץ שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס אהבת שלוםנחל לכיש 3319:15 - 19:45הרב ידידיה כהן שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס ביאלאנחל לוז 420:00 - 20:15הרב יחיאל מיכל ויינר שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס פילזנאטבריה22:00 - 21:40 (לאחר שיעור בדף היומי)הרב משה גוטמן שליט"אאנגלית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס בני הישיבות (בעז"נ)נחל שורק 15מעריב: 20:15 שיעור 20:40הרב אברהם מרקס שליט"אאנגלית
בית שמשרמת בי"ש אביהמ"ד אוהב ישראלנחל חבר פינת עין גדי20:30הרב יאיר שלמה קרוסקל שליט"אאנגלית
בית שמשרמת בי"ש אביהכנ"ס אהבת שלוםנחל לכיש 3320:15 - 20:30הרב יהודה ליכטמן שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש בביהכנ"ס ברסלב נחלת חןרבי מאיר בעל הנס 516:45 - 17:15הרב שמעון אנשין שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש בבית המדרש בויאןנהר הירדן 2022:15 - 22:30הרב שמעון פישמן שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש בביהכנ"ס ראחמיסטריווקאמעלות הרמ"א07:15הרב אשר אנשיל למברגר שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש בביהכנ"ס וויז'שניץ בית שמשרבי יהושע 1821:00 - 21:30הרב ישראל גרינברגר שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש בביהכנ"ס חניכי הישיבותרבי טרפון22:00 - 22:35הרב יעקב שטינברג שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש בביהכנ"ס תולדות א"יר' אלעזר21:15הרב אהרון ברש"א סמט שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש בביהכנ"ס קהל עדת ירושלים רמת בית שמשרבי אלעזר 31בין מנחה למעריבהרב מאיר סירוטה שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש בביהמ"ד ויז'ניץ מונסיר' יהושע 1806:00הרב אהרן שמואל לונדנר שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש בביהכנ"ס דמשק אליעזר - ויז'ניץנהר הירדן 1821:15הרב אפרים פישל פלדמן שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש בביהמ"ד בעלזהאדמור מבעלז 620:30הרב יששכר מייזליק שליט"אאידיש
בית שמשרמת בי"ש גביהכנ"ס אהבת תורהעידו הנביא 621:05 - 21:30הרב שמואל פרידלנדר שליט"אעברית
בית שמשרמת בי"ש גביהמ"ד קאלישדבורה הנביאה (מול 22)21:15-21:30הרב משה ריבלין שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה Aבית הצלהקניג 220:00הרב אברהם אייזנבך שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה Aביהמ"ד באר אברהם - האלמיןנדבורנא 120:15 - 20:30הרב יעקב ישעיה זאב גרוס שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה Aביהמ"ד באר אברהם - האלמיןנדבורנה 112:00 - 12:15הרב יעקב ישעיה זאב גרוס שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה Aבאיאן - היכל מרדכי שלמהנדברונא 919:45 - 20:10הרב מרדכי שלמה פריינד שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה Aביהכנ"ס פרושיםמבוא מרגלית 221:15 - 21:40הרב בנימין גרינוולד שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה Aישיבת הדרת מנחםכף החיים 712:40 - 13:20הרב מרדכי מייזליק שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה Aביהכנ"ס בית משהכף החיים פינת אגרות משה21:45 - 22:15הרב יעקב טלר שליט"אאנגלית
ביתר עיליתגבעה Aישיבת הר"ןזוועהיל 112:40 - 12:50הרב אהרון כהן שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה Aביהכנ"ס זכור לאברהםקניג 1021:15 - 21:45הרב שלמה קורן שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה Aביהכנ"ס אמשינובנדבורנא 2522:40הרב מאיר זונאבנד שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B1ביהמ"ד צאנזפנים מאירים 421:30 - 22:00הרב יחזקאל כהנא שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B1ביהכנ"ס קהל עדת ירושלים ישיבת המתמידיםרח' פחד יצחק21:40 - 21:55הרב שמעון קירשנבוים שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B1ביהכנ"ס ברסלבפחד יצחק 2619:30הרב ישראל ברזובסקי שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B1כולל דורשי ציון בביהמ"ד מתמידיםדרכי איש 3012:40 - 13:15הרב בן ציון אריה שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B1ביהכנ"ס שבט הלויחב"ד 1705:30הרב אברהם אייזנבך שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B1ביהכנ"ס חסד לאברהםקדושת לוי 2521:00הרב יעקב גוטליב שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B1ביהכנ"ס טוב דעתפנים מאירים 921:45 - 22:00הרב ישראל קינד שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B1ישיבת 'שער התלמוד'בנין דוד 114:10 - 14:20הרב יצחק אקער שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B1ביהכנ"ס קרלין סטוליןברים 1205:30הרב משה זלצמן שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B1קהל יראים בודאפעסטהמגיד ממעזריטש 2121:00 - 22:00הרב משה טוביה ויסברגר שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B1קלויז תפארת אהרון באיאןקדושת ציון 621:00 - 21:30הרב צבי אלימלך פריזנד שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B1ביהמ"ד צאנזפנים מאירים 418:40הרב יחזקאל כהנא שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B1ביהכנ"ס שבט הלויחב"ד 1721:00הרב אברהם אייזנבך שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס ויז'ניץדרכי איש 1922:00 - 22:15הרב אהרן דב וינברגר שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס מנין אברכיםיסוד העבודה 420:30 - 20:45הרב יצחק זאב וייס שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס באבוב 45מוצפי 3בין מנחה למעריבהרב מאיר מנדלאיל שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס אמשינובדרכי איש 2122:20הרב חיים אלעזר אלתר שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B2כולל חצותמוצפי 45שלוש שעות לפני הנץהרב גמליאל עקשטיין שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B2ביהמ"ד יד סופר ערלויהמגיד ממעזריטש 5722:15 - 22:30הרב שמעון ברויאר שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B2ביהמ"ד אשל אברהם דחסידי סטריקובמוצפי 319:30הרב אברהם ישעי' צביון שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס קרליןדרכי איש 3420:50הרב אפרים סגל שליט"א
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס תולדות א"יקדושת ציוןבין מנחה למעריבהרב יוסף אייזנער שליט"אאידיש
ביתר עיליתגבעה B2ישיבת 'תורת רפאל'המגיד ממזרעטיש 5714:00 - 14:15הרב אלחנן שפיגל שליט"אעברית
ביתר עיליתגבעה B2ביהכנ"ס בית מאירדרכי איש 2621:15הרב אברהם לוין שליט"אעברית
בני ברקביהכנ"ס 'דרכי איש'אדמור מגור 1615:30-16:00הרב ישי קרעי שליט"אעברית
בני ברקישיבת 'קרית מלך'ירושלים 4419:30 - 20:00הרב ישראל פוכטר שליט"אעברית
בני ברקביהכנ"ס מתיבתאהרב קוק 317:15 - 17:45הרב נחום וולברשטיין שליט"אעברית
בני ברקביהכנ"ס איצקוביץ - המרכזיהרב שך 4 22:30 - 23:00הרב אליהו מונק שליט"אעברית
בני ברקביהכנ"ס קהילת חניכי הישיבותמנחם 2220:40הרב משה חיים פרץ שליט"אערבית
בני ברקביהכנ"ס בית תלמוד להוראהמלצר 1518:45 - 19:15הרב יהודה שיינר שליט"אעברית
בני ברקבית המדרש 'אוריתא'כהנמן 12819:30 - 20:00הרב משה דוד שליט"אעברית
בני ברקביהכנ"ס ברסלבאלשיך 515:40 - 15:55הרב יצחק אגמי שליט"אעברית
בני ברקביהכנ"ס 'בית אברהם'ראדז'מין 3 ב'19:25 - 19:40הרב אברהם ישעיהו הבר שליט"אעברית
בני ברקאור החייםביהכנ"ס אהל יעקב ולאהפרדו 213:00 - 13:15הרב זאב פוקס שליט"אעברית
בני ברקויז'ניץביהכנ"ס הגדול ויז'ניץתורת חיים 720:00 - 21:00הרב יעקב מרדכי הגר שליט"אאידיש
בני ברקויז'ניץישיבת 'אורחות תורה'שלמה המלך 1019:30הרב אליהו אינהורן שליט"אעברית
בני ברקזכרון מאירביהכנ"ס רבינו תםרבינו תם 711:40 - 12:00הרב מאיר רייזמן שליט"אעברית
בני ברקמערב העירביהכנ"ס מתיבתאהרב קוק 307:00 - 07:15הרב שמואל אליעזר שטרן שליט"אעברית
בני ברקמערב העירביהכנ"ס צאנז זימיגראדמינץ 24הרב אפרים קר שליט"אעברית
בני ברקמערב העירביהכנ"ס לעלוברבי עקיבא 6519:15הרב יונה זאב וינברג שליט"אאידיש
בני ברקמערב העירבית המדרש - מתיבתא (קומה ב')הרב קוק 310:00 - 10:15הרב דניאל שטרן שליט"אעברית
בני ברקמרכז העיר ביהכנ"ס הליגמןרבי עקיבא 9709:00 - 09:15הרב אהרן
עוברני שליט"א
עברית
בני ברקמרכז העיר ביהכנ"ס לדרמןרשב"ם 1922:45הרב חיים אונגר שליט"אעברית
בני ברקמרכז העיר נחלת משהמלצר 3619:30 - 19:50הרב אברהם חלופסקי שליט"אעברית
בני ברקמרכז העיר ישיבת נתיבות עולם (בחדר שיעורים קומה 3 או בביהמ"ד)השלושה פינת השומר22:15הרב ישי אברהם וזאן שליט"אעברית
בני ברקמרכז העיר בית החסידים דגורהרב דסלר 819:30 - 20:30הרב יהודה אריה זילברשטיין שליט"אאידיש
בני ברקמרכז העיר ביהמ"ד הליכות חייםראב"ד 2012:40 - 13:00הרב שאול לוסטיג שליט"אעברית
בני ברקמרכז העיר ביהכנ"ס נחלת משהמלצר 3616:30 - 16:50הרב דוד היימן שליט"אעברית
בני ברקמרכז העיר ביהמ"ד בעלזבעלז 519:15 - 19:45הרב שמואל צבי רייזמאן שליט"אאידיש
בני ברקמרכז העיר כולל 'רבי עקיבא איגר'יהודה הלוי 1018:40-19:10הרב משה חיים בינדר שליט"אעברית
בני ברקמרכז העיר ביהמ"ד אהבת חסד (בעז"נ)דסלר 7ימים: א' ג' ה' 12:55-13:30הרב יהודה אריה דינר שליט"אעברית
בני ברקמרכז העיר ביהמ"ד דחסידי גורהרב דסלר 808:45 - 09:15הרב יהודה אריה זילברשטיין שליט"אאידיש
בני ברקמרכז העיר ישיבת 'שערי תורה'מהרש"ל 2020:15 - 20:30הרב צבי דוד כץ שליט"אעברית
בני ברקמרכז העיר ביהמ"ד מודז'יץחבקוק 2008:20הרב ישי מרדכי מנדל שליט"אאידיש
בני ברקמרכז העיר ביהמ"ד הגדול אמרי אש מודז'יץחבקוק 2010:00הרב טוביה לרנר שליט"אעברית
בני ברקמשכנות יעקבהיכל מנחם שע"י ביהכנ"ס היכל משהעוזיאל 2720:00 - 20:30הרב חזקיהו אברהם ברוידא שליט"אעברית
בני ברקפרדס כץביהכנ"ס אליהו הנביאהמכבים 5118:15 - 19:00הרב נתנאל נהרי שליט"אעברית
בני ברקפרדס כץבית הכנסת "ישמח ישראל"הגליל 1018:15הרב אליהו כהן שליט"אעברית
בני ברקקהילות יעקבביהכנ"ס שבת אחיםקבוץ גלויות 2819:20 - 19:55הרב מאיר דינר שליט"אעברית
בני ברקקהילות יעקבישיבת תפארת משהקהילות יעקב 515:40 - 16:00הרב ערן פנחס שליט"אעברית
בני ברקקרית הרצוגביהכנ"ס מנין אברכיםככר האחד עשר20:25 - 20:45הרב יהודה אריה שוורץ שליט"אעברית
בני ברקקרית הרצוגביהכנ"ס צא"י אשכנז נחלת סירוקה (בעז"נ)אברמסקי 2608:50 - 09:00הרב אליה טובים שליט"אעברית
בני ברקקרית הרצוגכולל עטרת שלמהככר אחד עשר09:00 - 09:15הרב אברהם ישעיהו הבלין שליט"אעברית
בני ברקקרית הרצוגביהכנ"ס צא"י הספרדי נחלת סירוקה (בעז"נ)אברמסקי 2622:10הרב אליהו הורביץ שליט"אעברית
בני ברקקרית הרצוגביהכנ"ס אשכנז נחלת סירוקהאברמסקי 2619:30 - 20:00הרב אליהו ראם שליט"אעברית
בני ברקקרית הרצוגביהכנ"ס היכל שלמהקובלסקי 2020:45הרב אליהו הורביץ שליט"אעברית
בני ברקרמת אהרןביהכנ"ס קול יעקבטולידאנו 1218:30 - 19:00הרב יהושע ברכץ שליט"אצרפתית
בני ברקרמת אהרןביהמ"ד ביאלארוזנהיים 1921:30הרב יהודה לנדאו שליט"אעברית
בני ברקשיכון גביהמ"ד בית אריהבעל התניא פינת גרוסברד08:10הרב שריאל רוזנברג שליט"אעברית
בני ברקשיכון גביהכנ"ס מוהליברמוהליבר 1021:20 - 21:40הרב יוסף בורשטיין שליט"אעברית
בני ברקשיכון הביהכנ"ס חניכי הישיבותבני אברהם 119:20 - 19:45הרב גד קדוש שליט"אעברית
בני ברקשיכון הביהכנ"ס חניכי הישיבותצרלזון 14 ימים א' ב' ד' 19:30 אחרי מעריבהרב שמעון גלאי שליט"אעברית
בני ברקשיכון ו'ביהכנ"ס שיח תפילהקהילות יעקב 7223:20-23:35הרב שמואל וינוגרד שליט"אעברית
בני ברקשיכון ו'ביהכנ"ס שיח תפילהקהילות יעקב 72מיד אחרי תפילת נץהרב אברהם קסטנר שליט"אעברית
בת יםמרום ישראלשדרות העצמאות 1611:45 - 12:15הרב עמרם צרפתי שליט"אעברית
בת יםרמת יוסףביהכנ"ס הגדול האהלסימטת הורדים 6בין מנחה למעריבהרב יעקב רוזין שליט"אעברית
גבעת שמואלגבעת שמואלביהכנ"ס האהבה ואחוההרמב"ם 3412:15-12:45הרב יעקב בריקמן שליט"אעברית
דימונהטיילת הספורטכולל גאון יעקברחבת שאול המלך - מול הצרכניה20:30 - 21:00הרב יצחק שריקי שליט"אעברית
דימונהטיילת הספורטביהמ"ד משכן שאולטיילת הספורט17:00-17:30הרב דניאל בן שושן שליט"אעברית
הרצליהכולל אברכים 'ביהכנ"ס הגדול'בן גוריון 114:30 - 15:00הרב יעקב טננבוים שליט"אעברית
זכרון יעקבכולל "שלמי מאיר" בישיבת זכרון יעקבהזית 716:00הרב יחזקאל רוז שליט"אעברית
זכרון יעקבשיכון חזו"אביהכנ"ס של הקהילההזית 509:05 - 09:30הרב ישראל קורן שליט"אעברית
חדרהביהכנ"ס שירת ציוןשניר 6לאחר מנחההרב יעקב שובע שליט"אעברית
חולוןקרית שרתביהכנ"ס זכור לאברהםמפרץ שלמה 10015:10 - 15:30הרב אסף סימן טוב שליט"אעברית
חיפההדרביהמ"ד הגדול מקור ברוךמקור ברוך 522:00הרב ישראל ליפשיץ שליט"אאידיש
חיפההדרביהכנ"ס ביאלאמיכאל 120:15 - 20:30הרב עוזר גליקסברג שליט"אעברית
חיפההדרביהכנ"ס בית המדרש הגדול מקור ברוךמקור ברוך 521:00הרב ברוך שכטר שליט"אעברית
חיפההדרביכהנ"ס הגדול ויז'ניץמקור ברוך ג12:45הרב ישראל ליפשיץ שליט"אאידיש
חיפההדרביהכנ"ס צאנזמיכאל 3218:20הרב זאב יהודה אליאס שליט"אאידיש
חיפההדרבית מדרש לתורההרב הרצוג 1209:15 - 10:00הרב ברוך קינד שליט"אעברית
חיפההדרישיבת יחל ישראלהנגב 4113:00הרב שמואל מליק שליט"אעברית
חיפהנווה שאנןישיבת 'נחלת הלווים'רחבת בן ארצי 2708:10הרב עוזר גליקסברג שליט"אעברית
חרישביהכנ"ס כוכבי אורהגפן 8בין מנחה למעריבהרב דוד ברנד שליט"אעברית
טבריהביהכנ"ס שערי דעתהמגינים 3220:45 - 21:15הרב יעקב יוסף ועקנין שליט"אעברית
טבריהביהכנ"ס אור תורההרב ורנר 20בין מנחה למעריבהרב משה נחמו הכהן שליט"אעברית
טבריהביהכנ"ס מתמידים'הגריש" אלישיב 520:30 - 21:30הרב יעקב גוטפרב שליט"אאידיש
טבריהשיכון גביהכנ"ס ליד אור החייםהאבות 13אחרי הנץהרב אברהם מסס שליט"אעברית
יבנהנאות רוביןביהכנ"ס היכל הידידותהשייטים 6בין מנחה למעריבהרב דוד שושן שליט"אעברית
יד בנימין ד.נ. עמק שורק-ביהמ"ד נר אביגדוריד בנימין20:45הרב גלעד דהרי שליט"אעברית
יסודות-ביהכנ"ס יסודותיסודות21:15, לאחר מעריבהרב מנחם ביכמן שליט"אעברית
ירוחםביהכנ"ס קול יעקבאליהו הנביא 119:20-19:30הרב נתנאל חיים שליט"אעברית
ירושליםביהכנ"ס בתי ורשא - גוריהודה המכבי 5 כניסהה א'19:30 - 20:00הרב יהושע קלופמן שליט"אעברית
ירושליםת"ת "סוכת דוד"דורש טוב 1820:15-21:00הרב מאיר בצרי שליט"אעברית
ירושליםישיבת תורה אורסורוצקין 309:00-09:30הרב דוד מונק שליט"אעברית
ירושלים-ים התלמוד בביהכנ"ס ירושלים השלמהליפתא עילית 12:30 - 13:15הרב שמואל בקר שליט"אעברית
ירושליםבוכריםכולל דבר המלךישא ברכה 4212:00הרב פנחס קוריץ שליט"אאידיש
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס הגר"אהפיסגה 4912:40הרב אליעזר גליק שליט"אעברית
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס מנחת שלמהמוצפי 1119:40 - 20:00הרב אברהם ליטקה שליט"אעברית
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס קהילת פני שמואלזאב חקלאי 421:00הרב עמיהוד קצנלבוגן שליט"אעברית
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס הגר"אהפסגה 49-5112:40 - 13:15הרב יעקב מאיר וידר שליט"אעברית
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס "מנחת חיים" בתוך כולל ארז הלבנוןתורת חיים 3420:45 - 21:50הרב צבי לנדמן שליט"אעברית
ירושליםבית וגן ישיבת 'וולפסון'משה זילבר קרית נוער שער 523:00 - 23:30הרב ברוך נויבירט שליט"אעברית
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס מנוחת שלוםקאסטו20:25 - 20:45הרב נתן איגלא שליט"אצרפתית
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס מלצרבית וגן 9921:00 - 21:30הרב משה יהודה כהן שליט"אעברית
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס אהל מלכהרח' שערי תורה18:30 - 19:00הרב יונתן שושן שליט"אעברית
ירושליםבית וגן פניני דוד ירושליםבית וגן 810:00 (לאחר שיעור בגמרא)הרב אליהו יהושע מאיר שליט"אעברית
ירושליםבית וגן פניני דוד ירושליםבית וגן 819:00הרב אליהו יהושע מאיר שליט"אעברית
ירושליםבית וגן ביהכנ"ס מנין אברכיםהחיד"א 2120:40 - 21:00הרב אברהם ויג שליט"אעברית
ירושליםבית ישראל ביהכנ"ס בית יוסףזונפלד 3613:00 - 13:30הרב אמיתי כהן שליט"אעברית
ירושליםבית ישראל ישיבת מירבית ישראל 309:30הרב יוסף הרשלר שליט"אאידיש
ירושליםבית ישראל ישיבת מיר - ביהמ"ד המרכזיבית ישראל09:30 - 09:50הרב יעקב רוזנשטיין שליט"אעברית
ירושליםבית ישראל ישיבת "מיר" ביהמ"ד פרידמןבית ישראל 314:15הרב ישראל גורדון שליט"אעברית
ירושליםבר אילן ביהכנ"ס אור הצפוןרח' אבינדבאחרי הנץהרב אברהם הוכמן שליט"אעברית
ירושליםגאולהישיבת עטרת שלמהדוד ילין 1913:05 - 13:30הרב ראובן פרידמן שליט"אעברית
ירושליםגאולהביהכנ"ס פקודת אלעזר (ביקור חולים)הנביאים 5319:00הרב אלקנה דייטש שליט"אעברית
ירושליםגאולהישיבת מאור חייםחפץ חיים 124:00הרב יעקב ישראל כהן שליט"אעברית
ירושליםגאולהישיבת מאור חייםחפץ חיים 1שחרית 7:30, לאחמ"כ השיעורהרב יעקב ישראל כהן שליט"אעברית
ירושליםגבעת משהרחמסטריוקאגבעת משה 1010:00הרב ישראל מאיר ארלנגר שליט"אאידיש
ירושליםגבעת משהביהמ"ד אהל משהגבעת משהאחרי הנץהרב שלמה אנגל שליט"אעברית
ירושליםגבעת רםקרית הממשלהבנק ישראל 514:45הרב אריה ממו שליט"אעברית
ירושליםגבעת שאול כושר ג'יםמרכז שטנר21:45הרב יוסף קוקיס שליט"אעברית
ירושליםגבעת שאול ביהכנ"ס יד שלמהיונתן בן עוזיאל 418:40 - 19:10הרב יעקב בקר שליט"אעברית
ירושליםגבעת שאול ישיבת אש התלמודמרכז ספיר (בנין 2)13:45הרב יהודה לוינגר שליט"אעברית
ירושליםגוש שמונים ישיבת תפארת יעקבגבעת משה 818:00-19:00הרב אביגדור גולדבלט שליט"אעברית
ירושליםגילהביהכנ"ס החדש מתחת לביהכנ"ס אביעזרהסנונית20:45הרב מתתיהו מנת שליט"אעברית
ירושליםגני גאולה ביהכנ"ס נחלת עקיבאתכלת מרדכי08:40 - 09:00הרב דוד אייזנשטיין שליט"אאידיש
ירושליםהר נוף משכן אהרוןהקבלן 407:45 - 08:30הרב יחזקאל בצרי שליט"אעברית
ירושליםהר נוף ביהכנ"ס חדות שמחהפרנס 1040 דק' לפני הנץהרב ברוך קלמן שליט"אעברית
ירושליםהר נוף ביהכנ"ס חניכי הישיבות מאור ישראלברנד 1820:45 - 21:00הרב משה בוטח שליט"אעברית
ירושליםהר נוף ביהכנ"ס הגר"א (בעז"נ)קצנלבוגן 1419:00הרב בן ציון דרוטמן שליט"אעברית
ירושליםהר נוף ישיבת 'דבר ירושלים'קצנלבוגן 5318:00הרב מנחם גולדשטיין שליט"אאנגלית
ירושליםהר נוף ישיבת "כנסת מרדכי"אבן דנן 420:00-20:30הרב יהודה צבי מרצבך שליט"אעברית
ירושליםהר נוף ביהכנ"ס חניכי הישיבותקצנלבוגן 7115:45 - 16:00הרב יעקב פלס שליט"אעברית
ירושליםהרובע היהודי ישיבת פורת יוסף, כולל צילו של היכלמעל רחבת הכותל מעלות הרב שלמה גורן16:45הרב משה רוקח שליט"אעברית
ירושליםהרובע היהודי ביהמ"ד צילו של היכלבנין פורת יוסף קומה ב' (בעזרת נשים)14:00 - 14:15הרב יצחק גראב שליט"אעברית
ירושליםהרובע היהודי ישיבת פורת יוסףרחבת הכותל המערבי18:45 - 19:00הרב אלעזר כהן שליט"אעברית
ירושליםמאה שערים ביהכנ"ס תולדות א"יעונג שבת 721:00הרב אהרן סמט שליט"אאידיש
ירושליםמאה שערים ביהכנ"ס תולדות א"יעונג שבת 706:30 - 07:00הרב משה מרדכי דוידוביץ שליט"אאידיש
ירושליםמאה שערים ביהכנ"ס תולדות א"יעונג שבת 720:30הרב שמעון דוב ברנסדורפער שליט"אאידיש
ירושליםמאה שערים ביהכנ"ס תולדות א"יעונג שבת 705:45הרב אהרן סמט שליט"אאידיש
ירושליםמטרסדורףביהכנ"ס 'אהל דוד ואלימלך' (מימון)סורוצקין 1813:30 (לאחר מנחה גדולה)הרב מאיר אורלנסקי שליט"אעברית
ירושליםמטרסדורףביהמ"ד תורה אורסורוצקין 309:40 - 10:15הרב יוסף פוסטרנק שליט"אספרדית
ירושליםמטרסדורףביה"מד טריסקסורוצקין 39יום ה': 21:20הרב אשר איכנשטיין שליט"אעברית
ירושליםמטרסדורףביהכנ"ס הלכה למשהסורוצקין 2615:30הרב יעקב גרוסמן שליט"אעברית
ירושליםמטרסדורףביהכנ"ס חניכי הישיבותזכרון יעקב 620:00 - 20:30הרב בנימין מור שליט"אאנגלית
ירושליםמטרסדורףביהכנ"ס באר שמואלסורוצקין 45יום ראשון 21:30הרב אברהם משה דינר שליט"אעברית
ירושליםמטרסדורףביהכנ"ס שארית יוסףסורוצקין 2408:20 - 08:50הרב יוחנן יהודה ישועה שליט"אעברית
ירושליםמעלות דפנהביהמ"ד בית מרים גיטלמקווה ישראל 11721:30הרב אליהו כהן שליט"אעברית
ירושליםמעלות דפנהישיבת אור שמחשמעון הצדיק 2209:00הרב יהונתן פרץ שליט"אאנגלית
ירושליםמקור ברוך ביהכנ"ס גור (בנין הת"ת)ברנס פינת ירמיהו20:15הרב אברהם רייס שליט"אעברית
ירושליםמקור ברוך בית החסידים דגוריהודה המכבי 508:15הרב ישראל שוירץ שליט"אעברית
ירושליםמקור ברוך ביהמ"ד באיאןיהודה המכבי 908:45 - 09:00הרב יוסף אייזנשטיין שליט"אאידיש
ירושליםמרכז העיר בית אביחיקינג ג'ורג'13:30הרב ברוך קלמן שליט"אאנגלית
ירושליםנווה יעקב ביהכנ"ס בית יצחקעובדיה סומך 1112:30 - 13:00הרב יהודה רזאל שליט"אעברית
ירושליםנווה יעקב כולל תפארת התורהכפר עברי 10 (ליד מגן אברהם)09:10 - 09:25הרב יחזקאל ברקוביץ שליט"אעברית
ירושליםנווה יעקב ביהכנ"ס המרכזיאבא אחי מאיר 1821:15הרב מאיר השל שליט"אעברית
ירושליםנווה יעקב בית הכנסת 'בית תפילה'צוקרמן 222:40הרב דוד מילר שליט"אעברית
ירושליםנווה יעקב 'תורה ותפילה'בלבן 609:15 - 09:30הרב אליהו נתן שליט"אעברית
ירושליםנווה יעקב ביהכנ"ס קהילות יעקבוינוגרדבין מנחה למעריבהרב יהונתן יום טוב שליט"אעברית
ירושליםנווה יעקב שטיבל שע"י בית הכנסת חניכי הישיבותויקטור ויוליוס 608מידי ערב בשעה 23:05הרב ישראל יצחק זילברמן שליט"אעברית
ירושליםנווה יעקב מגן אברהםמשה שאולי 321:00הרב רפאל אדלר שליט"אאנגלית
ירושליםנווה יעקב ישיבת 'בית ישראל'זוין 313:30הרב נחמיה רובינסון שליט"אאנגלית
ירושליםנווה צביביהמ"ד ויז'ניץנחמיה 1420:40הרב ישראל הופמן שליט"אאידיש
ירושליםסנהדריהביהכנ"ס זכרון יחיאלשאול המלך 2120:15הרב יוסף שלמה שירקין שליט"אעברית
ירושליםסנהדריהביהכנ"ס 'בית חנה'אוריאל 509:00 - 09:30הרב שמעון נתנאל אלמקייס שליט"אעברית
ירושליםעיר העתיקה'צילו של היכל'בנין פורת יוסף09:30הרב יעקב עבדו שליט"אעברית
ירושליםפסגת זאבחוט השניהששה עשר 3316:00 - 17:00הרב דוד לובטון שליט"אעברית
ירושליםפסגת זאבביהכנ"ס באר מריםהששה עשר 4321:00 - 22:00הרב משה איטח שליט"אעברית
ירושליםקרית יובל ביהכנ"ס בית שלמהורבורג 710:30 - 11:30הרב דוד ששון שליט"אעברית
ירושליםקרית מנחםביהכנ"ס זכור לאברהםקולומביה 720:50הרב יוסף דוד גטה שליט"אעברית
ירושליםקרית משהביהמ"ד היכל יעקבריינס 1706:00הרב אברהם בר ששת שליט"אעברית
ירושליםקרית משהביהכנ"ס שערי ירושליםניסנבוים 2007:30 - 07:45הרב יצחק פינץ שליט"אעברית
ירושליםרוממהישיבת 'כנסת יעקב'פתח תקוה 1621:30 - 22:00הרב מרדכי בר זכאי שליט"אעברית
ירושליםרוממהביהכנ"ס אליהו הנביאפתח תקוה 121:00 - 21:15הרב אהרן בן אדיבה שליט"אעברית
ירושליםרמות אמנין אברכיםבובליק 1לאחר הנץהרב ישי לסר שליט"אעברית
ירושליםרמות אביהכנ"ס שערי תבונהשירת הים 506:25הרב דוד איתמר שליט"אעברית
ירושליםרמות אביהכנ"ס משכן שרגא באהל עדינהשיבת ציון 1021:00 - 21:45הרב יצחק שלמה בלוי שליט"אעברית
ירושליםרמות בביהכנ"ס משכן מאיר (קומה ב')אהרן אשכולי 11020:30 - 21:10הרב יצחק אנקונינה שליט"אעברית
ירושליםרמות גמאורות ברמהרוזנבלט 2110:10הרב שמעון יזדי שליט"אעברית
ירושליםרמות גישיבה לצעירים רמות (הרב קירזון)רוזנבלט07:45 - 08:00הרב יצחק אדלר שליט"אעברית
ירושליםרמות גביהכנ"ס צא"ירוזנבלט09:00הרב משה נוסבוים שליט"אעברית
ירושליםרמות גביהמ"ד זכרון מסעודרוזנבלט 2221:30 - 22:00הרב מרדכי בן סעדון שליט"אעברית
ירושליםרמות גביהכנ"ס עטרת מלכותרוזנבלט 1418:15-18:45הרב שמואל שמאי שליט"אעברית
ירושליםרמות גביהכנ"ס עטרת מלכותרוזנבלט 1418:15-18:45הרב שמואל שמאי שליט"אעברית
ירושליםרמות דישיבת כבוד התורה - אורחות אישאלימלך מליז'נסק 10 רמות (מאחורי רחוב מירסקי 7(17:00 - 17:30הרב אלחנן הירש שליט"אעברית
ירושליםרמות דמסילת התורהמירסקי 509:10 - 09:30הרב יהודה וינטרוב שליט"אעברית
ירושליםרמות דביהכנ"ס חניכי הישיבותמינץ 46 א'21:15הרב רפאל בלוך שליט"אעברית
ירושליםרמת שלמהביהכנ"ס משכנות יעקב - בית פנחססדיגורא 2513:00הרב פנחס אליהו אייזנטל שליט"אעברית
ירושליםרמת שלמהכולל יששכר באהלך בביהכנ"ס המרכזיכהנמן 1613:05הרב יהודה שקול שליט"אעברית
ירושליםשערי חסדביהכנ"ס אהל אסתרהשל"ה 11בין מנחה למעריבהרב יוחנן רכס שליט"אעברית
ישעימרכז העיר ביהכנ"ס בית המיסדיםמרכז הישוב18:00הרב מרדכי הנפלינג שליט"אעברית
כוכב יעקבביהמ"ד היכל התורהאהבת ישראל מול 4421:30-22:00הרב יוחנן יהודה ישועה שליט"אעברית
כפר סבאביהכנ"ס הגדול בכפר סבאהרצל 4620:45הרב משה בר שליט"אעברית
כפר סבאביהכנ"ס ע"ש קוניבסקיאוסטושינסקי 1220:15הרב יעקב בן ציון קרמר שליט"אעברית
כפר סבאביהכנ"ס 'שובה ישראל'ויצמן 12510:15 - 13:15הרב מרדכי נשרי שליט"אעברית
כפר סבאמרכז העיר ביהכנ"ס שובה ישראלויצמן 12518:00 - 19:00הרב יהודה אטינגר שליט"אעברית
כרמיאלביהכנ"ס בן איש חיהפרחים 5209:30 - 10:00הרב שמעון קורלנסקי שליט"אעברית
כרמיאלביהכנ"ס כרם מיכאל (בעז"נ)נתיב הלוטוס 11 (הכניסה מרח' השושנים)12:20-12:45הרב אליעזר שטאל שליט"אעברית
כרמיאלמרכזביהכנ"ס מוריהמעלה הכרמים 2921:45הרב דוד דרור שליט"אעברית
לודבניתביהכנ"ס אהל משהשלמה המלך19:30 -20:00הרב אליהו ממן שליט"אעברית
מבשרת ציוןהקסטלביהכנ"ס ישורוןמבצע קדש 718:30 - 19:15הרב יהודה סרבניק שליט"אעברית
מגדל העמקהגפןביהמ"ד תורת חייםהרב עובדיה יוסף 25בין מנחה למעריבהרב אוריאל חמו שליט"אעברית
מגדל העמקנוף העמקכולל מגדל אוריסמין 616:00הרב ישראל מאיר פרל שליט"אעברית
מודיעין עיליתביהכנ"ס נאות עיליתמהרי"ל06:15-06:25הרב יעקב פציפיצי שליט"אעברית
מודיעין עיליתישיבת היכל יוסףשער המלך 1009:25 - 09:45הרב יעקב ישראל לקס שליט"אעברית
מודיעין עיליתביהכנ"ס אהל יוסף מאירמנחת חינוך 3 - בח"ש של ביהכנ"ס19:30הרב מנחם מנדל הלפרין שליט"אעברית
מודיעין עיליתביהמ"ד חניכי ישיבות קול תורהנתיבות המשפט 7319:30 - 19:50הרב מאיר צבי רובין שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס "חניכי הישיבות-מזרח ברכפלד"רשב"י 36 18:15הרב משה רטמן שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס לומדי תורהאביי ורבא22:40-23:00הרב יוסף אשכנזי שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדמתמידיםר' יהודה הנשיא 2107:10 - 07:25הרב שמואל צרנוביצקי שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלד ישיבת מיר (בחדר שיעורים)ישיבת מיר ברכפלד20:30הרב יששכר מאיר כהן שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהמ"ד ירוסלברשב"י 2317:30הרב הלל מלכא שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס קהילת שדרות יחזקאלשדרות יחזקאל 209:00 - 09:15הרב משה פאלק שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלד ביהכנ"ס קהילת ר' עקיבא (היכל ב')ר' עקיבא 23שחרית בנץ, לאחמ"כ השיעורהרב אברהם שקלאר שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהמ"ד מודזיץרשב"י 2112:45הרב יעקב עמנואל שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהמ"ד ויז'ניץסימטת רבי טרפון20:50 - 21:15הרב חיים ידלר שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדישיבת ויזניץ "ישועות משה"רבי עקיבא 33ימים ג' ד' ה' 21:35-22:00
יום ב' 20:45-21:00
יום א' לסירוגין 20:45-21:00/21:35-22:00
הרב חיים ויזניצר שליט"אאידיש
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס דרכי מאיר שבמרכז עיליתשדרות יחזקאל 219:00הרב אשר וקסברגר שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהמ"ד קרעטשניףיהודה הנשיא 2217:30 - 19:00הרב ירחמיאל מרקוביץ שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס אלכסנדריהודה הנשיא 3721:00 - 21:10הרב יהודה משה צבי מושקוביץ שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס תוצאות חייםר' יהודה הנשיא 3507:00 - 07:20הרב מתתיהו גינסברגר שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדחסדי אבותרב ושמואל 1שחרית: 06:15 השיעור: 07:00 - 07:20הרב יוסף סגל שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס שד' יחזקאלשד' יחזקאל 222:30 - 22:45הרב בועז מילצקי שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס ביאלה (בבנין החדש)רשב"י 41 21:00 - 21:20הרב ישראל צוקרמן שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדקהילת רבי עקיבא (באוה"ס)ר' עקיבא 2320:20 - 20:40הרב אשר שטרנברגר שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדבית החסידים - נחלת דן (מודז'יץ)רשב"י 2120:35 - 20:50הרב צבי יוסף לרנר שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס מרכז ר' עקיבא (בח"ש)ר' עקיבא 2321:00הרב יואל לטס שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדישיבת ברסלב ברכפלדרב ושמואל 514:45הרב עקיבא שינפלד שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהכנ"ס תורה ותפילהר' יהודה הנשיא 1919:45הרב שמואל לוי שליט"אעברית
מודיעין עיליתברכפלדביהמ"ד ויז'ניץרבי טרפון 819:50 - 20:15הרב דוד ברוך שטרנבוך שליט"אאידיש
מודיעין עיליתגרין פארקביהכנ"ס בני הישיבות (בעז"נ)פונוביז 722:15הרב ברוך גניחובסקי שליט"אעברית
מודיעין עיליתגרין פארקביהכנ"ס הגר"אישועות דוד 14בין מנחה למעריבהרב יעקב פרוכטנגר שליט"אעברית
מודיעין עיליתגרין פארקביהכנ"ס משנה הלכות קהילת אונגווארזכרון שמואל 509:05 - 09:20הרב אברהם גוטליב שליט"אעברית
מודיעין עיליתחפציבהביהכנ"ס קרית אביעזריחזון איש 121:00הרב יואל לב שליט"אעברית
מודיעין עיליתחפציבהביהכנ"ס המרכזי חפציבה בית שניאביעזרי 2422:10, לאחמ"כ מעריבהרב בן ציון זילבר שליט"אעברית
מודיעין עיליתחפציבהביהכנ"ס אורחות תורהחזון איש 1819:15הרב ברוך וולס שליט"אעברית
מודיעין עיליתנאות הפסגהישיבת משכן עזרא-08:20הרב אהרן נוביק שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס היכל יצחקחפץ חיים 621:00 - 21:15הרב אהרן רייזנר שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס נאות שמחהמסילת יוסף 46 - קצות החושן 720:35 - 21:10הרב יצחק לוקסנבורג שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד קול תורהנתיבות המשפט 7313:00הרב יהודה אריה רותן שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרבית המדרש המרכזי נאות הפסגהריטב"א 121:00הרב יעקב וולברשטיין שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס משכן תורהרח' רבי עקיבא09:00הרב יצחק זאב ברלין שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס משובב נתיבותנתיבות המשפט20:40 - 21:00הרב אפרים רוטשילד שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרחניכי הישיבותנתיבות המשפט 7322:00 - 22:20הרב יצחק גולדברג שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס אהל יוסף מאירמנחת חינוך 3 - בח"ש של ביהכנ"ס08:30הרב מנחם מנדל הלפרין שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרקהילת מרומי שדה (בעז"נ)מרומי שדה 1321:00 - 21:30הרב יעקב ישראל לקס שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס פרושיםיהודה הנשיא 3508:05 - 08:20הרב יצחק מאיר ולדנברג שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד היכל יצחק (חדר שיעורים)חפץ חייםימים ב'-ה' 22:05 - 22:30הרב יוסף שוב שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרישיבת חכמת התורהשדרות בית שמאי 1315:15הרב אהרן וייס שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד קהילת משך חכמהמשך חכמה 31יום ג' 22:00 - 22:30הרב נתנאל עומסי שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס קול יעקבנתיבות המשפט 720:00 - 20:30הרב ינון זאבי שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד בן איש חימסילת יוסף פינת חתם סופר22:00 - 22:30הרב מנחם גרפל שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד קהילת משך חכמה (בעז"נ)משך חכמה 4121:00הרב משה ברוך רוזנבאום שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס קהילת משך חכמהמשך חכמה 4118:30 - 19:00הרב איתי פלץ שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס קול תורהנתיבות המשפט 7321:00הרב יוסף וולברשטיין שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס שירה חדשהחזון דוד 1721:00 - 21:40הרב יהושע שאול לוקסנבורג שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס שאגת אריה - היכל רוטשטייןשאגת אריה22:00 - 22:20הרב אברהם דולינגר שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס פונוביזשדי חמד13:00 - 13:20הרב משה רביץ שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד אורחות תורהשאגת אריה מול בנין 19 22:20הרב יצחק לוי שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס זכרון מאירמסילת יוסף פינת חפץ חיים20:40 - 20:55הרב רפאל חביב שליט"אצרפתית
מודיעין עיליתקרית ספרישיבת דרך התורהמנחת חינוך 521:45הרב שרגא בויאר שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס אביר יעקבמשך חכמה 117:10הרב אשר לדרר שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס אהל תורה (זכור לאברהם)נודע ביהודה 4013:05הרב יחזקאל סנדומירסקי שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד אורחות תורהשאגת אריה 1008:50הרב יעקב צבי מור שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס שערי דניאלח"ח פינת מסילת יוסף15:45 - 16:15הרב יוסף אילן יצחקוב שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס בן איש חימסילת יוסף פינת אור החיים19:45הרב יוסף אילן יצחקוב שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרישיבת נזר ישראל (בחדר שיעורים)אור החיים 2013:25 - 13:55הרב רחמים אליאס שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרמנין אברכיםנתיבות המשפט 41-43 ליד שיר ושבחה05:30 - 06:00הרב יואל חיימזון שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהמ"ד אורחות תורהחזון איש 20 19:25הרב מיכאל יזדי שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרישיבת דביר הקודשמסילת ישרים 2ימים א-ד' 23:00 - 22:00הרב מרדכי ברנט שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס פוניבז'שדי חמד 1123:30הרב יחזקאל גולדנטל שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרמשכן תורהרבי עקיבא 2823:00 - 23:25הרב מרדכי גורגוב שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרחניכי ישיבת קול תורהנתיבות המשפט 7322:00 - 22:30הרב אלקנה שפרינצלס שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס אהל מנחםנודע ביהודה 3109:00 - 09:20הרב שמעון שפירא שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס קהילת קצות החושןקצות החושן 919:35הרב צבי רותן שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס זכור לאברהםנודע ביהודה 4009:10הרב אהרן אולמן שליט"אעברית
מודיעין עיליתקרית ספרביהכנ"ס ת"ת נתיבות התורהנתיבות המשפט 75 ב'10:35 - 10:50הרב אורי שרגא בייפוס שליט"אעברית
מודיעין-מכבים-רעותקייזרביהכנ"ס אילת השחר(עמק זבולון 7 פינת רח' שני (בתוך השדרה13:30הרב יהודה אריה פייסט שליט"אעברית
מירון-ביהמ"ד מאור אלעזרמושב מירון13:32 - 13:50הרב מיכאל הילדסהיים שליט"אעברית
מעגליםכולל פנסיונרים ביהכ"נ מצפהמרכז היישוב11:45הרב יהודה חורב שליט"א
מעלה אדומיםביהכנ"ס יצחקיהגיתית 221:00 - 21:45הרב אברהם פרל שליט"אעברית
מצפה רמוןישיבת מדברה כעדןעין עופרים 18אחרי תפילת שחריתהרב שמריהו הופמן שליט"אעברית
נהריהקרית עשורביהכנ"ס הפרסיםדרך השיירה 10 (מאחורי מכבי האש)11:00-11:30הרב יהודה קמרמן שליט"אעברית
ניצן-ביהכנ"ס נוה שלוםמשעול היותםאחרי מעריבהרב אלדד שרעבי שליט"אעברית
נס ציונהמדרשיה של הרב יורם יפתויצמן 8מנחה 20 דק' לפני השקיעה, השיעור לאחמ"כהרב משה כהן שליט"אעברית
נס ציונה-ביהכנ"ס יד אליעזרנחשון 718:30 - 19:00 אחרי מנחה - אח"כ שיעור דף היומיהרב עזריאל שלמה קוזניץ שליט"אעברית
נצרת עיליתביהכנ"ס המרכזי (הספרדי)שטימן 150 דק' לפני הנץהרב אהרן לאבנשטיין שליט"אעברית
נצרת עיליתהר יונה בישיבה תיכוניתיקינטון 7חצי שעה לפני ערבית (בד"כ בשעה 20:00)הרב נתנאל ויזגאן שליט"אעברית
נצרת עיליתהר יונה גביהכנ"ס המרכזיהרב עובדיה יוסף06:30 - 7:00הרב מאיר חדש שליט"אעברית
נתיבותישיבת שכר שכירחזון איש 5ימים ב ו- ה 19:30 - 20:00הרב יצחק קוזניץ שליט"אעברית
נתיבותביהמ"ד משכן התורההרב מזוז 208:50 - 09:15הרב יוסף חיים גוטקוביץ שליט"אעברית
נתיבותביהכנ"ס תפילה למשהאלפסי - ליד מגדל המים19:00 - 18:00 (בין מנחה למעריב)הרב יוסף חיים לוגסי שליט"אעברית
נתיבות-ביהכנ"ס לב דודבר אילן 1719:15 - 20:30הרב ציון קדוש שליט"אעברית
נתיבותשלום בניךביהכנ"ס בית בוכריסשלום בניך19:00 - 20:00הרב יניב דהאן שליט"אעברית
נתניהביהמ"ד שערי שלום ואסתרחטיבת הראל 718:15 - 18:30הרב אהרן מושיוב שליט"אעברית
נתניהישיבת תפארת למשהבן אליעזר 4022:00 - 22:30הרב אברהם אהרן שליט"אעברית
נתניהביהכנ"ס צאנזדברי חיים 518:30 - 19:05הרב מרדכי לוינשטיין שליט"אאידיש
נתניהמרכז העיר ביהכנ"ס בית ינוקאאלון צבי 2בין מנחה למעריבהרב יעקב שטרית שליט"אעברית
נתניהמרכז העיר ביהכנ"ס מנין אברכיםגבע 2512:30 - 12:55הרב ישראל מאיר ברגר שליט"אעברית
נתניהמרכז העיר ביהכנ"ס ויז'ניץאברהם שפירא 821:00 - 22:00הרב שלום אהרון שליט"אעברית
נתניהמרכז העיר כולל מקדש מרדכי - ויז'ניץאברהם שפירא 1221:00 - 22:00הרב אליהו אליעזר אילן שליט"אעברית
נתניהמרכז העיר ביהכנ"ס חסידי רדיזיןויצמן 2520:30 - 21:30הרב טל רביד שליט"אעברית
נתניהמרכז העיר מנין אברכיםגבע 2520:45הרב אהרן ולדנברג שליט"אעברית
נתניהקרית צאנזבית חולים לניאדודברי חיים07:30הרב שמואל ברנשטיין שליט"אעברית
נתניהקרית צאנזביהמ"ד אהבת תורהר' מאיר 1421:15הרב דוד משה שוורץ שליט"אאידיש
עוצםישיבת "נר זרח" בחדר שיעוריםמושב עוצם15:50-16:05הרב מנחם ויזר שליט"אעברית
עמנואלביהמ"ד משכן נתןרח' בעל שם טובלאחר תפילת מעריבהרב אהרון דוד סלצקי שליט"אעברית
עפולהעפולהמרכז תורני משכן יחיאהעליה 3516:50 - 18:30הרב שמעון יחיאל אסייג שליט"אעברית
ערדחלמישביהכנ"ס בית יצחק דודאתרוג 3120:15הרב יעקב צבי סברסקי שליט"אעברית
פרדס חנה-כרכוריפה נוףביהכנ"ס היכל עמרםחשמונאים 78בין מנחה למעריב - מנחה 15 דק' לפני השקיעההרב רפאל אסולין שליט"אעברית
פתח תקווהגני הדרביהכנ"ס חניכי הישיבותמנחת שלמה 321:45 - 22:15הרב אריאל כהן שליט"אעברית
פתח תקווהגני הדרביהכנ"ס אור לאברהםקהילות יעקב 118:00 - 18:30הרב אברהם אליעזר קוק שליט"אעברית
פתח תקווהגני הדרביהכנ"ס אהל אברהםקהילות יעקב 1מעריב: 23:00 השיעור: 23:15 - 23:45הרב שלמה גוטפריד שליט"אעברית
פתח תקווהמרכז העיר ביהכנ"ס דברי חייםההגנה 21שחרית: 07:00 לאחמ"כ השיעורהרב שלמה זלמן אונסדורפר שליט"אעברית
צפתקבר בנימין הצדיקלוחמי הגטאות 120:00 - 20:15הרב גלי כהן שליט"אעברית
צפתביהכנ"ס שם ועבררח' הפלמ"חאחרי תפילת שחרית בנץהרב גל כהן שליט"אעברית
צפת-ביהכנ"ס הארי האשכנזיסימטת נ'גארהבין מנחה למעריבהרב שמואל בלום שליט"אעברית
קרית אונוביהכנ"ס עץ החייםשי עגנון 1317:45 - 18:30הרב גיא רחמים שליט"אעברית
קרית ארבעקרית ארבעביהכנ"ס חסדי אבותבניין ישיבת נירבין מנחה למעריבהרב חיים סיימונס שליט"אעברית
קרית אתאמפעל מזוןקרן היסוד 1012:15הרב דוד קניג שליט"אאידיש
קרית אתאביהכנ"ס היכל שלמהיהודה הנשיא 7בין מנחה למעריבהרב חיים וינשטוק שליט"אעברית
קרית גתביהכנ"ס קרעטשניףרמות דוד 120:30 מיד אחרי מניין ראשון של מעריבהרב יוחנן טווערסקי שליט"אאידיש
קרית גתהקריה החרדיתבאיאן - תפארת מרדכי שלמההאדמו"ר מחב"ד 4021:40-22:15הרב שמואל בנימין גולדשטיין שליט"אאידיש
קרית גתרמות דודביהמ"ד קוממיותנתיבות שלום20:45הרב שלום מאיר שליט"אעברית
קרית יעריםישיבת באר יצחקגורדון 14023:00 - 23:30הרב איתן אסולין שליט"אעברית
קרית יעריםהקריהישיבת 'מאורות התורה'דרך אברהם 2815:50הרב צבי שנלזון שליט"אעברית
קרית יעריםהקריהביהכנ"ס בני הישיבותהגר"א20:45הרב אהרן שקרקה שליט"אעברית
קרית מלאכיישיבת קרית מלאכיהרב יצחק ניסים 1014:30 - 15:00הרב עקיבא לויליכט שליט"אעברית
ראשון לציוןביהכנ"ס ישועת ישראלפופל 2010:00 - 10:45הרב אליהו רוני אלמלם שליט"אעברית
ראשון לציוןעטרת שלמהשדרות היובל 120:45הרב אברהם ברויאר שליט"אעברית
ראשון לציוןראשוניםביהכנ"ס אור חייםסמילנסקי 3612:20-12:40הרב מרדכי שנקר שליט"אעברית
רחובותמרכז תורני יד לשביםשוסיוב 209:30 - 10:30הרב אמיתי גדסי שליט"אעברית
רחובותבהיכנ"ס פא"יעזרא19:20-19:45הרב משה רוזנשטיין שליט"אעברית
רחובותביהכנ"ס אהלי תורהאחד העם 2407:15הרב עזרא יגיל שליט"אעברית
רחובותהאזור החרדיביהכנ"ס קהילות יעקב - בת"ת הבארהרואה 25שחרית בנץ, לאחמ"כ השיעורהרב אברהם יצחק רובין שליט"אעברית
רחובותקהילת קרעטשניףקרעטשניף (חדר שיעורים)הגנה 33בין מנחה למעריבהרב פנחס ליכטנשטיין שליט"אאידיש
רחובותשערייםביהכנ"ס עטרת גבריאלזכריה מדר 3012:00הרב מנחם יצחקוב שליט"אעברית
רחובותשערייםביהמ"ד הליכות חייםזכריה מדר 3109:00 - 10:00הרב שלמה מלכה שליט"אעברית
רחובותשערייםביהכנ"ס בר שאולמרים מזרחי 822:10 - 22:35הרב אברהם יצחק רובין שליט"אעברית
רכסיםבנה ביתךביהמ"ד המרכזי בנה ביתךדקל 33מעריב: 20:30 השיעור: 20:45הרב יצחק שכטר שליט"אעברית
רמלהביהמ"ד אשל אברהםפנקס 815:00 - 15:15הרב אהרן טימסטיט שליט"אעברית
רמת גןהגפןביהכנ"ס אהל רחלתלפיות 19בין מנחה למעריבהרב אברהם לוין שליט"אעברית
רמת גןרמת גןביהכנ"ס משכן יעקבחזון איש 9020:30 - 21:00הרב ערן פנחס שליט"אעברית
רמת גןרמת גןביהכנ"ס תל השומר (בבנין ביה"ח השיקומי)ביה"ח תל השומרבין מנחה למעריבהרב יעקב יוסף מילר שליט"אעברית
רעננההיכל אוריאלשוורץ 1010:45 - 12:10הרב אלחנן קמפנר שליט"אעברית
רעננהמרכז העיר ביהכנ"ס קול חיים (בתוך הקניון בקומה ראשונה)אחוזה 9809:30הרב רפאל אקנין שליט"אצרפתית
רעננהמרכז העיר ביהכנ"ס קליבלנדהר סיני 1118:30 - 19:00הרב אהרן פרובר שליט"אעברית
שורששורשביהכנ"ס פורטאהשורששחרית: 06:55 לאחמ"כ השיעורהרב יצחק ויזל שליט"אעברית
תל אביב - יפודרך עץ החייםמסילת ישרים 8211:50 - 12:15הרב שמחה יעקובוב שליט"אעברית
תל אביב - יפוכולל בית שלמהאחיעזר 114:50 - 15:05הרב אליהו מועלם שליט"אעברית
תל אביב - יפוביהכנ"ס המרכזי נווה צה"לאלוף 1915:00 - 15:20הרב נועם חממה שליט"אעברית
תל אביב - יפוכולל בית שלמהדרך ההגנה 10409:15 - 09:30הרב משה שמש שליט"אעברית
תל אביב - יפוביהכנ"ס המרכזי שיכון דןבנימין מתודלה 10בין מנחה למעריבהרב משה דהאן שליט"אעברית
תל אביב - יפוביהכנ"ס יסוד ציוןמח"ל07:00הרב ישראל יוספי שליט"אעברית
תל אביב - יפוכולל הליכות עולםגרוסמן12:45 - 13:00הרב שבו בצלאל שליט"אעברית
תל אביב - יפוביהכנ"ס מקלט קרית עתידיםראול ולנברג13:55 - 14:30הרב יעקב ויגדור שליט"אעברית
תל אביב - יפוהצפון הישןביהכנ"ס בית יעקב יוסףז'בוטינסקי 37בין מנחה למעריבהרב אלחנן גוטמן שליט"אעברית
תל אביב - יפוהצפון הישןביהכנ"ס בית יעקב יוסףז'בוטינסקי 3708:45 - 09:00הרב אלחנן גוטמן שליט"אעברית
תל אביב - יפוהצפון הישןביהכנ"ס מגידנורדאו 6306:45 - 07:00הרב עמנואל בר שליט"אעברית
תל אביב - יפויד אליהוביהכנ"ס משכן שמואלבת ציון 910:30 - 10:45הרב משה בר שליט"אעברית
תל אביב - יפויד אליהוביהכנ"ס משכן שמואל - שערי תורה למטהבת ציון 9מעריב: 20 דק' לאחר השקיעה, לאחמ"כ השיעורהרב משה בר שליט"אעברית
תל אביב - יפויפו ד'ביהכנ"ס נס ישראלסימטת באר שבע 6419:00 - 19:45הרב משה חיים טוטיאן שליט"אעברית
תל אביב - יפונווה צהלביהכנ"ס המרכזי נווה צה"לאלוף 1909:15 - 09:45הרב אהרן כהן שליט"אעברית
תל אביב - יפונווה שרתבית החסידים דרכי איש - (בעז"נ מזרח)הדף היומי 807:45 - 08:10הרב יעקב ויגדור שליט"אעברית
תפרח ד.נ. הנגבגבעה-תפרחביהכנ"ס בית יוסףהגבעה21:00הרב אברהם משה קניגסופר שליט"אעברית
תפרח ד.נ. הנגבמושב-תפרחביהכנ"ס האשכנזי המרכזימרכז הישוב07:30 - 08:00הרב אליהו בנדריים שליט"אעברית